Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Teşekkür ederim ado servis dönüş yaptı anakartı siparişi için 330 TLdedi pazarlık yapamıyorum ki ben ikram yapın dedim malesef sabit fiyat dedi. iyi madem ne zaman biter işi dedim bir haftada teslim edeceklermiş Samsun Bafra servisi fiyat konusunda yapabileceği neydi bilemem ama 1 yıl dediğiniz gibi garanti verdiler.
Ben 300 Bekliyordum zaten de bir olasılık 250 teklifi gelir mi acaba diye düşünmüştüm.

Düz 300 e çok rahat yapılır aslında, Seri verirmisiniz rica etsem, bakalım çıkış yolumuz var mı? Ancak fark etse etse 30 TL eder bilginiz olsun :ok

S Çevrimdışı

sertokus

Yeni Üye
18 Şub 2018
44
Merhaba arkadaşlar
netflix çekirdek yazılımı ne demek. (17mb120 için için soruyorum)

E Çevrimdışı

Esattr55

Yeni Üye
19 Ocak 2018
27
Ben 300 Bekliyordum zaten de bir olasılık 250 teklifi gelir mi acaba diye düşünmüştüm.

Düz 300 e çok rahat yapılır aslında, Seri verirmisiniz rica etsem, bakalım çıkış yolumuz var mı? Ancak fark etse etse 30 TL eder bilginiz olsun :ok
Üstad

Üstadım buyrun Seri No: 7053715 300223

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Üstad

Üstadım buyrun Seri No: 7053715 300223

Servisi tebrik ve teşekkür etmek lazım.

Demek dolardaki bu fırlayışın etkileri ufak ufak ortaya çıkmaya başladı. Yedek parça fiyatları nasıl da fırlamış. Anakartın fiyatı 253.25TL Yani çok çok uygun bir fiyat belirtmişler size azizim.

Bana göre direkt onaylayınız, Tabi nihai karar sizindir :ok

E Çevrimdışı

Esattr55

Yeni Üye
19 Ocak 2018
27
Servisi tebrik ve teşekkür etmek lazım.

Demek dolardaki bu fırlayışın etkileri ufak ufak ortaya çıkmaya başladı. Yedek parça fiyatları nasıl da fırlamış. Anakartın fiyatı 253.25TL Yani çok çok uygun bir fiyat belirtmişler size azizim.

Bana göre direkt onaylayınız, Tabi nihai karar sizindir :ok
Dün sipariş onayını vermiştim.Siz zaten 300TL dolayları deyince çok da düşünmedim açıkcası :) hayırlısı olsun.:cak

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Dün sipariş onayını vermiştim.Siz zaten 300TL dolayları deyince çok da düşünmedim açıkcası :) hayırlısı olsun.:cak

Ne yalan söyleyeyim ben yine de eğer abartı bir durum var ise MH aracılığı ile itiraz ettirip indirim istetecektim size lakin yok şimdi adamların hakkını yemeyelim, Böyle dürüst servis kardeşlerimiz de var o yüzden moral ve güç buluyoruz. Siz bir de A atlas54 kardeşimize hizmet veren servisi görseydiniz..

Hayırlısı olsun hakkınızda azizim :ok

T Çevrimdışı

Tarcinbey 

Yeni Üye
26 Şub 2018
14
Vestel 55UD9650 USB üzerinden müzik dinliyotum tv ses sitemine bağlı ama ses sisteminde gecikme var HDMı ile aktarıldığında ses siteminde de aynı anda ses alabiliyoruz

Vestel 55UD9650 TV, optik kablo ile ses sistemine bağlı, Daha önce yayınları Turksat Kablo TV HDMI bağlantısı ile alıyordum, receiver arızalanınca CAM modül ile TV yayınlarını almaktayım. Modül takıldıktan sonra, TV üzerine bağladığım USB üzerinden müzik dinlediğimde ses sistemi de açık olduğunda ses sisteminde gecikme oluyordu her iki kanaldan ses aynı anda gelmiyordu. MB120 2.45.7.0 yazılımı yükledikten sonra USB üzerinden gelen gecikme sesi düzeldi ancak CAM modül ile TV yayınlarından gelen sesteki gecikme düzelmedi. Bu arada HDMI ile digiturk bağlantısında sorun yok aynı zamanda digiturk kutu üzerinde bulunan USB bağlantısı ile müzik dinlediğimde de sorun olmamakta, Acaba sorun Turksat Modül demi yoksa TV nin Modül girişinde midir?

E Çevrimdışı

Esattr55

Yeni Üye
19 Ocak 2018
27
Ne yalan söyleyeyim ben yine de eğer abartı bir durum var ise MH aracılığı ile itiraz ettirip indirim istetecektim size lakin yok şimdi adamların hakkını yemeyelim, Böyle dürüst servis kardeşlerimiz de var o yüzden moral ve güç buluyoruz. Siz bir de A atlas54 kardeşimize hizmet veren servisi görseydiniz..

Hayırlısı olsun hakkınızda azizim :ok
Teşekkür ler syn ado şu yaptığınız destek çok büyük bir iyilik Allah razı olsun hakkınız geçiyor bizlere hayırlı sahurlar

Geri
Üst Alt