Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Ben teşekkür ederim,aslında çok yer kaplamayan bir uygulamadır,görsellerle beraber yaklaşık 10Mb tutuyor ama nedense adı var kendi yok olmuş oluyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Yok maalesef şimdilik,ama "ben bakıp kurcalıyayım" diyorsan elimde 4 tvnin UI dosyaları var ?

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Böyle işlere meraklıyım aslında. zevkle uğraşırdım ama televizyon bilgisayar veya telefon gibi değil
çökerse kötü olur bu nedenle cesaret etmiyorum. :sirit
Ayrıca UI dosyasını hangi program ile düzenleyip tv ye nasıl yükleyecem onu da bilmiyorum.
Sizin aklınıza yatıyorsa, bana yol gösterirseniz yine de uğraşırım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Böyle işlere meraklıyım aslında. zevkle uğraşırdım ama televizyon bilgisayar veya telefon gibi değil
çökerse kötü olur
bu nedenle cesaret etmiyorum. :sirit
Ayrıca UI dosyasını hangi program ile düzenleyip tv ye nasıl yükleyecem onu da bilmiyorum.
Sizin aklınıza yatıyorsa, bana yol gösterirseniz yine de uğraşırım
Evet,hep yazarım zaten tv ile fazla oynamayın diye,ama benim dediğim bin dosyalarını decompile edebilirmisin anlamındaydı ? yoksa ben uygun dosyayı yüklüyorum zaten , tv kapanana kadar sorun olmuyor,kapatıp açınca hoppaaa :)
Hadi ben alışığım,tek korkum yazılımı yüklerken elektriğin gitmesi,yoksa yazılımı ve kanalları yüklemek 10 dakikayı bulmuyor.

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
güç kaynağı kullanacağımdan elektrik kesintisi bende sorun değil
yazılım yükleme esnasında elektrik kesilirse full yazılım ile tv yi kurtarabilirmiyiz?

G Çevrimdışı

gulnare

Aktif Üye
25 Şub 2019
71
41
teraspy teraspy,

Mrb.
Hdmi da kesinti yaşıyorum. Wifi kabul etmiyor. Televizyonu ilk aldığımda flash ile yükseltme yapmıştım. Galiba kod ile bir kaç gizli özellikte açmıştım. Orjinal core yazılım ve full yazılım bulabilirmiyiz?

20190225_123618_HDR.jpg
20190225_123537_HDR.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
H Çevrimdışı

hasanhasturk

Yeni Üye
23 Şub 2019
6
34
selam,
en güncel sürüm: dür ama mb9X şaseler için güncelleme tavsiye etmiyoruz. sorumluluk size aittir.
Teşekkürler Hocam İnşallah Güzel Bir Kurulum Olur Seviliyorsunuz :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler Hocam İnşallah Güzel Bir Kurulum Olur Seviliyorsunuz :sirit
Temiz bir kurulum oldu hocam tekrardan çok teşekkürler :)

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt