Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Arkadaşlar merhabalar herkese. 55qa9700 aldım ekranda 2 küçük 1 büyük siyah leke çıktı. Şansıma va panel dedi kuran arkadaş. Cihazı değiştirecektir yenisi ile. Ama yine de sormak istedim bu cihazın paneli nedir? Yine va gelse bile tatmin eder mi bu va? Ya da ips mi kovalamalıyım?

1000028033.jpg
Yan açıdan görüntüdeki değişimi kontrol edin. Görüntüde kayıp yaşanıyor mu? Normalde bu model ilk çıkış tarihinde tekil LG IPS ile çıkmıştı.

C Çevrimdışı

Crnooki

Yeni Üye
23 Kas 2023
7
28
Yan açıdan görüntüdeki değişimi kontrol edin. Görüntüde kayıp yaşanıyor mu? Normalde bu model ilk çıkış tarihinde tekil LG IPS ile çıkmıştı.
Adam eliyle ekrana biraz vurdu baya dalgalandı görüntü falan eminen va panel abi Dedi. Değişecek televizyon zaten. İnşallah ips gelir

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Adam eliyle ekrana biraz vurdu baya dalgalandı görüntü falan eminen va panel abi Dedi. Değişecek televizyon zaten. İnşallah ips gelir
Ben ekrana vurma ile ilgili birşey söyleyemiyorum. TV' niz zaten QA (QLed) serisi ve Ekstra QDEF Katmana sahip. Dolayısıyla benim değerlendirebileceğim bilgi TV' ye neredeyse 180 dereceye yakın açıyla baktığınızda görüntüde kayıp olup olmadığıdır.

By_Trol By_Trol ustamız ya da bilge bilge ustamız forumda aktif olduğunda net bilgi paylaşacaktır.

Geri
Üst Alt