Vestel Desibel SBA300 300 W Soundbar

A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39
Cihazda tv ile kullanırken tvnin sesi sıfırda iken 2-3 kere ses kesme oldu bende de ilerleyen zamanda da yapar mı bilmem.

A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39
Yalnız bendeki problem ses kesme problemi değil. Hoparlörden gelen sesin Tv den gelen sesle ara ara yer değiştirmesi idi.
Tv nin sesini sıfıra getirdim ve o şekilde kullandım. Şuan için problem tespit edemedim.

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Yalnız bendeki problem ses kesme problemi değil. Hoparlörden gelen sesin Tv den gelen sesle ara ara yer değiştirmesi idi.
Tv nin sesini sıfıra getirdim ve o şekilde kullandım. Şuan için problem tespit edemedim.
Ben durumu kayıt altına aldım.Bugün servis gelip cihazı aldı.Bu hafta içinde akıbeti belli olur.Durum sonuçlandığında yazarım.

K Çevrimdışı

Kahinat

Yeni Üye
2 Eki 2019
2
43
Ben Bu Ürünü Kullandım Ve Genel Kronik Olarak Arızası Uydu Ve Hoparlör Arasındaki Kablosuz Bağlantı Kesiklik Yapıyor Bazen Bass Vurmuyor Servisede Defalarca Gitmesine Rağmen Bir Çözüm Yok.. Araştırmalarıma Göre Kullanan Arkadaşların Genel Sıkıntısı..

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Vestelin sorunsuz ürünü yok yok yok.. Almayın aldırmayın Teknosada çalışan arkadaşlar ısrarla alma abi sorun yaşarsın demelerine rağmen ; yerli marka şans ve destek vermek istiyorum diyerek aldığımız ürünlerin maalesef tümünde problemler yaşadık ve yaşıyoruz.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Vestelin sorunsuz ürünü yok yok yok.. Almayın aldırmayın Teknosada çalışan arkadaşlar ısrarla alma abi sorun yaşarsın demelerine rağmen ; yerli marka şans ve destek vermek istiyorum diyerek aldığımız ürünlerin maalesef tümünde problemler yaşadık ve yaşıyoruz.

Teknoloji mağazası çalışanı bu hayatta güvenmeyeceğim insanlar arasında yer alır. Kimse kusura bakmasın. :kiskis

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Kötü servis ve kötü müşteri hizmetleri çalışanı size denk gelmiş olmasın? :alala

Topu A Adem Helvacı ya devrediyorum, o detaylıca anlatır. :kiskis
İnanın onlarca telefon görüşmesi yapıldı.Manisa Fabrika ile görüşmeler yaptım.Her defasında çözüleceğine söz verdikleri halde olmadı.Bu arada Şişli servisinden memnunum gayet ilgili ve kibarlar ellerinden geleni yaptılar.Sıkıntı ürünlerde maalesef..

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İnanın onlarca telefon görüşmesi yapıldı.Manisa Fabrika ile görüşmeler yaptım.Her defasında çözüleceğine söz verdikleri halde olmadı.Bu arada Şişli servisinden memnunum gayet ilgili ve kibarlar ellerinden geleni yaptılar.Sıkıntı ürünlerde maalesef..
Hangi üründe ne sıkıntı yaşadınız? :alala

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt