Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

O Çevrimdışı

Ofkaynarca

Yeni Üye
2 Ara 2020
2
41
:ok

Buradan sonrası artık google index kısmında. Malum, google da MB100 MB120 ile ilgili yazılım ve bilgi arayanlar için çıkan adres belli. (Şimdilik)
Benim seg marka tv surekli kapanip aciliyor donuyor ekran gidiyor ses var hangi yazilimi yuklemem gerek yardim ederseniz sevinirim
20201202_204813.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,641
Benim seg marka tv surekli kapanip aciliyor donuyor ekran gidiyor ses var hangi yazilimi yuklemem gerek yardim ederseniz sevinirim
20201202_204813.jpg
Tv nin yazılımı güncel internet üzerinden de kontrol edin ayarlar menüsünde yazılım yükseltme satırı var. Yazılım aratın OTA da daha güncel yazılım olabilir. Yok ise tv yi ilk kuruluma dönderin sorun devam ederse servisten destek alın.

O Çevrimdışı

Ofkaynarca

Yeni Üye
2 Ara 2020
2
41
Tv nin yazılımı güncel internet üzerinden de kontrol edin ayarlar menüsünde yazılım yükseltme satırı var. Yazılım aratın OTA da daha güncel yazılım olabilir. Yok ise tv yi ilk kuruluma dönderin sorun devam ederse servisten destek alın.
Tesekkur ederim sanirim servisle cozecem isi ama pek umutluda degilim para cop oldu gibi 2 aylik tv bunu yapiyorsa.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

Tesekkur ederim sanirim servisle cozecem isi ama pek umutluda degilim para cop oldu gibi 2 aylik tv bunu yapiyorsa.
Hımm, önce tvyi By_Trolun dediği gibi sıfırla bakalım ,ne tepki verecek tv, baktın olmadı ,garantisi var zaten ,servis halleder büyük ihtiimalle :ok

S Çevrimdışı

socioan

Yeni Üye
28 May 2020
21
47
Merhaba, yardımını istiyorum
Uzaktan kumandanın nasıl yavaş tepki vereceğini bilen var mı?
Uzaktan kumanda normal çalışıyor, denedim.
Menüde istediğimi seçmek için tam bastığımda, komutu almak ve söylediğim noktaya gelmek için birçok kez basmam gerekiyor.
yavaş tepki
teşekkür ederim

Hello, I want your help.
Does anyone know how to make the slow response of the remote control.
The remote control works normally I have tried it.
Just when I press to select what I want in the menu, I have to press many times to receive the command and make it to the point I say.
slow response
thank you

E Çevrimdışı

emnkygn

Yeni Üye
29 Kas 2020
4
27
malesef .android box işinizi görür
Hocam sürümü anlattığınız gibi yapıp yükledim şuan ki sürümüm bu. Browserdan bi film açıyorum çok fazla kasıyor. Sonrada tv kendi kendine kapanıyor. Sorun ne olabilir eskiden böyle yapmıyordu. Ayrıca netflix eskiden çıkıyordu artık smart tvde yok. Nasıl düzeltebilirim. Yazılımı güncelledikten sonra değişen hiç bir şey olmadı.
image07966197bbd5f17f.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Merhaba, yardımını istiyorum
Uzaktan kumandanın nasıl yavaş tepki vereceğini bilen var mı?
Uzaktan kumanda normal çalışıyor, denedim.
Menüde istediğimi seçmek için tam bastığımda, komutu almak ve söylediğim noktaya gelmek için birçok kez basmam gerekiyor.
yavaş tepki
teşekkür ederim

Hello, I want your help.
Does anyone know how to make the slow response of the remote control.
The remote control works normally I have tried it.
Just when I press to select what I want in the menu, I have to press many times to receive the command and make it to the point I say.
slow response
thank you
Piller sağlam mı :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hocam sürümü anlattığınız gibi yapıp yükledim şuan ki sürümüm bu. Browserdan bi film açıyorum çok fazla kasıyor. Sonrada tv kendi kendine kapanıyor. Sorun ne olabilir eskiden böyle yapmıyordu. Ayrıca netflix eskiden çıkıyordu artık smart tvde yok. Nasıl düzeltebilirim. Yazılımı güncelledikten sonra değişen hiç bir şey olmadı.
image07966197bbd5f17f.jpg
Tarayıcıdan film izlemekte sıkıntı olabilir, gerçi çok bilgim yok bu kartlarla alakalı ama bellek doluyor olabilir.

M Çevrimdışı

Muhsinkorkmaz

Yeni Üye
4 Ara 2020
3
57
ustam svn87283 ver v.2.1.4s yazılımını yolluyabilirmisiniz tv kanalların hepsini silip ilk kuruluma geri dönüyor

1629093a-0927-4b3b-9956-be6dc1b858ad.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
ustam svn87283 ver v.2.1.4s yazılımını yolluyabilirmisiniz tv kanalların hepsini silip ilk kuruluma geri dönüyor

1629093a-0927-4b3b-9956-be6dc1b858ad.jpg
TV ni arkasındaki barkod fotosunu OKUNAKLI olarak çekip ,aşağıdaki full yazılım konusunda istek yapın :ok

Geri
Üst Alt