vestel driver sitesi

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Bende de aynı durum.. İsim tescil diye bir sayfa çıkıyor.. Yazılımlar mevta mı oldu ? ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
uzun zamandır zaten yazılımda bulunamıyordu :sirit
yine destekte biz varız sıkıntı yok

Biz?

Yok öyle bir şey..

Sizler tavsiyeforumu.com adresinin kodlarla oluşturduğu birer botsunuz.

Sizler, VESTEL in işgüzar müdürlerinden korunmak adına oluşturduğumuz siber kişiliklersiniz.

Halk yararına, Halk adına çalışan, Ancak olası bir müdür işgüzarlığında ortadan yok olabilecek kodlarsınız siz..

(Abicim naaabıyon sen yaaa, bilmiyormusun vestel de boş boş oturup maaş alıp, yalakalanmak için sağa sola ispit mailleri atanları sanki) :danger

Yok öyle bir şey, siz diye bir şey yok, Biz diye bir şey hiç yok. Yokuz biz :rant

:kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu gün herkes bir alıngan mı yoksa bende mi bir anormallik var anlamadım?

vesteldriver sitesi aslında ekranda da yazdığı ve gayet neden olduğu anlaşılır bir şekilde çalışmıyor. Kaldı ki gerekli cevaplar da verilmiş.

Forum kurallarını okuyunuz, açtığınız konular sizin değil forumun malıdır, kapatılmasına gerek görülmemiştir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sitenin isim hakkı süresi dolmuş olabilir. İsim hakkının da dönemlik bir ücreti var diye biliyorum. Sahibi siteyi kapatmış olabilir.

Umut şu işi anlamadım gitti sevgili kardeşim;

Bizim forumdaki gizli ustalar bilir, bir dönemler Fabrikada bir arkadaşım vardı sevgili Barış Kandemir, aslında ilk vesteldriver sitesini o kurmuştu kendi imkanları ile ve yazılımları da o paylaşmıştı yani Vestel in resmi bir alanı değildi orası.

Enteresan olan şu ki yıllarca o kardeşimiz kendi imkanları ile yürüttü ve o da bizim gibi hiç bir çıkarı olmadan Vestel kullanıcılarına yardımcı olmaya çalıştı.

ne hikmetse Vestel şu yazılım konusunda ne bir gram iş yapıyor, ne de iş yapmak isteyenlere bir gram yardımcı oluyor.

Bak inan bana eğer insanlar Vestel e yazılım konusunda güven duyuyorsa samimiyetle yazıyorum ki sevgili Barış ve bizim gibi insanlar yüzünden bu güveni duyuyor.

Yahu koskoca Vestelsin sen arkadaş yaaaaa bir hosting domain bilmem her ne haltsa şunu yapıp şu lanet olası yazılımları bu alanda insanlara sunsan ölürmüsün be adam? :rant

Bu anlayış yüzünden gizli saklı iş yapıyoruz yahu böyle saçmalık mı olur.

Kendisi yapmıyor onu anlıyorum yapanlara da köstek olmanın 40 yolunu arayan utanmazları barındırıyor içerisinde, Yazık..

Bu yeni olan tv.vesteldriver yine Barışın mı yoksa başkasının mı bilmiyorum. Hatta barış artık fabrikadamı onu bile bilmiyorum çok koptum artık Vestel den, çok soğuttular beni paşam..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt