Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
merhaba 55ca9550 curved tv var mb100 şase netflix için modladım 34.25 yazılım yüklü bu yazılım üzerine 2.7 yüklenirmi modlamay bir zarar gelirmi
Eğer yükleyeceğn dosya core (çekirdek) ise zarar gelmemesi lazım,çünkü core yazılımlar kullanıcı profillerini değiştirmiyor,ama eğer full (tam) yazılımsa ,evet profilini değiştirir.

O Çevrimdışı

ONOFF

Aktif Üye
21 Şub 2019
140
NONCONNECTED ve CONNECTED yazıyor bazı yazılımlarda yazılımlarla bağlantısı nedir bu yazıların ve şu yazılım erişim izni istiyor indiremiyorum Adem Helvacı Ado nasıl çözebilirim bu durumu?

17MB130 3.4.7.1.1.0 (CONNECTED)

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Sayın Adem Helvacı Ado hocam; Regal marka tv kullanıyorum.
arayüzü vestele göre daha görsel olduğu için; vestel çekiredek yazılım yüklemek istemiyorum.
17MB120 V2.45.29.1 yazılımına arayüz seçme özelliği eklenmiş mi acaba?
Eklenmemiş ise; Regal arayüzlü son sürüm çekirdek yazılımı paylaşma imkanınız varmı?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Regal marka tv kullanıyorum.
arayüzü vestele göre daha görsel olduğu için; vestel çekiredek yazılım yüklemek istemiyorum.
17MB120 V2.45.29.1 yazılımına arayüz seçme özelliği eklenmiş mi acaba?
Eklenmemiş ise; Regal arayüzlü son sürüm çekirdek yazılımı paylaşma imkanınız varmı?
Böyle bir seçenek varmı sizin modellerde :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Regal için olan yazılımda arayüz ve simgeler farklıdır. Daha görsel ve kullanışlıdır.
ekran görüntüsünü burda bakabilirsiniz
Hımm,resmi görünce anladım ne sormak istediğini,kusuruma bakma ? ...
Çünkü arayüz seçme benim bildiğim yok,aslında tvde bununla alakalı bir klasör var ,adı da "user_dynamic_ui" ama uygulaması yok,en azından bizim mb9x serilerinde yok,MBXXX serilerde de olduğunu sanmıyorum.

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Hımm,resmi görünce anladım ne sormak istediğini,kusuruma bakma ? ...
Çünkü arayüz seçme benim bildiğim yok,aslında tvde bununla alakalı bir klasör var ,adı da "user_dynamic_ui" ama uygulaması yok,en azından bizim mb9x serilerinde yok,MBXXX serilerde de olduğunu sanmıyorum.
Vestel Neden arayüz seçme özelliği eklemiyor. Ya da daha görsel bir ayaryüz kullanmıyor anlayamıyorum
ilgi ve alakanızdan dolayı, Teşekkür ederim Hocam.

Geri
Üst Alt