Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

A Çevrimdışı

ADASYA

Yeni Üye
6 Haz 2019
8
39
vestel-tv-bilgisi.jpg

Merhaba televizyonumun durum bilgisi resimdeki gibidir. Forumda dikkat etmemiz için belirttiğiniz konuları ve youtube vidiolarında gösterilenler kadar konuya hakimiz ancak benim bilmek istediğim ve anlamadığım. televizyonumdaki versiyon güncel mi ve ben smart özellikli televizyonuma netflix indirmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Ekli dosyayı görüntüle 49

Merhaba televizyonumun durum bilgisi resimdeki gibidir. Forumda dikkat etmemiz için belirttiğiniz konuları ve youtube vidiolarında gösterilenler kadar konuya hakimiz ancak benim bilmek istediğim ve anlamadığım. televizyonumdaki versiyon güncel mi ve ben smart özellikli televizyonuma netflix indirmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz
Tavsiyemiz tv de sorun yoksa güncellememeniz yönünde zira güncellerken çökme riski yüksek. Güncellesenizde netflix gelmez

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ekli dosyayı görüntüle 49

Mb9x ana kartlarda sizinki mb90 oluyor. Görsel de en üst satırda mevcut : güncelleme tavsiye etmiyoruz sebepsiz yere çökme ve işlemciyi daha çok yoran bir yazılım geliyor bu da gereksizdir. Ayrıca netfilx yüklenemez.
Size tavsiyemiz forumda da mevcut olan android box cihazı alarak rahatiniza bakmanizdir ?

A Çevrimdışı

ADASYA

Yeni Üye
6 Haz 2019
8
39
Mb9x ana kartlarda sizinki mb90 oluyor. Görsel de en üst satırda mevcut : güncelleme tavsiye etmiyoruz sebepsiz yere çökme ve işlemciyi daha çok yoran bir yazılım geliyor bu da gereksizdir. Ayrıca netfilx yüklenemez.
Size tavsiyemiz forumda da mevcut olan android box cihazı alarak rahatiniza bakmanizdir ?

Ben gece bir anlık gaflet ile bu çökme işini başardım. Nasıl yeniden sistem geri yükleme yapabilirim. Acil bilgi verirseniz sevinirim malum bayram sonrası herkez evde madur olduk.

Z Çevrimdışı

zuzeca

Yeni Üye
8 Haz 2019
2
44
gracias he buscado un monton!!!
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Pero bueno como los descargo?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kanal açıklamasının karakterini ve aşağıdaki programları büyütmek mümkün mü?

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mrcoskun

Yeni Üye
12 Haz 2019
7
34
Arkadaşlar 2019 üretimi Vestel 49UD9200 model TV aldım. Youtube da uzun videolar izlerken bir anda siyah ekran verip donup kalıyor. Uygulamayı güncelleyeyim dedim. Farkettim ki öyle bir imkan yok. Yıl olmuş 2019 ancak Vestel ayda 2-3 defa güncelleme alan (youtube) bir uygulamayı sisteme gömülü olarak yüklemiş. Bu neyin kafasıdır acaba? Ben uygulamaların son sürümlerini elde edebilmek için sürekli çetrefilli yazılım işleriyle mi uğraşmak zorunda kalacağım? teşekkürler

Geri
Üst Alt