VESTEL MB9X Kulaklık ile ses sistemi kontrol yazılımı

K Çevrimdışı

kayhan01

Yeni Üye
10 Mar 2019
34
45
Bakamadım resme şimdilik(3.5Mb miş),malum internetim çok azaldı ,ama eve dönünce ilk işimden biri inan BT menüdür,2-3 seçenek çıkıyordu özellikle "Ses" ayarları menüsünde ama hatırlıyamıyorum nelerdi diye.
Hemmen resize picture yapim boyutu küçülteyim.
Bide çıplak anakart olayında anakarttaki hdmi çıkış değil sanırım giriş yani tablette hdmi çıkış olduğu için bağlayabiliyoruz ama tv anakartındakiler giriş :))
Herşeyi karıştırdım birbirine şimdi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bide çıplak anakart olayında anakarttaki hdmi çıkış değil sanırım giriş yani tablette hdmi çıkış olduğu için bağlayabiliyoruz ama tv anakartındakiler giriş :sirit)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Öncelikle tabiki düzeyli olmak çok önemli teşekkürler:sirit
Sizlerinde katkıları ile burda düzeyli konuları konuşabiliyoruz ne mutlu
Hemen android pie çalışmalarıma başlıyorum ozaman

Üstadım resim bu ama menüde malesefki bluetooth olarak resmedeceğim tek yer bu kısım onun dışında tv de bt menü ile ilgili hiçbirşey yok.:(
usta benim tv de de bluetooth var benim bildiğim kadar bluetooth sadece ses çalmak için kullanılıyor yani ben müzik açıp dinleme yapabiliyorum.normal yayın varken misal kanal d açık ahmet kaya dan şarkı açtığımda yayının sesi kesiliyor hoparlör için çözüm olcağını zannetmiyorum.:)

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,282
64
Bide çıplak anakart olayında anakarttaki hdmi çıkış değil sanırım giriş yani tablette hdmi çıkış olduğu için bağlayabiliyoruz ama tv anakartındakiler giriş :sirit)
Aaaaaa,tabi ya :) kusuruma bakma valla bende karıştırmışım ,hatırlattığın iyi oldu,yaşlılık ? ,ama scart ile bağlayabilirsin,full scart bağlantılı ise karttaki scart,tam hatırlamıyorum ama galiba 19 nolu uç,video out idi,2 ve 6 da ses olmalı,denemek lazım.

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,282
64
usta benim tv de de bluetooth var benim bildiğim kadar bluetooth sadece ses çalmak için kullanılıyor yani ben müzik açıp dinleme yapabiliyorum.normal yayın varken misal kanal d açık ahmet kaya dan şarkı açtığımda yayının sesi kesiliyor hoparlör için çözüm olcağını zannetmiyorum.:sirit
İşte mesele BT çıkış sesini ayarlamada sevgili Koro96 ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
İşte mesele BT çıkış sesini ayarlamada sevgili Koro96 ?
konu bluetooth tan açılmışken ben iphone cihazımdan sadece 2 kere bağlantı sağlıyorum 3.aygıt desteklenmiyo hatasını alıyorum tv de full yazılım attığım halde düzelmedi bu sorun anlamıyorum tv demi telefondamı sorun var misal vereyim bugün cts bağlandım müziğimi dinledim yarın pazar yine bağlandım pazartesi bağlanmaya geldiğimde Telefondan VESTEL TV Desteklenmiyor aygıtı unut hatası ile karşı karşıya kalıyorum. ne yapabiliriz buna arkadaşlar menüde ses bağlantısı etkin

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,282
64
konu bluetooth tan açılmışken ben iphone cihazımdan sadece 2 kere bağlantı sağlıyorum 3.aygıt desteklenmiyo hatasını alıyorum tv de full yazılım attığım halde düzelmedi bu sorun anlamıyorum tv demi telefondamı sorun var misal vereyim bugün cts bağlandım müziğimi dinledim yarın pazar yine bağlandım pazartesi bağlanmaya geldiğimde Telefondan VESTEL TV Desteklenmiyor aygıtı unut hatası ile karşı karşıya kalıyorum. ne yapabiliriz buna arkadaşlar menüde ses bağlantısı etkin
Peki pcden baktığında veya herhangi bir BT li cihazla baktığında tv görünüyormu,cevap evet ise ozaman sorun telefondadır diyeblirim.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Peki pcden baktığında veya herhangi bir BT li cihazla baktığında tv görünüyormu,cevap evet ise ozaman sorun telefondadır diyeblirim.
evet görüyor sadece Apple görmüyor bende şöyle bişey yapıyorum eski nokia cihazım var onunla bağlantı kuruyorum önce kabul ediyorum tvden sonra iphone de VESTEL TV çıkıyor nokıa cihazım bağlıyken iphone bağlıyorum o arada iphone ile tv bağlantı sağlamış oluyor tabi bu ilk bağlantıda oluyor 2.de eşli olduğu için direk bağlan diyorum bağlanıyor ama 3. bağlantıda aygıt desteklenmiyor VESTEL TV yi unut diyor

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
usta benim tv de de bluetooth var benim bildiğim kadar bluetooth sadece ses çalmak için kullanılıyor yani ben müzik açıp dinleme yapabiliyorum.normal yayın varken misal kanal d açık ahmet kaya dan şarkı açtığımda yayının sesi kesiliyor hoparlör için çözüm olcağını zannetmiyorum.:sirit
Benim tv dede bluetoot kulaklık baglıyorum.Cep telefonumu baglıyorum.Baglanma herkesdeki gibi yani işlev aynı sorun sadece ses ayarı yapmak orada bir sıkıntı yasıyoruz. Arkadasın bluetooth hoparlor baglanır. Ama ses ayarı tvden yapılamayınca sıkıntı orda cıkıyor ses sabit
cunku

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri