Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
danies' Alıntı:
Ado' Alıntı:
danies' Alıntı:
SN 7655301 600113
43UA9400 Hocam

Teşekkür ederim.

Eski değil azizim, uzun zamandır beklediğimiz son destek yazılımı.
Aslında 1 sene önce MB100 anakartlara yazılım desteği kesildi ama ben hep yazdım ''son bir güncelleme mutlaka  bekliyorum'' diye. 5-6 gün önce gündeme geldi ancak henüz okeyini almadım o nedenle yayınlamıyorum şimdilik.  :ok:

Saolun hocam iyi oldu bu. Ss iptv de free serverda da kapanmadı bu sefer. Servis elemanından rica ile yazılımı da aldım. Birde servis tv nin yan alt usb portuna fat32 li boş bir usb bellek takarsan smartta faydası olur dedi. İlk defa duydum tv de  birşeyi bu doğru olabilir mi ?

Valla ben deilk defa duydum ve düşündüm ''Ne işe yarayacak acaba?''diye lakin makul bircevap bulamadım.

Ben bilmiyorum ama mühendislerden bir şekilde bilgi isteriz neymiş bu konunun aslı diye.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
559
Bence takılan usb DLNA dışında bir işe yaramaz Follow me özelliği için tvden tablete görüntü aktarırken ara destek kaydedici olarak usb kullanılıyor diye biliyorum.

F Çevrimdışı

ferdi28

Yeni Üye
26 Ara 2017
9
Merhaba 
Vestel değişim cihazı olarak arızalı olan 48ub8300 yerine 49ud9400 serili tvyi gönderdi.
Tv görüntü kalitesi daha net fakat donmalar oluyor . Kesintili anlık atlamalar yapıyor. Yazılım sürümü 2.43.40 . servismi cagirmaliyim

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
ferdi28' Alıntı:
Merhaba 
Vestel değişim cihazı olarak arızalı olan 48ub8300 yerine 49ud9400 serili tvyi gönderdi.
Tv görüntü kalitesi daha net fakat donmalar oluyor . Kesintili anlık atlamalar yapıyor. Yazılım sürümü 2.43.40 . servismi cagirmaliyim

Cok sanslisin :) guzel bir tv ve gayet akici. Ado hocam mb120 yeni cekirdek yazilimmi cikardi acaba

Z Çevrimdışı

zaforza 

Aktif Üye
29 Kas 2017
72
Furkannnnz' Alıntı:
Sn: 6944170 200158 tv ışığı yanıp sönüyor açılmıyor ne yapmam lazım

Benimde başıma geldi Ado hocam yazılım gonderdi ancak yüklenmedi servis çağırdım onlarda denedi meğer Tv nin elektrik dalgalanmasindan anakartı zarar görmüş değiştirdiler sıkıntı giderildi.Full yazılımı yuklemeye çalış baktın yuklenmiyor servisi çağır...

Z Çevrimdışı

zaforza 

Aktif Üye
29 Kas 2017
72
zaforza' Alıntı:
lg g2 marka telefonumu bir türlü miracast la vestel smart tv ye bağlayamadım tam baglanacakken kopuyor tekrar arama yapıyor telefon lg kullanan ve bağlanabilen varmı acaba , arçelik smart tv ye sorunsuz baglanabiliyorum.

Ado hocam bu durumu daha oncede sana bildirmiştim ama halen bir çözüm bulamadım Tv de şunu farkettim wireless dlsplay e gecince wifi bağlantısı kopuyor sanırım bu yüzden bağlanmıyor bu konuda ne yapabilirim?

F Çevrimdışı

Furkannnnz

Yeni Üye
31 Ara 2017
4
zaforza' Alıntı:
Furkannnnz' Alıntı:
Sn: 6944170 200158 tv ışığı yanıp sönüyor açılmıyor ne yapmam lazım

Benimde başıma geldi Ado hocam yazılım gonderdi ancak yüklenmedi servis çağırdım onlarda denedi meğer Tv nin elektrik dalgalanmasindan anakartı zarar görmüş değiştirdiler sıkıntı giderildi.Full yazılımı yuklemeye çalış baktın yuklenmiyor servisi çağır...

hocam ben tanıdık bir vestel servise ulaştım doğru yazılımı paylaştı düzelttim şükür

Z Çevrimdışı

zaforza 

Aktif Üye
29 Kas 2017
72
zaforza' Alıntı:
zaforza' Alıntı:
lg g2 marka telefonumu bir türlü miracast la vestel smart tv ye bağlayamadım tam baglanacakken kopuyor tekrar arama yapıyor telefon lg kullanan ve bağlanabilen varmı acaba , arçelik smart tv ye sorunsuz baglanabiliyorum.

Ado hocam bu durumu daha oncede sana bildirmiştim ama halen bir çözüm bulamadım Tv de şunu farkettim wireless dlsplay e gecince wifi bağlantısı kopuyor sanırım bu yüzden bağlanmıyor bu konuda ne yapabilirim?

Üstad nerelerdesin?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
zaforza' Alıntı:
zaforza' Alıntı:
zaforza' Alıntı:

Üstad nerelerdesin?

Buradayım azizim, sizin mesajları okudum, servis kanalıyla sorunu çözdüğünüzü yazmışsınız o nedenle biriken diğer soruları cevaplıyordum.  :ok:

Ya da yaşlılık nedeniyle mesajları karıştırmışta olabilirim :kop:

B Çevrimdışı

burakkoz

Yeni Üye
11 Kas 2017
8
merhaba 49ud9300 tv var uygulama sürümü 3.10. uygulama sürümünü güncelleştirebiliyor muyuz? uygulamaları nasıl güncelleştirebilriz.?

Z Çevrimdışı

zaforza 

Aktif Üye
29 Kas 2017
72
Ado' Alıntı:
zaforza' Alıntı:
zaforza' Alıntı:

Üstad nerelerdesin?

Buradayım azizim, sizin mesajları okudum, servis kanalıyla sorunu çözdüğünüzü yazmışsınız o nedenle biriken diğer soruları cevaplıyordum.  :ok:

Ya da yaşlılık nedeniyle mesajları karıştırmışta olabilirim :kop:

Yok üstadım o başka konuydu şimdiki sorunum ekran yansitmayla ilgili wireless dlsplay moduna geçince sol üstte wifi bağlantısı kesiliyor gösteriyor sanırım bu yuzden telefonumu tv ye yansitamiyorum miracasti acip baglan dedigim anda tv nin wifi bağlantısı koptugundan bağlanmıyor eski yazılımdada öyleydi guncel yazılımlada durum değişmedi.

Geri
Üst Alt