Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

kurubuz Çevrimdışı

kurubuz 

Aktif Üye
14 May 2020
58
37
inan cok iyi anlarımda nasıl oldu anlamadım test menüsünde 4 tane acık kapalı secenek cıkdı siyah ekranda başka bişey yazmıyo acık olanları kapalı kapalı olanları acık yaptım bakdım tv listesi degişdi acayıp bi kanallar geldi isimleri tuhaf sinyal yok tapi tv yi kapatım acdım gene aynı sonra 2 dkda tkgs tamam dır :)

E Çevrimdışı

eprex123

Yeni Üye
18 May 2020
21
26
Ana konuya yazdım ancak birde buraya yazayım,a101 den hi level 58uhl960 aldık içinde mb130 yüklü sanırım ve bi hevesle filmlerimi açtım ses oynatmadığını gördüm.TV DTS desteklemiyor.

Konuya baktım ve sanırım bunu aktifleştirmek mümkün gibi duruyor.Bundan sonra izlemem gereken yol nedir,bu işlem tehlikelimidir yardımcı olabilen olursa çok sevinirim,teşekkürler.

Edit:Hallettim

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

LLuvia

Yeni Üye
15 Mar 2018
22
Merhabalar. MB110s ' e Bein Connect uygulaması yükleyebiliyor muyuz acaba ?

Şimdiden teşekkürler.

S Çevrimdışı

Shazbotnando

Yeni Üye
20 Haz 2020
14
37
Merhabalar. mb130t anakartlı 50UL3A63DT televizyonumda görüntü profillerini editleme imkanı var mıdır? Şöyle ki bilindiği üzere oyun modu görüntüyü iyileştiren tüm prosesleri kapatıp gecikmeyi düşürüyor fakat parlaklık, keskinlik, renk, kontrast ayarı bile yapmamıza müsade etmiyor. Örnek olarak oyun modu profilini modifiye edip, yine tüm iyileştirme özelliklerini pasif tutup sadece parlaklık, keskinlik, renk oranlarını değiştirebilme şansımız var mıdır?

E Çevrimdışı

Ercanation

Yeni Üye
21 Haz 2020
5
36
İyi günler. Geçtiğimiz günlerde Vestel 50u9500 tv aldım. Tv de bildiğiniz üzre "PİXELLENCE" özelliği var fakat EKRAN AYARLARI menüsünde pixellence özelliğini göremiyorum. Cahilliğime verin ,bunun sebebi nedir ve yapmam gereken bir şey var mı ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Merhabalar. mb130t anakartlı 50UL3A63DT televizyonumda görüntü profillerini editleme imkanı var mıdır? Şöyle ki bilindiği üzere oyun modu görüntüyü iyileştiren tüm prosesleri kapatıp gecikmeyi düşürüyor fakat parlaklık, keskinlik, renk, kontrast ayarı bile yapmamıza müsade etmiyor. Örnek olarak oyun modu profilini modifiye edip, yine tüm iyileştirme özelliklerini pasif tutup sadece parlaklık, keskinlik, renk oranlarını değiştirebilme şansımız var mıdır?
İncelemek lazım ,cevap olarak ne "evet" ne de "hayır" verilir :ok

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
B burakalp054 hosbulduk hosbulduk hocam 55uhl960 da modlama ile dts yi aktif edeceğim hangisini aktif etmem lazım bir çok bölüm olduğu için bulamadım
eger anakartinizin bu özelligi var ise config ,sonrada altbaslik olarak sound sececeksiniz.
.

20200630_1826141.jpg

Geri
Üst Alt