Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,560
Anladım abi , teşekkürler, hayırlı akşamlar.
Ben konuşmayı bilmeyen herkesi hakir görüyor musum. Halbuki herkese yardım ediyordum, evet nedimm kapalı artık bana , görmüyorum mesajlarını. Kötü birşey de demedim onun iyiliği için başka markaya yönelmesini istedim.
Sen ben veya diğer arkadaşlar karşılıksız yardımda bulunduğumuzu kimse unutmasın. Ayrıca çakallık yapıp kimse Multi hesap açarak ulaşmaya çalışmasın. Ki dün bamladik.
Nedim abi benden büyük ve eski hiç bir zamanda kırıcı bişey demedim. Mesajlarım duruyor. Ben tarismaya dönmemesi için susarak çekildim kenara. Şunu da yapabilirdim ben modrotrluk yapmıyorum , bazı yetkilerim de var. Derdim kardeşim ben bu adama taktım, silin hesabını , hor görseydim , kibirli olsa idim bunu yapardım. Sonuçta burası başka bir forum yada site değil. Uymamistir beni sevmemiş veya verdiğim yanıt zoruna gitmiş olabilir bu nedenle konuyu kapadım.
Ben hala abiye kızmadım sadece engelledim bende gözükmüyor , konularımi hala gorebilir mesajlarimi gorebiliyor ama ben görmüyorum.
Saygılarımla.
Senin her kese yardımcı olduğunu her kes biliyor forum ortamında ve güncel hayatta ufak tefek kırgınlıklar her keste her konuda olabiliyor fazla kafaya takmamak lazım kırğınlığın uzayıp farklı boyutlara gitmemesi için kendince en uygun olanı yapmışsın tartışmaya dönüşmemiş. :ok

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Arkadaşlar ne farklı hesabi şimdi bende buna kizarim ben Nedim olarak bir hesabim var
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Fiko size küfür edenlere farklı yaklaşıyorsun basit bir konuyu nerelere getirdin ve şahsına hiç bir şey söylenmedi benim diyecek sözüm yok artık konuyu bu kadar buyutmene ve de Vestel in sahibiymissin gibi davranmana gerek yok çözüm merkezine dunyanin lafını söyledim mahkemeye verdim 3 gün sonra güzel bir dille markamizda kalın dedi ve konuyu tatlıya bağladık her insanın farklı sorunlari var ve paylaşır bende markayla ilgili görüşleri bildirdim sende baştan atar gibi abi sen boş ver vesteli git başka marka al dedin orda bir kafa bulma vardı ama ben bir gün sonra kardeş boş ver Vestel ne senin ne benim dedim muhabbete devam ettim kardeş ister cevap ver ister verme yazık gerçekten yazık varsa yanlışimiz şahsi numarami verim konusalim

Arkadaşlar ne farklı hesabi şimdi bende buna kizarim ben Nedim olarak bir hesabim var

Fiko size küfür edenlere farklı yaklaşıyorsun basit bir konuyu nerelere getirdin ve şahsına hiç bir şey söylenmedi benim diyecek sözüm yok artık konuyu bu kadar buyutmene ve de Vestel in sahibiymissin gibi davranmana gerek yok çözüm merkezine dunyanin lafını söyledim mahkemeye verdim 3 gün sonra güzel bir dille markamizda kalın dedi ve konuyu tatlıya bağladık her insanın farklı sorunlari var ve paylaşır bende markayla ilgili görüşleri bildirdim sende baştan atar gibi abi sen boş ver vesteli git başka marka al dedin orda bir kafa bulma vardı ama ben bir gün sonra kardeş boş ver Vestel ne senin ne benim dedim muhabbete devam ettim kardeş ister cevap ver ister verme yazık gerçekten yazık varsa yanlışimiz şahsi numarami verim konusalim
Forma gonul vermiş biri olarak bu yaklaşımın beni üzdü ayrıca benim tek bir hesabım var yıllardır Nedim olarak ordan da bir yanlış yaptin bana tek hotmailim ve de formda tek hesabı m var isim benzerligi ile hitap etmen yanlış

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Fikoloji sana son sözüm seni kırdığımi düşünmüyorum yazarken normal yazdim ama mesajlarda insan hangi psikoloji ile okursa öyle anlar konuyu kapatalim formda dostça yolumuza devam edelim aramızdaki yanlış anlaşılmayı sonlandiralim degmez kardeşim engeli kaldir F fikoloji,

By_Trol By_Trol,

F Çevrimdışı

ferhats85 

Aktif Üye
18 Eki 2020
136
39
Öyleyse çok iyi kardeş gelişmeler hakkında bilgilendir bizi ama bana sorarsan müşteri temsilcisi seni yaniltmis TV kurulum yapıldıktan sonra arıza tespit edilmezse iade edemezsin keşke öyle memnun değilim deyip iadeler gerceklesse
kesin ya,trendyolda iade talebinde bulundum hatta direk lojistik firması aradı geri almak için o konuda kesin fakat kararımı vermedim daha vazgeçtim dedim tekrar talepte bulunma hakkım var

Ö Çevrimdışı

Özgür Aslan

Yeni Üye
12 Ocak 2020
4
47
Herkese selamlar,
Yeni aldığım 58R7540UA için panel ve anakart bilgisi vermeniz mümkün müdür acaba?
Heryerde HMR 1800 olarak geçen tv, HMR 1200 olarak geldi.
İçinden ne çıkacak çok merak ettim.
Teşekkürler şimdiden.
SN:8449773000066
WhatsApp-Image-2020-10-29-at-11.35.39.jpg

F Çevrimdışı

ferhats85 

Aktif Üye
18 Eki 2020
136
39
Mb230 ana kartta bu sorunu dile getiriyoruz, birde üstüne 1000 smr hız olması işte o dediğin anlarda bu patlağı veriyor.
Yani 3 bin TL az bişey değil 3 TL ye TV satıyor lar. ☺️
İyi bir box ile çözüm alırsınız. Çünkü TV de 4k , YouTube ve Netflix te pek bu patlağı vermiyor. Dahili yayında veriyor !
YouTube de 4k yada hdr aç , ağzında açıkta bakıyorsun (tabi bu fiyat için)
Artık karar senin
F fikoloji abi şimdi 7200 tl ye trendyolda Lg 65 inç var modeli 65UM7100 bunu alsam daha mı iyi olur? çok farkeder mi

O Çevrimdışı

ozaniskender

Aktif Üye
20 Eki 2020
62
30
Selamlar,

aldığım regal 55r7560ua model tv bugün geldi. Ölü piksel vs gözlemlemedim.

anakart mb130e, panel bilgisi için yardımcı olabilir misiniz ?

61C56BAE-837B-43DC-9498-5598B78D8357.jpg

I Çevrimdışı

ilhanyasinn

Yeni Üye
2 Nis 2019
19
33
Garibanın yüzü gülür de belki samsung va ya da lg ips panel çıkar diyecem ama nerde bizde o şans

IMG_20201029_191754.jpg

Geri
Üst Alt