Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,694
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,694
Yok direkt usbden tekrar yükleme gibi yaptim, kurulum yaparken usb üzerinde mi olacak ?
Düzenlediğiniz ''swprofile.bin'' Dosyasını
Bilgisayarda oluşturacağınız adınıda ''profile'' Yapacağınız klasörün içine kopyalayın.
Profile isimli klasörü flash belleğe kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra kumanda üzerinden MENÜ 4725 Tuşlayın gelen menüde en alt satıra '' usb operations '' Satırına inip OK tuşuna basın profil 3-4 Saniyede yüklenecektir. Kumanda üzerindeki menü veya back tuşu ile çıkş yapın. Tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurulum yapın.

G Çevrimdışı

goksu

Yeni Üye
21 Eki 2021
9
33
Düzenlediğiniz ''swprofile.bin'' Dosyasını
Bilgisayarda oluşturacağınız adınıda ''profile'' Yapacağınız klasörün içine kopyalayın.
Profile isimli klasörü flash belleğe kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra kumanda üzerinden MENÜ 4725 Tuşlayın gelen menüde en alt satıra '' usb operations '' Satırına inip OK tuşuna basın profil 3-4 Saniyede yüklenecektir. Kumanda üzerindeki menü veya back tuşu ile çıkş yapın. Tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurulum yapın.
Yok hocam olmadı malesef

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Yok hocam olmadı malesef
1- Usb yi FAT32 olarak formatla
2- Kapasitesi çok büyük olmasın(en fazla 16 mb olabilir toshiba gibi)
3- Usb bellek daha önce bootable yapıldıysa mbr sıfırlanmalı
4- değiştirdiğin profili pc de Profile isimli klasör yaratıp içine kopyala,tvyi kapatıp tak ,taktıktan sonra tvyi aç,kumandadan menü+4725 yap,oradan usboperations üzerine gelip kumandadan OK tuşuna bas.

Mustafaozben Çevrimdışı

Mustafaozben

Yeni Üye
29 May 2018
7
48
Ado hocam jvc 50 inç kullanıcısıyım her gün vewd app den ssıptv kullanıyordum fakat bugün vewd uygulamasını açmaya çalıştığında cihazınız desteklemiyor diyor. İlk kurulum yaptım fakat düzelmedi. Diğer bütün uygulamalar çalışıyor Netflix YouTube Google gibi ne yapmam lazım resimleri paylaşıyorum

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ado hocam jvc 50 inç kullanıcısıyım her gün vewd app den ssıptv kullanıyordum fakat bugün vewd uygulamasını açmaya çalıştığında cihazınız desteklemiyor diyor. İlk kurulum yaptım fakat düzelmedi. Diğer bütün uygulamalar çalışıyor Netflix YouTube Google gibi ne yapmam lazım resimleri paylaşıyorum

Mustafaozben Çevrimdışı

Mustafaozben

Yeni Üye
29 May 2018
7
48
peki hocam bu ne kadar sürer yeniden çekirdek yazılım atmama gerek varmı acaba benim tv nin anakartı mb130

IMG_20211026_184738.jpg
IMG_20211026_184805ba5be1536a112d2b.jpg

Geri
Üst Alt