Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

S Çevrimdışı

Show560

Yeni Üye
25 Ocak 2018
3
Regal 55r6080 u TV de smart girince  server error hatası var sayfa çökmüş. Mb120 v.2.40.2.0 verisyonu yazılımim .bu yazılımı  yuklesem sorun çözülür mü.

P Çevrimdışı

panter6767

Yeni Üye
25 Ocak 2018
2
forum iyi güzel lakin bu görmeden kullanmadan yorum yapıp linki görme konusu benim için son derece olumsuz bir durum

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
sakaraslan' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Günaydın;

Garanti süreci hiç bir zaman yazılım güncellemesine tken olmadı, olmaz da azizim.

Kullandığınız bellek özeliklerini bilemiyorumlakin veri aktarım hızı yüksek bir bellek olması gerekir, bu nedenle başka bir bellek ile de deneyebilirsiniz.

Ancak bunun öncesinde isterseniz aynı bellek ile FULL yöntemi ile de yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.

Çekirdek yazılımkonumuzun birinci sayfasında yükleme yönemleri yazmaktadır.

Fişi çek
Bellek tak
Kumandadan OK tuşuna basılı tut
Fişi tak
Tuşu bırak

şeklinde yükleme yapabilirsiniz :ok:

Hocam sağolun güncellemeyi yapabildim fakat smart menüye girince server eror veriyor. napmalıyım.
vestel.jpg

Bu hatayi bende almaya basladim. Ama menu tusundaki youtube v.b gibileri kullanabiliyorum ama smart tv tusu calismiyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,849
gurkan' Alıntı:
sakaraslan' Alıntı:
Hocam sağolun güncellemeyi yapabildim fakat smart menüye girince server eror veriyor. napmalıyım.
vestel.jpg

Bu hatayi bende almaya basladim. Ama menu tusundaki youtube v.b gibileri kullanabiliyorum ama smart tv tusu calismiyor

Sistemde bakım, güncelleme vardır. O sayfa çevrimiçi olduğu için o hata çıkıyor. :jeo:

Bir süre sonra düzelir diye tahmin ediyorum. Endişelenmeyin.

S Çevrimdışı

sakaraslan

Yeni Üye
15 Ocak 2018
9
Umut Barış' Alıntı:
gurkan' Alıntı:

Sistemde bakım, güncelleme vardır. O sayfa çevrimiçi olduğu için o hata çıkıyor. :jeo:

Bir süre sonra düzelir diye tahmin ediyorum. Endişelenmeyin.

vestelb97973755c28035b.jpg

Vestel canlı destekle görüştüm güncelleme varmış.

P Çevrimdışı

Purgative

Aktif Üye
3 Tem 2017
56
Smart ozelligi geri geldi,dun geri gelmeyince ben fabrika ayarlarina almistim fakat epg sorunu yasiyorum baska yasayan var mi acaba?diger yandan teledunya kanal guncellemesi oldu 25ocakta birazda ondan suphelenmiyor degilim.(ci modul ile bagli)

Geri
Üst Alt