Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji Y ysfdmrts hocalarım full yazılımı da yükledim yine olmadı. Tv orijinal sürümüne döndü. Fakat sorunlar aynı. Dahada yapacak birşey yok sanırım. Ek olarak kaldırdım tv yi modemin yanına götürdüm. Wifi çekim gücü aynı hız testi hala 0 mbps.

IMG_20190213_141632.jpg
IMG_20190213_141335.jpg
IMG_20190213_141328.jpg
IMG_20190213_141303.jpg
IMG_20190213_141253.jpg
saat ayarları doğru mu ?
modemi kapatıp açtın mı ?

TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
Saat doğru hocam. Modemi 2 kere resetledim defalarca kapatıp açtım. Hatta modemle alakası olmayan cep telefonumun hattın internetini bile wifi ile paylaşarak denedim onunla da aynı. Artık yapacak bir şeyim kalmadı bekliyorum bakalım servis ne diyecek.

T Çevrimdışı

taoche

Yeni Üye
8 Eyl 2018
16
52
Merhabalar, işyerinde bir arkadaşın TV'sinde ses var ama görüntü yokmuş. Yazılım atmayı deneyeceğim. Zahmet olmaz ise:

MODEL: 40FA7100
SN: 7354035 500116
Teşekkür ediyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
Y ysfdmrts F fikoloji teraspy teraspy hosbulduk hosbulduk

An itibariyle vewd içindeki uygulamalar çalışıyor. Ama hala hız testi 0 mbps. Servis gelecek full yazılım attığım için life time yeniden sıfırlandı. Umarım bir şey demezler. Çekirdek yazılım vs yüklemedim. Servis gelince yüklerler sanırım. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Hız testi sorunu da çözümlenirse güzel olacak sanırım. Birde bizim bu jvc 49vu73t de pixelence teknolojisi açılıyormu donanım haberde bir arkadaşın resmini gördüm denedim ama olmadı?

Y Çevrimdışı

ysfdmrts

Yeni Üye
13 Şub 2019
7
32

An itibariyle vewd içindeki uygulamalar çalışıyor. Ama hala hız testi 0 mbps. Servis gelecek full yazılım attığım için life time yeniden sıfırlandı. Umarım bir şey demezler. Çekirdek yazılım vs yüklemedim. Servis gelince yüklerler sanırım. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Hız testi sorunu da çözümlenirse güzel olacak sanırım. Birde bizim bu jvc 49vu73t de pixelence teknolojisi açılıyormu donanım haberde bir arkadaşın resmini gördüm denedim ama olmadı?

Selam, bende de çalışıyor sorun kalmadı gibi duruyor herkese teşekkür ederim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

Resme link ver bakayım,merak ettim :)
Ama önce şunu da belirteyim,pixellence zaten bizim tvlerde öntanımlı olarak açık geliyor,çünkü vestel tvnin kendine ait görüntü iyileştime sistemidir (diyeyim)(patentli üstelik) ,yani bunu açmakla tv bir şey kazanmıyor,zaten açık.
Yine de resme link ver bakayım,merak ettim,farklı mı gaöreyim....

TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
Evet sayın arkadaşlar ve sayın büyüklerim servis geldi bugün. Çekirdek yazılımı yüklediler. Daha sonra menü 4725 yaptı ve resim çekti. Ama hız testi sorunu hala ayno 0 mbit. 1 kere 1 mbit oldu kablolu bağlantıda.
Yapılan işlemleri bende yaotım diyemedim tabi. Gelen arkadaş bu normal dedi. Ben de anormal dedim kafama takıldı dedim ama dinletemedim. Neyse zaten full yazılım atmıştım. Life time sıfırlanmıştı. Birşey demediler gördülermi bilmiyorum. Seslenmedim artık. Umarım bir daha ki güncellemeye çözerler. Teşekkürler.

Geri
Üst Alt