Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

A Çevrimdışı

avastos

Yeni Üye
22 Eki 2020
14
36
1. 50UL3A63DTA SN: 8510569 000855
2. 55UHL1000 SN: 8487210 001410

Anakartı, panel marka ve tipini yazabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler...

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Merhaba form yöneticileri bir sorum olacaktı Regal 65r7540ua modelde ana kart ve panel bilgisi nedir acaba bilgi verir misiniz

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,560
Abi selam LG panel mb130s ana kart
Nerden nasıl ulaşmış bu modele özel üretim 55 bu, IPS panel üretim,
Bu müşteri kim neyse dm den yazdım.
Aleyküm Selam F fikoloji
Teşekkür ederim bilgiyi ilettim kendisine ihmal etme dedim hemen almış. Komşusu 2 Adet satın almış kutunun birini hiç açmamış ihtiyaç fazlası olduğu için satlığa çıkartmış arkadaşım bilgilerini bana iletti ben de dışarıda olduğum için sana rica ettim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,633
Aleyküm Selam F fikoloji
Teşekkür ederim bilgiyi ilettim kendisine ihmal etme dedim hemen almış. Komşusu 2 Adet satın almış kutunun birini hiç açmamış ihtiyaç fazlası olduğu için satlığa çıkartmış arkadaşım bilgilerini bana iletti ben de dışarıda olduğum için sana rica ettim.
Estağfurullah hayırlısı olsun abi , ben dm den bilgilere ulaştım sorun yok

H Çevrimdışı

Hasann

Yeni Üye
27 Eki 2020
2
47
Merhaba form üyeleri aranıza yeni katıldım Kasım ayı yaklaşıyor dolar kuru artıyor malum ama kasim ayında indirimler söz konusu 65 inç Vestel TV düşünüyorum önerileriniz nedir IPS panel kullandim her zaman va paneli bir kez aldım vestelden ama ısınamadım o nedenle tercihim IPS panel birde Vestel de karma panel olayı varmış Vestel ya da Regal de 65 inç tvler öneriniz nedir ana kartlar nedir form üyeleri destek talep ediyorum

Geri
Üst Alt