Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221

sisteme bilgiler düşmemiş. ürün kodundan karma panel kullanıldığı görünüyor.. cmo panel panda panel tmc panel

Ürünü yetkili servis bile bilmiyor hiç şaşırmadım :)

samsung veya lg panel olma ihtimali var mı? birde kurulumdan sonra diagnostics ekranından görüntü atsam ne paneli olduğu çıkar herhalde değil mi?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Çok güzel bir anlatım olduğu gerçeğiyle yüz yüzeyiz. :clap2Vaktine ve emeğine teşekkür ederim. TV piyasasına bir süre uzak kaldım, o nedenle fiyatlar, ürünler ve performanslar hakkında bilgim köreldi. Şu an yeni yuva kuruyorum. O nedenle bütçeyi 2000-2100 TL'ye kadar ayarladığımız da, 43 inç ve ideal smart özelliği olmakla birlikte, hangi ürünleri tavsiye edersiniz? TV Tavsiye bölümüne de yazacağım.
MB130 ve MB 130s arasındaki farklar nelerdir? Üstünlük kimde?
Ben teşekkür ederim,biraz gülümsettiysem ne mutlu :)
Öncelikle hayırlı olsun ve mutluluklar diliyeyim,sonrasında hemen ekliyeyim,bence tvlerin smart işinden pek fazla birşey bekleme,bana kalsa tvnin akıllısı olmaz diyorum,android olsa belki derim,ama normal tvnin akıllısı insanı yarı yolsa bırakır,bence smart olmayan düz bir tv al,ilerde kendini toparladığında ucuz bir android box alırsın,al sana bomba gibi smart tv :)

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
20191010_112244.jpg

Panel VA mıdır görebiliyor muyuz buradan?

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
20191010_112244.jpg

Panel VA mıdır görebiliyor muyuz buradan?
Kardeş hayırlı olsun güle güle kullan panel yapısı tmc mi ayrıca ürünün arka kapak kısmını bir çeker misin arka full kapalı panel tozlanmasina tedbir olarak eski modellerde arkadan toz olma olayı vardı 55ud8200 de arka full kapalı bunda nasıl acaba onun yanı sıra görüntü nasıl memnun musun

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Kardeş hayırlı olsun güle güle kullan panel yapısı tmc mi ayrıca ürünün arka kapak kısmını bir çeker misin arka full kapalı panel tozlanmasina tedbir olarak eski modellerde arkadan toz olma olayı vardı 55ud8200 de arka full kapalı bunda nasıl acaba onun yanı sıra görüntü nasıl memnun musun
Eyvallah dostum görüntü vs gayet iyi, tmc dedi arkadaş ama bu üretici firma ismi mi yoksa panel tipi mi anlamadım, görüntü kalitesi iyi gayet, bir şikayetim yok, su tmc ne bir kul bana dese cok memnun olacağım...

20191010_152936.jpg

Geri
Üst Alt