Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

P Çevrimdışı

poyraz38

Yeni Üye
5 Ocak 2019
5
53
Telefunken tv asagidki resimde model ve seri numarasi yazili tv.yanlis yazilim yükledim ve suan tv acilmiyor...sizden ricam bu tv yi nasil eski haline getirebilirim...
yazilim yüklemeden önce üzerinde 17MB90_FAZ3_V366y vardi...17MB91_MB91R1R2_MB92R3_MB95_MB95S_MB95M_FAZ3_V376n yükledim tv simdi acilmiyor...stanbay kirmizi lamba sürekli yanip sönüyor...bununla ilgili bir kurtarma yazilimi veya rom.bin kurtarmayazilimi varsa paylasirmisiniz..ilginiz icin simdiden tesekürler....

WhatsApp-Image-2019-06-14-at-16.41.05.jpg

K Çevrimdışı

Kartals18

Yeni Üye
15 Haz 2019
1
34

Üyelik sorunu yaşadığını belirtip mail üzerinden bilgi isteyen Cem Tcm Arkadaşım;

aynı mail adresine hangi üye adı ile kaydolup nasıl bir sorun yaşadığınızı da belirtirseniz arkadaşlarımız ilgilenecektir.

Sorunuzun cevabına gelirsek,

Regal 32R4025HB model ürün MB140 anakart ile sahaya sürülen ilk ürünlerdir, eski forumdaki yazılarımı takip ettiyseniz sizlere MB82 lerin tahtlarını MB140 anakartlara bırakacağını yazdığımı hatırlarsınız, işte bu anakart o yeni nesil olan anakartlardandır. Mstar işlemci kullanılır. 50R de ise qualcom mevcuttur.

Size her iki ürünün teknik dokümanlarına erişim yetkisi açtım, siz okuduktan sonra kapatacağım, kontrolünüz bitince bilgi verin lütfen.

[Gizli İçerik]

P Çevrimdışı

poyraz38

Yeni Üye
5 Ocak 2019
5
53
P poyraz38, cihaz ihraç bizim sistemimizde çıkmıyor servis menüsüne bakmışsınız anakart neydi acaba

0dd8070e-de76-44c3-bc45-da1c742670f9.jpg

öncelikle ilginiz icin tesekkürler...
tvnin resmini cekmistim size gonderiyorum...bu yazilimi yüklemistim ama bu yazilimdan sonra tv hersey calisti sadece uydu sinyali almiyordu bende tekrar eski yazilimini yüklemek istedim fakat tv yazilimi aldi acilmadi ön lamba 20 defa yanip sönüyor tekrar yazilimi yüklemek icin ayni islemi yapiyorum usbiyi takiyorum ok basili tutuyorum fisi takiyorum prize on bes saniye sonra ön kirmizi lamba hizli bir sekilde yanip sönmeye baslayinca ok den elimi cekiyorum yaklasik 30 saniye islem devam ediyor yükleme bitmis gibi görünüyor ama sanirim yarim kaliyor ...kisaca sorun bu sekilde ..resimde bütün bilgiler var sizden ricam tv yi nasil kurtarabilirim....yardimlariniz icin simdiden tesekurler gurbetten silaya selamlar .......

Geri
Üst Alt