Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

B Çevrimdışı

ByMERZiFONLU

Yeni Üye
4 Nis 2020
2
39
IMG_20200404_133306.jpg

Selamlar malum evdeyiz bunun için ne yapabilirim diye bakıyordum, hiç ellemesek daha iyi midir? Biraz okudum forumu ama yönlendirecek birşeyler varmıdır.

T Çevrimdışı

tworuN

Yeni Üye
4 Nis 2020
2
36
merhaba acaba guncel yazilim mevcut mu benim ki icin.. netflix ve youtube yok:(

20200404_172617.jpg

V Çevrimdışı

veli1515

Yeni Üye
4 Nis 2020
2
30
wifi yok derken,kablo var ama değil mi ,yani smart tv ,gerçi aynısı bende de var ,köyde ,iki tv aynı ise cevap evettir :ok
teraspy tv modelinizin 2.si benimki ile aynı pek anlamıyorum tvden dün youtube açılmama sorunun buradan çözmeyi başardım
tv nin kutusunda 43sc7600 smart led tv yazıyor ethernet kablosunu takarak internete baglanabiliyorum televizyonda wifi özelliği yok
hazır youtube sorunu çözmeyi başarmışken belki kendisinde yüklü gelmeyen netflixi yükleyebilirsem diye düşünmüşdüm ama biraz zahmetli olacak gibi tvyi de bozmaktan korkuyorum

M Çevrimdışı

murat213545

Yeni Üye
5 Nis 2020
1
39
Değerli Üyemiz;
Gelişen teknolojiye yenik düşen MB9X anakartların yazılımlarını, Anakartlarınızın çökme riskinin son gelişmelerle daha da yükselmesi nedeniyle paylaşıma kapatmak zorunda kaldık. Şimdilik sadece MB97 ve MB98 yazılımlarını açık bırakıyorum, Bunun dışındaki 9X nesli için bundan böyle çekirdek yazılım paylaşımı yapılmayacaktır. Oluşabilecek olası mağduriyetleri öngörmemiz nedeniyle aldığımız bu kararı anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyoruz.
TF Yönetimi.

17MB90_MB91R1R2_MB92R3_MB95_MB95S_MB95M_FAZ3_V366y

Değerli Üyemiz;
Gelişen teknolojiye yenik düşen MB9X anakartların yazılımlarını, Anakartlarınızın çökme riskinin son gelişmelerle daha da yükselmesi nedeniyle paylaşıma kapatmak zorunda kaldık. Şimdilik sadece MB97 ve MB98 yazılımlarını açık bırakıyorum, Bunun dışındaki 9X nesli için bundan böyle çekirdek yazılım paylaşımı yapılmayacaktır. Oluşabilecek olası mağduriyetleri öngörmemiz nedeniyle aldığımız bu kararı anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyoruz.
TF Yönetimi.

17MB91 3.3.8.c Stabil sürüm

Değerli Üyemiz;
TF Yönetimi.

17MB96 - MB91R3 - MB92R4 3.7.6.L

Değerli Üyemiz;
TF Yönetimi.

17MB91R3_MB92R4_MB96_FAZ3_V376n

Değerli Üyemiz;
TF Yönetimi.

17MB96_3.7.6.S

Değerli Üyemiz;
TF Yönetimi.

17MB97-98 güncelleme

[Gizli İçerik]
17MB96 yüklesm olur muuu

H Çevrimdışı

Hidalgo 

Yeni Üye
9 Ağu 2019
20
29
Merhaba siteye yeni üye oldum. Daha önce Vestel için puhu Netflix özellikle Tivibu go yazılım dosyasını siteye ekleyen arkadaş vardi. Tekrar dosyayı eklemeniz mümkün müdür? Mb100 ana kartım var. Yardımlarınızı rica ediyorum. Başka bir yerden bulduğum dosyayı yükledim. TKGS de gitti.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Merhaba siteye yeni üye oldum. Daha önce Vestel için puhu Netflix özellikle Tivibu go yazılım dosyasını siteye ekleyen arkadaş vardi. Tekrar dosyayı eklemeniz mümkün müdür? Mb100 ana kartım var. Yardımlarınızı rica ediyorum. Başka bir yerden bulduğum dosyayı yükledim. TKGS de gitti.
Dosya yok artık kaldırılmış ,üstelik eski bir dosya idi,ayrıca farklı bir kart ile modlanmış dosyaydı ,keşke başaka bir yerden bulduğun dosyayı yüklemeseydin ,çünkü burada verilen dosyalar tamamen güvenilirdir :ok

H Çevrimdışı

Hidalgo 

Yeni Üye
9 Ağu 2019
20
29
Dosya yok artık kaldırılmış ,üstelik eski bir dosya idi,ayrıca farklı bir kart ile modlanmış dosyaydı ,keşke başaka bir yerden bulduğun dosyayı yüklemeseydin ,çünkü burada verilen dosyalar tamamen güvenilirdir :ok
Maalesef öyle bir hata yaptık. Şimdi elimiz kolumuz bağlandı. Teşekkürler

Geri
Üst Alt