Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

E Çevrimdışı

ercans42 

Aktif Üye
25 Eki 2017
79
58
E ERKAN67800, öncelikle geçmiş olsun kardeşim.servis çağırıp yazılım yenilemeden önce size verilen yazılımı tekrar temiz bir şekilde yüklemenizi öneririm.belki düzelir.olmazsa servisten yardım alırsınız.boş yere ücret ödemeyin.sorun gider belki. ben full yazılımı yüklerken ses ve kablolu internet bağlantılarını tv den çıkardım.yükleme temizce gerçekleşti.ıptv sorunu bende de vardı ama bazı kanallarda yayın ortada görünüyordu.. ıptv satıcısından yardım istedim.. bazı ıptv ler yayın şeklini değiştirmişler.zira 2 tane ücretli ıptv adresim vardı.birisi normal çalışırken diğerinde ses var ve görüntü yoktu.mb120 anakarta uygun son yazılımda sorun düzeldi.. ama bu tür uygulamalarda risk almak gerekiyor.size verilen yazılımı tekrar temiz bir şekilde yüklemenizi öneririm.sonrasına Allah kerimdir çağırırsınız servisi..inşallah probleminiz hallolur.geçmiş olsun

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
@Sota ile gönül birliğimiz ve birlikte çıktığımız bir yolumuz var ve o doğrultuda devam ediyoruz yoksa inan hocam yapılır iş değil bu bizim yaptığımız.
Biliyorum,hemde yakından biliyorum,işin içinde olmaya gerek bile yok aslında görmek için sevgili adem.
Benim yaklaşım tarzım inan böyledir,konuyu dağıtmayayım ama uzun yıllar sokak-düğün çalgıcılığı yapınca böyle kaldı bende, karşı tarafa yaklaşım olarak,hanım da bazen kızıyor aslında ama elimde değil işte.
Sedece son cümleni almış olmam da diğer yazdıklarını es geçtim anlamına gelmesin,forumda yer kaplamasın diyerek kısa tuttuğumu da belirteyim nacizane ?

E Çevrimdışı

elgado

Yeni Üye
4 Şub 2019
31
42
Burada anlatıldığı şekilde televizyonumun çekirdek yazılımını güncelledim sorunum düzelmedi ama en azından güncellediğimde sorun düzelirmi vb gibi düşüncelerden kurtuldum :)

Faydalı konunuz için çok teşekkür ediyorum

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Burada anlatıldığı şekilde televizyonumun çekirdek yazılımını güncelledim sorunum düzelmedi ama en azından güncellediğimde sorun düzelirmi vb gibi düşüncelerden kurtuldum :)

Faydalı konunuz için çok teşekkür ediyorum

Pozitif yaklaşımınızdan ötürü teşekkür ediyorum.

Sorun neydi ki bu arada ? :alala

E Çevrimdışı

elgado

Yeni Üye
4 Şub 2019
31
42
Pozitif yaklaşımınızdan ötürü teşekkür ediyorum.

Sorun neydi ki bu arada ? :alala

Televizyonumdaki sorun internet tarayıcısı çok yavaş ve youtube videoları çok sık donma yapıyordu, bir video izlerken 3-5 dk bazende 1dk içerisinde yükleniyorda kalıyordu

Cep telefonundan açtığımızda sorun olmuyor, internetimizdemi sorun var diye düşünmüşlüğümde oldu fakat sorunun tv’nin smart özelliğinden kaynaklandığını fark ettim

Model 65FA8500

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Sana her şey feda ustacım :ok

Üstad Bir ben kaldım herhalde imzanı Alıntılamayan :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba,

Sayın Adem Helvacı Ado TEKNOwest teknovest F fikoloji kontrol ettiğimde;

17MB91R3_MB92R4_MB96_FAZ3_V376n

17MB110S 3.16.6.0

iki linkte bulunan yazılımları indiremiyorum desteğinizi rica ederim.

Linki yukarıdaki şekilde revize ettim. şimdi indirebilirsin. ?

Lakin ikinci linkteki dosya silinmiş.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
559
Üstad Bir ben kaldım herhalde imzanı Alıntılamayan :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Linki yukarıdaki şekilde revize ettim. şimdi indirebilirsin. ?

Lakin ikinci linkteki dosya silinmiş.

17MB91R3_MB92R4_MB96_FAZ3_V376n
Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.
linkinde indirme butonu yok :saskin

Geri
Üst Alt