Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

kvrn12 Çevrimdışı

kvrn12

Yeni Üye
25 Nis 2021
15
nasıl yani bunda exxen blutv puhutv yükleniyor mu mb97 ye ben bulamadım da tam olarak sayfa linki alabilir miyim?

V Çevrimdışı

VatZ00

Aktif Üye
28 Nis 2021
86
24
Merhaba arkadaşlar, elimde Mb120 bir vestel türevi bir TV mevcut. Profile çekmeyi, editlemeyi, toolbox kullanımını vs biliyorum. Anladığım kadarı ile bu tvler linux altyapısına sahip. Ve benim TVmde miracast vs yok. Scrcpy diye bir araç mevcut. USB kablosu bağlı iken adb sayesinde telefon ekranını görebiliyoruz. Yani gayet akıcı 60 fps ekran paylaşımı dahi rahat sağlıyor. Windows ve linux içinde scrcpy desteği mevcut. Bunu bir şekilde bizim TV ye yükleme şansımız mevcut mu? Bu arada scrcpy ses aktarmıyor, lakin hoparlör ile kullanmayı düşünüyorum. teraspy teraspy ve A Adem Helvacı abilerimiz de yardımcı olursa sevinirim. Bu yöntem bir devrim niteliğinde olabilir onu söylemek isterim. Cevaplarınızı beklemekteyim.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cumarbaz

Aktif Üye
27 Tem 2019
67
33
Bu kadar ayrıntılı ve bilgilendirici konuyu hazırlayan üstadlara çok teşekkür ederim, Vestel in yeni nesil Anakartı olan mb181tc yi kullanan, toshiba 42l2163dt model televizyona sahibim. Fakat bu konularda hiç bilgim yok İlk defa dalıyorum içine, telefonuma indirdiğim yüksek kalitedeki DTS sesi olan filmleri oynatamıyorum maalesef. Bu modlama bu konuda yardımcı olabilir mi bana?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Bu kadar ayrıntılı ve bilgilendirici konuyu hazırlayan üstadlara çok teşekkür ederim, Vestel in yeni nesil Anakartı olan mb181tc yi kullanan, toshiba 42l2163dt model televizyona sahibim. Fakat bu konularda hiç bilgim yok İlk defa dalıyorum içine, telefonuma indirdiğim yüksek kalitedeki DTS sesi olan filmleri oynatamıyorum maalesef. Bu modlama bu konuda yardımcı olabilir mi bana?
Maalesef Mb181 Anakarttan modlanacak dosya alınamıyor gelişme olursa paylaşırız.

T Çevrimdışı

tolgakaynak

Yeni Üye
3 Kas 2021
1
35
Merhaba bendede vestel mb110 var ma mod yapamıyorum Apple bilgisayar kullanıyorum. Profili elde ettim ama vestel programını açamıyorum. Modlayıp yollayabilirmisiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt