Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
[QUOTE="Eğer sorun yaşamaya devam ederseniz www.tavsiyeforumu.com adresinde full yazılım talep konusunda @fikoloji ve @teknovest arkadaşlarımızı etiketleyerek benim selamımı iletip tv nizin seri numarasını yazın ve kök yani full yazılım talep edin lütfen
Hocam Merhaba,
Adem Bey ile youtube da konuma yardımcı olmaya çalışmıştı. Dediğiniz yöntemi birazdan tv deniceğim.
Full yazılım konusunda yardımcı olur musunuz.

SN: 7903819 700153 Vestel 50UD6300
--------------------------------------------

Az önce

factory reset yapıp, " 17MB130_V31980_SVN_245365_None_Connected_Cekirdek_Yazilim " yazılımını yükledim. Gizli menüden yazılım güncellenmemiş mi diye kontrol ettiğimde yazılımın hala v.3.19.2.0 olduğunu görüyorum.[/QUOTE]

selam full yazılım:
yükleme anlatım için Tıklayınız
mb130 yüklemede sorun olursa Çözüm

ftekinsen Çevrimdışı

ftekinsen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
10
36
Hocam Merhaba,
Adem Bey ile youtube da konuma yardımcı olmaya çalışmıştı. Dediğiniz yöntemi birazdan tv deniceğim.
Full yazılım konusunda yardımcı olur musunuz.

SN: 7903819 700153 Vestel 50UD6300
--------------------------------------------

Az önce

factory reset yapıp, " 17MB130_V31980_SVN_245365_None_Connected_Cekirdek_Yazilim " yazılımını yükledim. Gizli menüden yazılım güncellenmemiş mi diye kontrol ettiğimde yazılımın hala v.3.19.2.0 olduğunu görüyorum.

selam full yazılım:
mb130 yüklemede sorun olursa Çözüm[/QUOTE]

Hocam verdiğiniz linkteki dosyaları indirip usb bellek ile tv ye kurulumunu yaptım fakat sonuç aynı.

Yükleme anlatımını konusundaki yönergeleri uyguladım, tv off konumda kumanda ok tuşu olayı ile yükleme yapıldı, tv ilk kurulum haline geldi. Yazılım değişmiş mi diye kontrol ettiğimde hala v3.19.2 sürümü mevcut.

başka bir fat32 flash bellek ile denedim, yükleme notasında sorun yok fakat versiyon değişmiyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selam full yazılım:
mb130 yüklemede sorun olursa Çözüm

Hocam verdiğiniz linkteki dosyaları indirip usb bellek ile tv ye kurulumunu yaptım fakat sonuç aynı.

Yükleme anlatımını konusundaki yönergeleri uyguladım, tv off konumda kumanda ok tuşu olayı ile yükleme yapıldı, tv ilk kurulum haline geldi. Yazılım değişmiş mi diye kontrol ettiğimde hala v3.19.2 sürümü mevcut.

başka bir fat32 flash bellek ile denedim, yükleme notasında sorun yok fakat versiyon değişmiyor.[/QUOTE]
ilk kurulum haline geldiyse yükleme tamamdır.

full yazılım fabrika çıkışınızdır. fabrika çıkış versiyonuz 3.19.2.0 dır.
güncellemeyi şimdi yapacaksın, dün paylaştın ya 2 yazılım bunlar olmadı diye onları şimdi yükle.

ftekinsen Çevrimdışı

ftekinsen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
10
36

başka bir fat32 flash bellek ile denedim, yükleme notasında sorun yok fakat versiyon değişmiyor.
ilk kurulum haline geldiyse yükleme tamamdır.

full yazılım fabrika çıkışınızdır. fabrika çıkış versiyonuz 3.19.2.0 dır.
güncellemeyi şimdi yapacaksın, dün paylaştın ya 2 yazılım bunlar olmadı diye onları şimdi yükle.[/QUOTE]

Hocam teşekkür ederim , şimdi oldu.

1- Full yazılım yükleme
2-upgrade dosyası yükleme
Hocam teşekkür ederim , şimdi oldu.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
559
Merhaba sayın TEKNOwest teknovest ve F fikoloji

Nette şöyle bir siteye ulaştım.
Kullanıcı adı ve şifre istiyor, acaba bu siteye giriş yapma şansımız var mı? :giggle:

yazilm-1.jpg

yazilm-2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
559
şifre istemiyor direkt açılıyor.
TV nin seri numarasını yazarsanız sistemde yüklü ise size yazılımı indirme linki verecektir.

Dediğiniz gibi doğru, şimdi tekrar baktım eski yazılımlardan çıkarıyor ama güncel yazılımlar yok sanırım, MB9x lardan baktırdım çıkıyor ama mb120 yada mb211 yok.

Sanırım güzellemesi yapılmayan bir site.

Geri
Üst Alt