Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
:ok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

merhaba görüntü gittiğinde cihazın üst kısmında arka kapak üzerindeki ızgaralarda led ışıkları görünüyormu?

Son düzenleme:
drpala Çevrimdışı

drpala

Yeni Üye
2 Eki 2018
48
:ok

merhaba görüntü gittiğinde cihazın üst kısmında arka kapak üzerindeki ızgaralarda led ışıkları görünüyormu?
Vallahi orasını tam incelemedim ama kapkaranlık bir siyah olmuyor afif açık gibi yani tv kapalı haldeki gibi deilde biraz daha degisik nasıl diyim sanki uydu kablosu takılı olmadıgı halindeki gibi bir siyahlık oluyor ama dediginize bakıcam bir daha

B Çevrimdışı

bkdbkdbkd

Yeni Üye
24 Eyl 2018
5
44
hepinize merhaba benim 48 ua 9300 serisi televizyonum var yeni yazılımı atmayı başardım gayet iyi çalışıyor
1. mkv desteği neden yok
2 televizyon hakkında iyimi kötümü nasıl bir televizyondur

şimdiden teşekkür ediyorum

drpala Çevrimdışı

drpala

Yeni Üye
2 Eki 2018
48
Vallahi orasını tam incelemedim ama kapkaranlık bir siyah olmuyor afif açık gibi yani tv kapalı haldeki gibi deilde biraz daha degisik nasıl diyim sanki uydu kablosu takılı olmadıgı halindeki gibi bir siyahlık oluyor ama dediginize bakıcam bir daha
Hocam bugün yeniden gitti baktım arkasındaki mavi bir led ışık var çalışıyolardı fişi çekip taktım acaba degisik bir ışıkmı diye görüntü geldi yine aynı ışık yanıyor yani arkadaki mavi bir ışık var gidincede yanıyor gelincede

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
mavi ışık derken cihazın stand by ışığı değil tv nin üst kısımından bakıldığında arka kapaktaki ızgaralardan panel ledlerini yanıp yanmadığını sordum

drpala Çevrimdışı

drpala

Yeni Üye
2 Eki 2018
48
mavi ışık derken cihazın stand by ışığı değil tv nin üst kısımından bakıldığında arka kapaktaki ızgaralardan panel ledlerini yanıp yanmadığını sordum
hocam iste yukardan baktım soldan saga dogru bir mavi ışık var uzunca ekran gitsede gelsede aynı ışık yanıyor

tvnin modelide 43ub8600 hocam

drpala Çevrimdışı

drpala

Yeni Üye
2 Eki 2018
48
panel-tcon-anakart problemi olabilir servisden destek alın

Teşekkür ederim hocam benimde aklıma anakart gelmisti ama bir danışmak istedim çünkü ekran gittiginde alttaki kanal bilgileri gözüktügü için menü geçislerinde , belki baska bisey olabilir dedim dediginiz gibi servise danışmam lazım galiba

Geri
Üst Alt