Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
teraspy teraspy
rfve rfve
Merhaba, Ben Hi-Level 49UHL650 bir tvye sahibim, şöyle bir sıkıntım var, tvye ses sinema sistemimi optik kablodan bağlıyorum, tvden tv hoparlorü yerine anfiyi seçip ses formatını PCM yerine sıkıştırılmış seçtiğimde ses sisteminden ses alıyorum, DTS ibaresi anfide çıkıyor, buraya kadar sıkıntı yok ama tv hoparlörü hala çalışmaya devam ediyor, tvden varsayılan hoparlörü tv hoparlörü yaptığımda da aynı şekilde hem ses sisteminden hemde tv hoparlörümden ses almaya devam ediyorum. Tv normalde dts destekli değil ama mod ile açtım, cevaplar içim teşekkürler şimdiden.
Edit:swprofil editleyerek CommonVolControl baktım, ordaki değer true, bununla olmadı malesef, hala çözüm arama sürecindeyim.
Maalesef,sadece kulaklık çıkışı düzenlenebiliyor :ok

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
Tv nin profilini alıp modlayıp geri yüklemeniz gerekir.
Modlamada yapılacak işlem BootLogo seçeneğindeki Enabled ve CustomBootLogoEnabled seçenekleri TRUE yapılacak
Modlanmış profil yüklendikten sonra usb flash belleğe yüklediğiniz her hangi bir resime media bölümünden bakarken yap seçeneğine bastığınızda o resim tv nin açılış resmi olur.
Veya
Linki inceleyiniz.
dediğinizi yaptım.şu an fotorafı ekran logosu yap seçeneği var .
fakat fotoyu 48kb a düşürdüm .yinede dosya boyutu büyük diyor.
Foto jpg formatında.farklı bir format mı olması gerekiyor.
spi hazır hi-level logo indirdim.onun boyutu da 46 kb.
fakat hazır olan logo da dosya uzantısı - bin- olarak.
ben kendim şahsi bir açılış logo çalışması yapmak istiyorum.
yardımcı olursanız memnun olurum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
dediğinizi yaptım.şu an fotorafı ekran logosu yap seçeneği var .
fakat fotoyu 48kb a düşürdüm .yinede dosya boyutu büyük diyor.
Foto jpg formatında.farklı bir format mı olması gerekiyor.
spi hazır hi-level logo indirdim.onun boyutu da 46 kb.
fakat hazır olan logo da dosya uzantısı - bin- olarak.
ben kendim şahsi bir açılış logo çalışması yapmak istiyorum.
yardımcı olursanız memnun olurum.
Şöyle yap :
Googleden çeşitli ebatlarda (800*600 gibi yani) fotolar indir ,uzantısı jpg osun,tek tek dene ,hangisi olursa ,yapacağın açılış fotosunu ona göre ayarla :ok

Geri
Üst Alt