Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Cashflow_52' Alıntı:
Ado hocam merhaba akrabama tv alıcam da vestel 48fd7300 ile 49ub8300 aradında kaldım panel konusunda bilgi alabilir miyim adem hocam

Selamlar Azizim;

48FD7300 SAMSUNG
49UB8300 SAMSUNG (Ancak çoklu üretim var, bir kısım LG ile de üretimiş bu nedenle bu model kesin bilgi sadece seri numarasından alınır) Yine de ağırlıklı olarak %90 ı SAMSUN olarak üretilmiş.  :ok:

K Çevrimdışı

kozmolog

Yeni Üye
20 Kas 2017
10
Sayın ado ben 49ub8300 model aldım televizyon sürekli kendi kendine açılıp kapanıyor. değişim veya iade isteyeceğim. eğer iade olursa bana vestel ürünlerinden ful hd LG panel olan ürünker nelerdir. onu öğrenmek isterim.  48-50 inç aralığı Vestel-regal-seg vb olabilir

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
kozmolog' Alıntı:
Sayın ado ben 49ub8300 model aldım televizyon sürekli kendi kendine açılıp kapanıyor. değişim veya iade isteyeceğim. eğer iade olursa bana vestel ürünlerinden ful hd LG panel olan ürünker nelerdir. onu öğrenmek isterim.  48-50 inç aralığı Vestel-regal-seg vb olabilir

Sizin çözüm basit lakin illa TV degistirecegim diyorsaniz da bana siz model belirtirseniz ona gore kontrol, saglayabilirim zira sizin talebiniz gibi bir arastirma samanlikta iğne misali olur benim için :)

K Çevrimdışı

kozmolog

Yeni Üye
20 Kas 2017
10
Ado' Alıntı:
kozmolog' Alıntı:

Sizin çözüm basit lakin illa TV degistirecegim diyorsaniz da bana siz model belirtirseniz ona gore kontrol, saglayabilirim zira sizin talebiniz gibi bir arastirma samanlikta iğne misali olur benim için :)

TV geldi 1 hafta olmadan kapanma ve açılma oluyor. servise bildirdim. Servis kısa zamanda bilgi verecek. eğer götürelim tamir edelim derlerse değişim veya iade talep edeceğim. yazılımla düzelecekse sorun yok tv genel olarak iyi fiyatına göre

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
kozmolog' Alıntı:
Ado' Alıntı:
kozmolog' Alıntı:

TV geldi 1 hafta olmadan kapanma ve açılma oluyor. servise bildirdim. Servis kısa zamanda bilgi verecek. eğer götürelim tamir edelim derlerse değişim veya iade talep edeceğim. yazılımla düzelecekse sorun yok tv genel olarak iyi fiyatına göre

Servisi beklrmeyin kendiniz yukleyin yazilimi sorun düzelsin azizim en azindan aklinizdan cikartirsiniz.

Çekirdek yazilim konumuzdan indirip yukleyebilirsiniz

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
kozmolog' Alıntı:
Sayın ado en son sürüm v3.37.3.0 yüklenmiş  ne yapayım?

Size şu aşamada ihtiyaç olan sürüm yükseltmek değil (ki son sürüm bilgisi doğrudur) ürüne format atmanız gerekiyor, bu da 2 dakikanızı alır. Birazdan yollayacağım yazılımı tv ye yükleyiniz, sorun düzeliyorsa kafanızdan sornu siler atarsınız, düzelmiyor ise en azından elinizden geleni yaptığınızın rahatlığını yaşarsınız.  :ok:

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Regal 43r6010u modelinde hangi anakart kullanımış? yazılım güncellemesi varmı?
bu modelde IPS panel kullanıldığı söyleniyor. sipariş vermek istiyorum.
IPS yerine VA panel kullanılmış olarak bana gelme ihtimali varmı?
akakçe üzerinden ucuz fiyata bu televizyonu satan sitelerden alınan televizyonlarda kalitesiz panel kullanılmış olma ihtimali nedir?
Bilgi verecek arkadaşa teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt