Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

H Çevrimdışı

Hidalgo 

Yeni Üye
9 Ağu 2019
20
29
Full yazılım deneyin telefon ile online olduğum için link veremiyeceğim TEKNOwest TEKNOWEST full yazılım için link verme şansınsın var mı?
Full yazılım deneyin telefon ile online olduğum için link veremiyeceğim TEKNOwest TEKNOWEST full yazılım için link verme şansınsın var mı?
bende bir yazılı buldum daha önce indirmiştim. yükledim fakat olmadı. swprofile patcher da wireless display işaretlerken değeri kaç girmemiz gerekiyor. Belki bu şekilde halledebilirim.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
IMG_20200411_200342.jpg

15866247036284110029717198440980.jpg

Full yazılımla düzeltebilir miyim. Full yazılım varmı?
ful

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,495
73
bonsoir
j'ai réussi à écrire SPI comme vous m'avez dit.
mais le problème n'est pas résolu et la télévision ne démarre pas et lampe clignote rapidement
j'ai essai avec 4 différent firmeware SPI.
vous pensez il faut programmer le Nand ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bonsoir
j'ai réussi à écrire SPI comme vous m'avez dit.
mais le problème n'est pas résolu et la télévision ne démarre pas et lampe clignote rapidement
j'ai essai avec 4 différent firmeware SPI.
vous pensez il faut programmer le Nand ?
J'ai le regret de découvrir que l'opération a échoué.
1. Pour réécrire la mémoire NAND, vous aurez besoin d'un autre programmeur beaucoup plus cher (RT809H)
2. La réécriture de la mémoire peut être effectuée via l'emplacement VGA. Pour réussir, il est conseillé d'effacer la mémoire et de la réécrire directement au programmeur. Argent élevé.
3. Je n'ai pas de logiciel pour nand et vous ne le trouverez peut-être pas
4. Je recommande de chercher une autre carte mère pour le même type d'écran.
Désolé.

L Çevrimdışı

lazye

Yeni Üye
9 Nis 2020
1
28
Hocam Allah sizden razı olsun , sayenizde Mb97 anakart kullanan vestel tv youtube 'a girebiliyorum ama benim anlamadığım neden televizyon kendi içinde bu güncellemeyi görmüyor.

I Çevrimdışı

ibrahimklc336

Yeni Üye
10 Ocak 2020
8
26
IMG_20200110_18300970d9db6833f05dc5.jpg

Dostlar görüntüyü buraya koyuyorum yardımcı olur musunuz? Anladığım kadarıyla mb120 anakarta sahibim. Yazılım güncelleme yapmak istiyorum. Mb120 linkine girdiğimde birkaç seçenek çıkıyor. Titanium var filebox var netflix var. Şahsen yazılım güncelleme yapma sebebim netflix yüklemek. Linklerin arasında netlflix olanı da var. Bana bunları açıklarmısınız rica etsem. Ve bir diğer sorum yazılım güncelleme atınca kanalların yerleri vb ayarlar sıfırlanır mı? Dsmart kullanıyorum güncellersem, tekrar mı kurmam gerekir? Bana yardımcı olabilir misiniz? Hangi linkden indirmeliyim ne anlama geliyor sonrasında dsmartı tekrar kurmama gerek var mı? İyi forumlar

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Linklerin arasında netlflix
netflix icin olani yüklemeniz gerek. Normalde ayarlariniz degismez ama dsmart konusunda emin degilim,bazi uygulamalar güncellemeye göre menüden kalkabiliyor/eklenebiliyor.Eger kalkarsa Dsmart in smart linki var onu tarayiciya yazarak kullanmaniz mümkün.Ayrica linkteki netflix modlama konusunu inceleyebilirsiniz.link

I Çevrimdışı

ibrahimklc336

Yeni Üye
10 Ocak 2020
8
26
netflix icin olani yüklemeniz gerek. Normalde ayarlariniz degismez ama dsmart konusunda emin degilim,bazi uygulamalar güncellemeye göre menüden kalkabiliyor/eklenebiliyor.Eger kalkarsa Dsmart in smart linki var onu tarayiciya yazarak kullanmaniz mümkün.Ayrica linkteki netflix modlama konusunu inceleyebilirsiniz.link
Tarayıcıya yazıp kullanmak derken anlamadım kusura bakmayın. Hdmi 3 ü seçince dsmart açılıyor netflix için yazılım güncelleme yapmak istiyorum dsmart iyice berbat edersem sıkıntı olabilir. Kurması zahmetli midir onuda bilmiyorum servis geldi kurdu o kadar. Yardımcı olabilir misiniz?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Tarayıcıya yazıp kullanmak derken anlamadım kusura bakmayın. Hdmi 3 ü seçince dsmart açılıyor netflix için yazılım güncelleme yapmak istiyorum dsmart iyice berbat edersem sıkıntı olabilir. Kurması zahmetli midir onuda bilmiyorum servis geldi kurdu o kadar. Yardımcı olabilir misiniz?
dsmart harici kutu var sizde. hdmi 3 girişine bağlı olarak kullanıyorsunuz sanırım. eğer öyle ise, tvde yapacağınız hiç bir şey dsmart'ın ayarlarını bozmaz.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Tarayıcıya yazıp kullanmak derken
Yurtdisinda yasadigim icin ayarlarla veya uygulama ile ilgili bilgim yok anladigim kadariyla siz harici modül kullaniyorsunuz . Normalde ** bu linki tv tarayiciniza yazdiginizda dsmart uygulamasi aciliyor ,eger smarttv icin ayri üyelik gerektirmiyorsa bu linktende giris yapilabilir ,adresi yazi deneyin isterseniz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
IMG_20200110_18300970d9db6833f05dc5.jpg

Dostlar görüntüyü buraya koyuyorum yardımcı olur musunuz? Anladığım kadarıyla mb120 anakarta sahibim. Yazılım güncelleme yapmak istiyorum. Mb120 linkine girdiğimde birkaç seçenek çıkıyor. Titanium var filebox var netflix var. Şahsen yazılım güncelleme yapma sebebim netflix yüklemek. Linklerin arasında netlflix olanı da var. Bana bunları açıklarmısınız rica etsem. Ve bir diğer sorum yazılım güncelleme atınca kanalların yerleri vb ayarlar sıfırlanır mı? Dsmart kullanıyorum güncellersem, tekrar mı kurmam gerekir? Bana yardımcı olabilir misiniz? Hangi linkden indirmeliyim ne anlama geliyor sonrasında dsmartı tekrar kurmama gerek var mı? İyi forumlar
güncelleme ile tekrar ayar yapmanıza gerek yok bazı durumlar haricinde sorun olmaz.
Bazı durumdan kastım yazılım sonrası uygulama gelmiyor veya tv bug giriyor o gibi durumda sıfırlamak gerekebilir.
netflix olan netflix için özel yazılımdır. filbox ise filbox uygulama yazılımdır ama hatırladığım kadarı ile filbox kapatıldı.
netlix sürümünü yükleyebilirisniz

I Çevrimdışı

ibrahimklc336

Yeni Üye
10 Ocak 2020
8
26
güncelleme ile tekrar ayar yapmanıza gerek yok bazı durumlar haricinde sorun olmaz.
Bazı durumdan kastım yazılım sonrası uygulama gelmiyor veya tv bug giriyor o gibi durumda sıfırlamak gerekebilir.
netflix olan netflix için özel yazılımdır. filbox ise filbox uygulama yazılımdır ama hatırladığım kadarı ile filbox kapatıldı.
Teşekkür ederim. Bu aksam zaman bulabilirsem deneyeceğim. Videonuzu izlemiştim 2 yöntem vardı. Birisi ekrana cıkan seçenekten evete basmak diğeri ise ok basılı tutarken, fişi takmak. Bu yazılım güncelleme bildiğim kadarıyla çekirdek güncelleme oluyor. İlki olmazsa 2. Yi mi yapayım 2. Sadece kök yazılıma özel mi? Biraz saçma bir soru oldu sanırım?

dsmart harici kutu var sizde. hdmi 3 girişine bağlı olarak kullanıyorsunuz sanırım. eğer öyle ise, tvde yapacağınız hiç bir şey dsmart'ın ayarlarını bozmaz.
Evt söylediğiniz şekilde kullanıyorum.

Olası bir hata için yedeklemeyi nasıl yapabilirim?

Geri
Üst Alt