Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
559
Merhaba,

Öncelikle konu FULL yazılım talep konusuna açılması gerekiyordu kusura bakmayın açmış bulundum :frown:

17MB211 ve 17MB120 için güncel full yazılım lazım.
resimdeki yazılımlardan hangisi ful yada çekirdek oluyor mesela ben bu dosyaları indirirken hangisinin full yada hangisinin çekirdek yazılım olduğunu nasıl anlarım.

yazilim77651892d8162f9e.jpg

Ayrıca 17MB211-17MB211S Toshiba V1.31.7.0 yazılımı sadece Toshiba marka kullanan için mi? Regal için kullanamıyor muyum?

Sayın F fikoloji TEKNOwest teknovest Adem Helvacı Ado rfve rfve
desteğinizi rica ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba,

Öncelikle konu FULL yazılım talep konusuna açılması gerekiyordu kusura bakmayın açmış bulundum :frown:

17MB211 ve 17MB120 için güncel full yazılım lazım.
resimdeki yazılımlardan hangisi ful yada çekirdek oluyor mesela ben bu dosyaları indirirken hangisinin full yada hangisinin çekirdek yazılım olduğunu nasıl anlarım.

yazilim77651892d8162f9e.jpg

Ayrıca 17MB211-17MB211S Toshiba V1.31.7.0 yazılımı sadece Toshiba marka kullanan için mi? Regal için kullanamıyor muyum?

Sayın F fikoloji TEKNOwest teknovest Adem Helvacı Ado rfve rfve
desteğinizi rica ederim.
adı üstünde o toshiba, toshiba markası için geçerlidir.
oradekilerin hepsi başlıkta olduğu gibi core yani çekirdek güncelleme yazılımıdır.
full yazılım talebiniz varsa full yazılım talep konusuna yazınız. : https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...icin-full-yazilim-talep-konusu.446/#post-7752

full yazılım için seri numarası paylaşınız

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
559
E Çevrimdışı

emre92

Yeni Üye
17 Ocak 2019
1
32
slm ben mb 97 yazılımı nerden bulucam siteye uyede oldum ama ne indirme linki görebildim nede baska bişi yardımcı olurmusunuz

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Merhaba;

Tvme yazılımı yükledim.Netflix geldi.Çok şükür

Yalnız netflixi marketten indirdim.Uygulamalarımın içinde gözüktü.Daha sonraki girişimde uygulamalarımda göremedim.Tekrar ekledim.Yerini değiştirdim.Gene aynı oldu.Bir tür uyumsuzlukmu yaşıyor acaba,yazılımla tv
menü 4725 yap disonic içine gir factory reset yap, tv kendini sıfırlayacak tekrar dene

Merhaba istediğiniz şekilde yaptım TV sıfırlandi.Netfliz sabitlendi.Smarta girene kadar abartısız 3dakika bekliyor.Sol üstteki bağlanırken çıkan noktalarda kalıp çok sonra smarta giriyor.Ama girince sorun yok bu kadar neden bekliyor.

V Çevrimdışı

veli1990

Aktif Üye
17 Eki 2017
77
merhaba adem bey
ben internetten awox 127 ekran tv aldım ayrıca denizli merkezefendide yaşıyorum
tvyi servis mi kurulumu yapacak mı yoksa biz mi yapacak mi
servis ücretsiz mi

bana açıklamalı olarak yazarsanız sevinirim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhaba adem bey
ben internetten awox 127 ekran tv aldım ayrıca denizli merkezefendide yaşıyorum
tvyi servis mi kurulumu yapacak mı yoksa biz mi yapacak mi
servis ücretsiz mi

bana açıklamalı olarak yazarsanız sevinirim
https://tavsiyeforumu.com/konu/awox-tv-hakkinda.1605/
https://tavsiyeforumu.com/konu/awox-marka-tv-ler-ile-ilgili-genel-baslik.455/
https://tavsiyeforumu.com/konu/awox-servis-rezaleti.3044/
formlarını kontrol ediniz. burası vestel yazılım bölümü

U Çevrimdışı

uuzun

Yeni Üye
17 Ocak 2019
2
47
VESTEL 49UA9300 MB100 Anakartlı televizyonumda Smart Menüsü açılmıyor yada çok geç açılıyor. yaklaşık bir hafta önce yazılım güncellemesi yaptım bir sorun yoktu. Ama bugün (16.01.2019) itibari ile sorun başladı. Yazılım olarak 2.7.0.0 yüklü. Ne yapabilirim?
çözüm bulabildinizmi acaba. Bende de aynı sorun var

D Çevrimdışı

doruk91

Yeni Üye
19 Ocak 2019
1
26
Arkadaşlar merhaba Vestel 55PF9060 model televizyonum var. Bugün açtığımda sadece siyah ekran var ledler çalışıyor kumanda ile komut verebiliyorum normal açılıyor ama dediğim gibi vestel yazısı ve menu vs yok. Yazılımsal bir sorunmu bu FULL yazılım yüklesem sorunum çözülürmü ? Şimdiden teşekkür ediyorum.

K Çevrimdışı

kethuda57

Yeni Üye
19 Ocak 2019
2
41
Merhabalar,

Sadece netflix uygulaması için yazılım Yüklemek istiyorum eğer bu mümkün değilse boşu boşuna yazılım güncellemek istemiyorum mb95 anakarta sahip televizyonumun versiyonu 3.6 görünüyor. 3.6.6 ya yükseltirsem netflix gelir mi acaba Bilgisi olan var mı daha önceden bu konu sorulduysa şimdiden kusura bakmayın. Mb95 in biraz Sorunlu ana kart olduğuna dair yazılar okudum :(

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar,

Sadece netflix uygulaması için yazılım Yüklemek istiyorum eğer bu mümkün değilse boşu boşuna yazılım güncellemek istemiyorum mb95 anakarta sahip televizyonumun versiyonu 3.6 görünüyor. 3.6.6 ya yükseltirsem netflix gelir mi acaba Bilgisi olan var mı daha önceden bu konu sorulduysa şimdiden kusura bakmayın. Mb95 in biraz Sorunlu ana kart olduğuna dair yazılar okudum :(
Mb 9× ana karta netfilx yüklenemez üzgünüm. Ayrıca tv de arıza olmadığı sürece de Mb9X şaselere yazılım önermiyoruz

Geri
Üst Alt