Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

W Çevrimdışı

Wildwachsend

Yeni Üye
22 Şub 2019
30
31
Vestel 49ud9200 gerçek 100 hz mi acaba ? Birde usb 1 adet yazıyor. Tv de usb çoklayıcı kullanma imkanımız varmı acaba hocam ?

G Çevrimdışı

ghaney

Yeni Üye
28 Şub 2019
4
48
konu buranın mı bilemedim ama 49ud8400 de yaşadığım bir problem var. browser üzerinden dizi veya film seyretmek ve örneğin uygulama eklentisi ile film seyrederken (puhu tv uygulaması) ses alamıyorum. görüntü var ses yok. ama normal tv ve netflix de ses var sebep ne olabilir sizce ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bir de digitürk kutusu takınca çalışmıyor digitürk. babamın beko tv taktığımda problem olmuyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
konu buranın mı bilemedim ama 49ud8400 de yaşadığım bir problem var. browser üzerinden dizi veya film seyretmek ve örneğin uygulama eklentisi ile film seyrederken (puhu tv uygulaması) ses alamıyorum. görüntü var ses yok. ama normal tv ve netflix de ses var sebep ne olabilir sizce ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bir de digitürk kutusu takınca çalışmıyor digitürk. babamın beko tv taktığımda problem olmuyor.
selam,
Eğer tv ye güncelleme yapmadıysanız: https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...kirdek-yazilim-konusu.445/page-371#post-76906 şu sayfaya seri numarasını paylaşırsanız yada menü 4725 yapıp çıkan ekran resmini ekleyip yazılım talebinde bulunuz

I Çevrimdışı

iegonen

Yeni Üye
1 Mar 2019
3
39
Selamlar 49 ud 8460 aldım. Paneli nedir acep? Yardımcı olursanız sevinirim.

20190304_191316e0efa5f40f72dac3.jpg

A Çevrimdışı

Aryildirim

Yeni Üye
6 Mar 2019
5
33
Merhabalar,
TVler hakkında bilgim olmayarakla beraber Toshiba 65U6763DG almaya karar vermiştim ki 4.200 TL'lik stok bitti alamadım. Sonra öğrendimki bunlar Vestel üretimi ihracat fazlasıymış (o derece bilgisizim) Ohalde Vestel bir TV araştırayım dedim ve Panelin VA olması, anakartın güncel olması gibi önemli noktalar olduğunu keşfettim kafam iyice karıştı.

Büyük bir salonda sadece TV, usbden film, youtube, Webteki sitelerde videoları izlemek için kullanılacak 65 inc bir TV için 4.500tl, zorlayarak 5.000tl bütçem var.
Vestelin ve modelleri yanı sıra şuan stokta olan ihracat fazlası - - ürünlerini bulabildim. Bunların panelleri nedir, iyimidir bilgiye ulaşamadım. Vestel müşteri hizmetleriyle kendi modelleri hakkında görüştüm, bilgi paylaşmıyorlar.

Değerli yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar,
TVler hakkında bilgim olmayarakla beraber Toshiba 65U6763DG almaya karar vermiştim ki 4.200 TL'lik stok bitti alamadım. Sonra öğrendimki bunlar Vestel üretimi ihracat fazlasıymış (o derece bilgisizim) Ohalde Vestel bir TV araştırayım dedim ve Panelin VA olması, anakartın güncel olması gibi önemli noktalar olduğunu keşfettim kafam iyice karıştı.

Büyük bir salonda sadece TV, usbden film, youtube, Webteki sitelerde videoları izlemek için kullanılacak 65 inc bir TV için 4.500tl, zorlayarak 5.000tl bütçem var.
Vestelin ve modelleri yanı sıra şuan stokta olan ihracat fazlası - - ürünlerini bulabildim. Bunların panelleri nedir, iyimidir bilgiye ulaşamadım. Vestel müşteri hizmetleriyle kendi modelleri hakkında görüştüm, bilgi paylaşmıyorlar.

Değerli yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
selam,
şu form size yardımcı olacaktır. https://tavsiyeforumu.com/konu/televizyon-tavsiyesi-ana-konu.927/

burada alınmış olan tv lerin panel bilgisini paylaşıyoruz. verdiğim linke Ado yuda etiketlerseniz daha iyi sonuç alırsınız

D Çevrimdışı

downforce

Yeni Üye
5 Mar 2019
5
37
9650 için satıcıya bilgi sordum. VPAZ 20273165 -- 10121647 bunlar yeni seri mi oluyor acaba ?

Geri
Üst Alt