Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Orjinal full yazilimin varsa risk alinabilinir..

Full yazılım var biraz önce şöyle birşey yaptım

Flash belleğin içine DownloadDevprofile.mb230 DownloadPQ.mb230 DownloadProfile.mb230 DownloadSound.mb230 DownloadSpi.mb230 DownloadSQ.mb230 bu dosyaları oluşturdum bi iki tanesi kendi uydurmam usb operations yapınca aradığım dosyaların hepsi flash bellekte geldi :)

Sanırım bu dosyları fabrika versiyonunda bulunan bir tv den alıp benim tv ye bu yöntemle atabiliriz

Ekran-Alintisi-4.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

F fikoloji verdiğin dosyayı attım tv ye Full yazılım olarak

20200408_160044.jpg

Tv life time sıfırlandı
Ui nane vpaz oldu
Panel bilgisi 50" oldu
L3 Profile değişti

Memc Default geldi kodlama yapmadan

Tv nin görüntüsü daha bi iyi oldu sanki eşim yanımda oda değişiklik olduğunu farketti siyah renk te biraz iyileşme oldu sanki

Diğer yapmaya çalıştığım şeylere bakmaya başlayacağım

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38

Flash belleğin içine DownloadDevprofile.mb230 DownloadPQ.mb230 DownloadProfile.mb230 DownloadSound.mb230 DownloadSpi.mb230 DownloadSQ.mb230 bu dosyaları oluşturdum bi iki tanesi kendi uydurmam usb operations yapınca aradığım dosyaların hepsi flash bellekte geldi :)

Sanırım bu dosyları fabrika versiyonunda bulunan bir tv den alıp benim tv ye bu yöntemle atabiliriz

Ekran-Alintisi-4.jpg

20200408_160044.jpg

Tv life time sıfırlandı
Ui nane vpaz oldu
Panel bilgisi 50" oldu
L3 Profile değişti

Tv nin görüntüsü daha bi iyi oldu sanki eşim yanımda oda değişiklik olduğunu farketti siyah renk te biraz iyileşme oldu sanki

Ekran-Alintisi-4.jpg

20200408_160044.jpg

Tv life time sıfırlandı
Ui nane vpaz oldu
Panel bilgisi 50" oldu
L3 Profile değişti

Bizim TV ye Vestel full yazılımınımı attın neler değişti herhangi bir iyileşme falan oldumu

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hayir onuda istiyor ama bu sekilde degil,bu vision özellikli tv nin full yazilimini kendi tv sine yüklemesi icin isine yarar,ben denerim belki aksam
O zaman şöyle yapmak lazım, onun ekran boyutu, panel markası, d-led olması gibi başlıca özellikleri göz önüne alıp vision bulmak lazım. Bu seferde hmr değeri sıkıntısı olmaz mı abi

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Aldığım dosyalarda ekstra dolby.bin ve dolby.cfg dosyası daha gelmeye başladı dolby vision aktif edip deneyeceğim tekrar

Bizde mb230 larda yoktu bu ekleyemiyorduk da
bendeki profillerde tivibu ile ilgili birsey yoktu,unknownlara tekrar bakmak lazim,bende aktif olmadigi icin kontrol edemem zaten.

Geri
Üst Alt