Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Eyvallah dostum görüntü vs gayet iyi, tmc dedi arkadaş ama bu üretici firma ismi mi yoksa panel tipi mi anlamadım, görüntü kalitesi iyi gayet, bir şikayetim yok, su tmc ne bir kul bana dese cok memnun olacağım...
TV nin arkası güzel eski serilerde 4 ay sonra filan panel tozlanmasi oluyordu bende de oldu ayrıca internette çok şikayet var fakat bu serilerde bu olayı cozmusler arka kapak çok iyi tozlanma olayı çok zor bu TV yi almayı çok istedim fakat va panel bana kullanımı uymuyor bende 55ud8200 IPS olanı aldım bekliyorum gelmesini tmc panele gelince nette pek bilgi bulamadım ama çin mesei olma ihtimali yüksek çünkü çin her alanda aktif
20191010_152936.jpg

H Çevrimdışı

Hassancans

Yeni Üye
10 Eki 2019
4
40
Teşekkür ederim ? xiaomi tv kutusunda hrd olarak lucifer izledim biraz hdr olarak açtı şimdi tv nin netflix uygulamasindan actim luciferi doublevision diyor ve görüntü kalitesi hdr ye göre daha güzel
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

şuan için sistemde çıkmıyor ürün kodunda karma panel kullanılmış
Teşekkür ederim ?

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Vestel 55ud8200 tvm geldi kuruldu arkadaşlar alacak olan gönül rahatlığı ile alsin hdr Dolby vision ve LG panel olduguna inanıyorum çünkü görüntü dagilmiyor birazdan seride paylasacam ama şunu soyleyim TV gerçekten hakkını veriyor 8 yıldır Vestel tv alan ve 25 tane Vestel tv alan kullanan biri olarak şunu soyleyim ürün güzel memnun kaldım kaliteyi panel belirliyor kullanılan panel güzel

IMG-20191011-WA0007.jpg

Ürün hakkında bilgi lütfen panel yapısı ana kart

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Vestel 55ud8200 tvm geldi kuruldu arkadaşlar alacak olan gönül rahatlığı ile alsin hdr Dolby vision ve LG panel olduguna inanıyorum çünkü görüntü dagilmiyor birazdan seride paylasacam ama şunu soyleyim TV gerçekten hakkını veriyor 8 yıldır Vestel tv alan ve 25 tane Vestel tv alan kullanan biri olarak şunu soyleyim ürün güzel memnun kaldım kaliteyi panel belirliyor kullanılan panel güzel

IMG-20191011-WA0007.jpg

lg panel mb130s anakart

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221

IMG-20191011-WA0007.jpg

Güle güle kullan dostum. Memnunsan sorun yok söylediğin gibi :) Bende bugün panele OC yaptım biraz. 65hz verebildim ama üstünü denemedim belki zorlarım biraz daha :) 50hz olması biraz can sıkıcı zira gölgelenmeler görülüyor, maksat bu sıkıntıları çözmek :)

E Çevrimdışı

erkamil

Yeni Üye
1 Eki 2019
23

IMG-20191011-WA0007.jpg

hayırlı olsun dostum. güle güle kullan.

D Çevrimdışı

designermre

Yeni Üye
16 Eyl 2019
7
34
Merhabalar, görseldeki seri numaralı televizyonun panel bilgisini öğrenmek istiyorum da, yardımcı olabilir misiniz ? Duruma göre ürünü geri göndericem de.Şimdiden teşekkür ederim.

WhatsApp-Image-2019-10-12-at-09.29.17.jpg

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
24

IMG-20191011-WA0007.jpg

bende dün teknosa gece kuşu kampanyasından 2.999 tl/12 takstle 55ud8200 aldım.bugün yarın teslim olacak.yorumlarınız içimi ferahlattı.gerçi 9 yıllık philips 106 ekran lcd tvden sonra güncel teknoloji tvler yeterli olacaktır.inşallah bana da lg ips panel gelir.hayırlı olsun.

Geri
Üst Alt