Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
O zaman bunu Sota Sota Ahmet kardeşime bir bildirelim zira ben linklerde hiç bir oynama yapmamıştım, Güncelleme sonrası bazı şeyler mi değişti acep. :alala

Ben kurcalamadan evvel Ahmetim bir kontrol etsin bakalım :ok
Evet,link sonunda
Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,880
Abim Arkadaşımızın verdiği linklere tıklayınca evet.

Ama ilk sayfaya gidip linklere tıklıyorum gayet normal çalışıyor az önce videosunıu çektim sana yolluyorum wp den şimdi :ok
verilen linklerde sorun var onun haricinde
1. sayfadaki linklerin ustune tiklayinca calismakta
hide ekinin silinmesine gerek yok.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
birgun sabah bir kalkmissin yan parsele gece konduyu dikivermisim :haha1
:cal
Konuyu dağıtmayayım,telden girdim pc ile,yazmadan olmaz dedim kendi kendime ...
Yav şimdi de paylaşıma açmamışınki bazı linkleri Adem Helvacı Ado ondan inmiyor hala...
bak resimde altını kırmızı çizdim,görüntülüyenler indiremez yazıyor ya :)

adem2.png

Burada da "görüntülüyenler indirebilir" yazıyor ve iniyor :)
adem17c714a7bb15e4f74.png

teraspy teraspy eğer iki yazılımıda indirebiliyorsanız rica etsem paylaşabilir misiniz?
Ben indirmedim,sadece kontrol ettim,ama sevgili Ado ve Sato kesin düzenler linkleri,o zaman da indirebilirsin,acelesi yok,nasılsa forum bizim ?

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
:cal
Konuyu dağıtmayayım,telden girdim pc ile,yazmadan olmaz dedim kendi kendime ...
Yav şimdi de paylaşıma açmamışınki bazı linkleri Adem Helvacı Ado ondan inmiyor hala...
bak resimde altını kırmızı çizdim,görüntülüyenler indiremez yazıyor ya :)

adem2.png

Burada da "görüntülüyenler indirebilir" yazıyor ve iniyor :)
adem17c714a7bb15e4f74.png

teraspy teraspy eğer iki yazılımıda indirebiliyorsanız rica etsem paylaşabilir misiniz?
Ben indirmedim,sadece kontrol ettim,ama sevgili Ado ve Sato kesin düzenler linkleri,o zaman da indirebilirsin,acelesi yok,nasılsa forum bizim ?

Benim en büyük hatam, Bu paylaşımları yaparken drive alanında herkese her haltı serbest seçtim. İndir yükle düzenle değiştir tokuştur herşey açıktı.

Sonra zamanla üyeler linklere erişemediklerini söylemeye başladı. Girip kontrol ediyorum bakıyorum dosya erişime kapanmış.

:alala diyor ve ayarları düzenliyordum vs sonra birgün bir baktım sağ trafta bazı bilgilerin olduğu bir bar var. Orayı kontrol edince anladım ki bilinçli kasti veya habersiz bilemiyorum ama bir şekilde üyeler bu yazılımlara erişimleri kapatmaya başlamış.

Durum böyle olunca elimden geldiğince yazılılara girip tek tek hepsinin ayarını DÜZENLER yerine GÖRÜNTÜLER olarak değiştirdim ancak seçeneklerde de GÖRÜNTÜLEYENLER AYNI ZAMANDA İNDİREBİLİR tercih ettim.

Amacım, Görsün, indirsin ama başka bir şey yapmasınlar şeklindeydi.

Ya gözümden kaçan bazı şeyler var. Ya da içimizde artniyetli birisi var bilemiyorum :kiskis

Neyse zaten bu konular can sıkmaya başladı o nedenle Sota Sota Ahmetimin 1tb lık drive alanında tüm yazılımları toplayıp oradan paylaşacağız.

Orada tek adresten ve standart ayarlar ile sadece görülüp indirilebilecek şekilde ayarlar öyle bırakırız artık.

Böylece benim paylaşımlarımın drive, @fikoloji kardeşimin dosyaupload olması karmaşasını da ortadan kaldırmış oluruz :ok

Sota Sota başkan bu işi hızlandıralım en iyisi.

@teraspy ayarları olması gerektiği gibi düzenledim tekrar kontrol edermisin rica etsem :ok

Geri
Üst Alt