Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado
Abi, ustam öncelikle çabalarınızı tebrik ederim.Herkese bir faydam olsun diye ugraşıyorsunuz helal olsun.

Abi benim seg marka lcd tv var.
mb82s anakartlı,
yazılım olarak da (v.0.6.6A) yüklü.
Tv nin eskiden yeniye çekirdek yazılımlarını ve de mb82 kurtarma yazılımını nasıl temin ederim.

Tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Bederim güzel kardeşim teşekkür ediyorum nazik cümlelerinden ötürü.

Senin anakart için en güncel yazılım 1.3.7 dir ve bu konunun ilk sayfasında MB82 sıralamasında mevcuttur dilediğin zaman indirip yükleyebilirsin :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
17mb82s yazılımı ihtiyacım vardı onu araken bu siteyle karşılaştım umarım faydalı olur.ilgili arkadaşlara teşekkürler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

17mb80s kurtarma yazılımı yükledim ve cihaz açıldı emeği geçenlere teşekkürler

İşinizi görmesine sevindim.
Forum ile irtibatınızı kopartmayın lütfen zira yakın zamanda ülkemizin bütün illerinden Teknik Ekipler ile irtibat kurabilecek bir uygulama düşünüyorum zira Youtube kanalımda da sürekli ''Kime gidelim?'' sorusu ile karşılaşıyorum. Bu anlamda siz buradan ayrılmamakla birlikte diğer teknik servislere de bilgi verin lütfen :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,869
TEKNOwest teknovest,
paylasmak ıstedıgın dosyanın uzerıne sag tıkla,paylası tıkla,baglantıyı kopyalaya tıkla

sonra foruma gel yapıstır yap :ok

C Çevrimdışı

cem12

Yeni Üye
1 Eki 2018
2
47
Merhaba,

Vestel 3D SMART 42PF8175 42 LED TV Tevizyonum var. Sabah işe giderken çalışıyordu. İşe giderken elektriği kapatarak gittim. Akşam geldim elektiriği açtım televizyonun mavi ışı yanıp yanıp sönüyor vestel yazısı çıkıyor kapanıyor sonra yeniden çıkıp kapanıyor. Bu arada ışık devamlı yanıyor. Bu işlerde pekte tecrübeli değillim. Ama yazdıklarınıza göre anladığım kadarı ile güncelle sorunu gibi duruyor destek vermeniz mümkünmüdür rica etsem.

Seri No 728 4099 400080

Geri
Üst Alt