Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba,

Vestel 3D SMART 42PF8175 42 LED TV Tevizyonum var. Sabah işe giderken çalışıyordu. İşe giderken elektriği kapatarak gittim. Akşam geldim elektiriği açtım televizyonun mavi ışı yanıp yanıp sönüyor vestel yazısı çıkıyor kapanıyor sonra yeniden çıkıp kapanıyor. Bu arada ışık devamlı yanıyor. Bu işlerde pekte tecrübeli değillim. Ama yazdıklarınıza göre anladığım kadarı ile güncelle sorunu gibi duruyor destek vermeniz mümkünmüdür rica etsem.

Seri No 728 4099 400080

İlgileniyorum birazdan :ok

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Merhaba,

Vestel 3D SMART 42PF8175 42 LED TV Tevizyonum var. Sabah işe giderken çalışıyordu. İşe giderken elektriği kapatarak gittim. Akşam geldim elektiriği açtım televizyonun mavi ışı yanıp yanıp sönüyor vestel yazısı çıkıyor kapanıyor sonra yeniden çıkıp kapanıyor. Bu arada ışık devamlı yanıyor. Bu işlerde pekte tecrübeli değillim. Ama yazdıklarınıza göre anladığım kadarı ile güncelle sorunu gibi duruyor destek vermeniz mümkünmüdür rica etsem.

Seri No 728 4099 400080
cihazınıza ait full yazılım linki

1 sayfada yükleme talimatı mevcut

A Çevrimdışı

askyankar

Yeni Üye
23 Eyl 2018
22
38
Ben yüklermiydim? Yüklerdim :ok

Adem Helvacı Ado abi full yazılım indirdim ve belirttiğin şekilde yükledim.Teşekkür ederim :okYeniden kurulumu da yaptım wifi cihazı aynı hatayı veriyor :( wifi cihazı çıkarıldı .Aşağıda öncesi ve sonrası diye resim ekledim.life time sadece değişmiş sanırım.Çekirdek yazılımı da yükleyim link verirsen abi sonrasını çalışmaz ise en iyisi wifi cihazını kırmak :sirit

once.jpg

sonraab7f5058aa965f7d.jpg

A Çevrimdışı

askyankar

Yeni Üye
23 Eyl 2018
22
38
@ A askyankar sorunu yazılımsal olmadığını anladık siz yine full yazılımınızı bir yerde muhafaza edin. cihazdaki sorun anakart ile wifi kartı arasındaki kablo kaynaklı olduğunu düşünüyorum servisle irtibata geçebilirsiniz

TEKNOwest teknovest teşekkürler:mutlu yazılımı pc me kaydettim,ben şansımı denedim artık wifi kullanmam napim:ciks , çünkü garantisi yok tv nin :slapservis ile iletişime geçip belkide afaki ücretler ödeyeceğim :sirit:sirit Adem Helvacı Ado abi çekirdek yazılım için link paylaşma şansın varmı acaba ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado abi full yazılım indirdim ve belirttiğin şekilde yükledim.Teşekkür ederim :okYeniden kurulumu da yaptım wifi cihazı aynı hatayı veriyor :( wifi cihazı çıkarıldı .Aşağıda öncesi ve sonrası diye resim ekledim.life time sadece değişmiş sanırım.Çekirdek yazılımı da yükleyim link verirsen abi sonrasını çalışmaz ise en iyisi wifi cihazını kırmak :sirit

once.jpg

sonraab7f5058aa965f7d.jpg

A Çevrimdışı

askyankar

Yeni Üye
23 Eyl 2018
22
38
@ A askyankar
bir önceki mesajımı editledim siz wifi dungle kullanıyorsunuz cihazda dahili wifi yok. dungle direk usb yemi bağlı yoksa usb otg kablo ilemi bağlı.

Adem Helvacı Ado abi öncelikle size , foruma ilk kayıt olduğumdan beri ilgi alakan için ayrıca full yazılım ve çekirdek yazılım için çok çok teşekkür ederim:mutlu:ok:clap:clap:clap2Sorunum full yazılımı yüklediğimde çözülmemişti lakin çekirdek yazılımda sorunum çözüldü:deli1:deli1:cal valla çok saol ne desem az.Sağol varoll :clap2

TEKNOwest teknovest sizinde ilginize teşekkürler sorunum çözüldü:ok

Geri
Üst Alt