Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Medya oynatıcısı menüsünde "kayıtlar" veya farklı bir isimle görünüyormu acaba?

Kayıtlar diye bir menü var ama flash boş olduğundan içine girince bir şey görünmüyor.

20190319_214901.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Benim sıkıntım kaydetmeyle ilgili zaten kayda nasıl başlanıyor? REC tuşu hiç bir tepki vermiyor ayar mı yapmak lazım?
Disk fat32 olacak,en azından fat32 olarak dene,kumandanın kayıt tuşu ile de kayıt oluyor,sen bir daha foto at bakayım,pvr seçeneğinden,nasıl modlamışsın.

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Bellek fat32 hatta televizyondan da biçimlendirdim içine şöyle klasörler oluşturmuş:

y6apb9.jpg

Modu da şöyle yaptım:

0R6pvo.jpg

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Garaveli gurbetci tv

Hımm,bir sıkıntı var ama,çözemedim inan,peki usbyi tvye takınca medya oynatıcısı açılıyormu tvde direkt,bunun da cevabını alayım ?

Evet açılıyor ve içerik yok deyip geri kapanıyor. USB görmede sıkıntı olduğunu sanmıyorum. PVR Etkin'i görünce sevindim ama devamı gelmedi. Yarın başka flash ile deneyeceğim olacağını sanmıyorum yine de. :hmm

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Evet açılıyor ve içerik yok deyip geri kapanıyor. USB görmede sıkıntı olduğunu sanmıyorum. PVR Etkin'i görünce sevindim ama devamı gelmedi. Yarın başka flash ile deneyeceğim olacağını sanmıyorum yine de. :hmm
İlginç gerçekten,peki kumandadan pause basınca zaman kaydırma çalışıyormu? ( tek tek oldu sorularım kusura bakma :ok ) ,yani görüntü beklemede kalıyormu ,ayrıca "Medya oynatıcı" menüsünde veya ana menüde "Kayıt ayarları" varmı.

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
İlginç gerçekten,peki kumandadan pause basınca zaman kaydırma çalışıyormu? ( tek tek oldu sorularım kusura bakma :ok ) ,yani görüntü beklemede kalıyormu ,ayrıca "Medya oynatıcı" menüsünde veya ana menüde "Kayıt ayarları" varmı.
Zaman kaydırma çalışmıyor. Menüde kayıt ayarları diye bir ayar bulamadım. Acaba etkin yazmasına rağmen etkinleşmemiş midir?

8avWYW.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Zaman kaydırma çalışmıyor. Menüde kayıt ayarları diye bir ayar bulamadım. Acaba etkin yazmasına rağmen etkinleşmemiş midir?
Uydudan izliyorsun değilmi kanalları,deminki konuda kablotv yazmıştın ya ... ? Yani kayıt için uydudan izlemen lazım,en azından bende böyle (9090 tv)

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Hayır uydudan değil Teledünya alıcıdan izliyorum o yüzden çalışmıyor demek ki :saskin

O zaman modül alıp alıcıyı iptal mi etmek lazım PVR kullanabilmek için?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hayır uydudan değil Teledünya alıcıdan izliyorum o yüzden çalışmıyor demek ki :saskin

O zaman modül alıp alıcıyı iptal mi etmek lazım PVR kullanabilmek için?
Şimdi diğer konuna cevap verdim,buraya geldim :) ben bunu denemedim kendi tvmde,ama eve döndüğümde denerim,kesin cevabı veririm,köyden dönmedim henüz.Ama kaydı onun için yapmıyordu :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Rica ederim ne yorulması,bana da bir ders gibi oldu,en azından bir daha "kayıt yapılamıyor" gibi soru-sorun gelirse demekki ikinci sorum "uydu mu kullanıyorsun" olacak :ok
Çünkü ben genelde uydu kullandığımdan (kablotv daha yeni,int. için alındı),cevaplarımda ona göre oluyor,ama eve gidince bakarım modülden kayıt olabiliyormu,burada da yazarım seni etiketleyip.

Geri
Üst Alt