Vestel 65QA9700

M Çevrimdışı

muhammet kasap

Yeni Üye
19 Ara 2022
21
33
Çok sağolun, inşallah hepimiz güzel günlerde kullanırız. Bize de lg gelecek, yarın kurulum olacak inşallah ölü piksel veya bulutlanma sızma falan olmaz da ağız tadıyla kullanırız.
İnşallah sorun yaşamazsınız benim tv de ışık sızması durumu var bende onun değişimi ile uğraşıyorum vestel ile inşallah siz ugrasmazsiniz

Ç Çevrimdışı

çağdaş yılmaz

Yeni Üye
26 Ara 2022
12
42
İnşallah sorun yaşamazsınız benim tv de ışık sızması durumu var bende onun değişimi ile uğraşıyorum vestel ile inşallah siz ugrasmazsiniz
Benim tv bugün kuruldu, bende de karşıdan bakınca sağ ayaklığın orada sızma var ama çok rahatsız edici değil, bir kaç gün daha takip edip servisi çağırmayı düşünüyorum. Sanırım sorun tv nin altındaki metal plakanın panele baskı yapması, çünkü tırnağımla ışık sızan kısmın metal plakasını panelden geriye doğru çekince sızma kayboluyor. Sizin sorun ne boyutta hocam?

M Çevrimdışı

muhammet kasap

Yeni Üye
19 Ara 2022
21
33
Benim tv bugün kuruldu, bende de karşıdan bakınca sağ ayaklığın orada sızma var ama çok rahatsız edici değil, bir kaç gün daha takip edip servisi çağırmayı düşünüyorum. Sanırım sorun tv nin altındaki metal plakanın panele baskı yapması, çünkü tırnağımla ışık sızan kısmın metal plakasını panelden geriye doğru çekince sızma kayboluyor. Sizin sorun ne boyutta hocam?
Benim tv de sağ üst ve biraz da sol alt kısımda var sağ ustteki biraz daha belirgin ama gunduz kullanima engel değil.sikayet oluşturdum servis geldi fabrika ile görüşmeler yaptim ama ışık sizmasini normal karşılıyorlar değişimi kabul etmiyorlar cok kez aradim ama sorun olarak görmüyorlar

Ben sizin gibi metal kısım ile ilgili birşey yapmadim denemedim, müşteri hizmetleri tv değişimi kabul olsa bile yeni gelen tv de de o sorunun olmamasinin garantisini veremeyiz dediler

Ç Çevrimdışı

çağdaş yılmaz

Yeni Üye
26 Ara 2022
12
42
Yani bendeki belli belirsiz çok rahatsız edici değil, biraz kullanıp takip edicem. Umarım sizin de sorununuza çözüm bulurlar. Güzel günlerde kullanırsınız inşallah

M Çevrimdışı

muhammet kasap

Yeni Üye
19 Ara 2022
21
33

IMG_20230108_020503a6496e023fde50c5.jpg
IMG_20230106_0743387994b09c46d03392.jpg
IMG_20230106_00073035dab7ca0b9bbd70.jpg

Yani bendeki belli belirsiz çok rahatsız edici değil, biraz kullanıp takip edicem. Umarım sizin de sorununuza çözüm bulurlar. Güzel günlerde kullanırsınız inşallah
İnşallah teşekkür ederim sizinkide inşallah ilerlemez ben cok rahatsiz olmuyorum ilk zamanlar gibi gozume çok çarpmıyor açıkçası

M Çevrimdışı

muhammet kasap

Yeni Üye
19 Ara 2022
21
33
M Çevrimdışı

mfatihdag

Yeni Üye
15 Ocak 2023
9
41
merhaba bende 65QA9700 modelden bugün satın aldım alan arkadaşlara sorum kutudan askı aparatı çıkıyor mu? cevabınıza göre servis çağırmadan askı aparatı tedarik edeceğim.

M Çevrimdışı

mfatihdag

Yeni Üye
15 Ocak 2023
9
41
Merhaba bende yeni aldım askı aparatı bende çıktı hocam
Deneyiminiz nasıl benimkiis hala kargolanmadigi için iptal etme imkanım var ve hala çok kararsızım mağazada bulamadım forumdaki yorumlarda qled olmasının farklı olmadığı anlatılıyor o yüzden Philips ile arasında karar veremiyorum

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
33
O gördüğünüz sağ ve soldaki aydınlanmalar, görüş açınıza göre değişiyor büyük ihtimalle bu nedenle bundan değişim sunmazlar. Ama ortadaki 2 çizgi bu kadar belirginse gerçekten rahatsız edici olmalı. Bende hafif bir şekilde sağ tarafta var ve maçlarda hareketli sahnelerde inanılmaz rahatsız ediyor ama görmemeye çalışıyorum. Zifiri karanlıkta izlerken çok rahatsız ediyor.

M Çevrimdışı

muhammet kasap

Yeni Üye
19 Ara 2022
21
33
Deneyiminiz nasıl benimkiis hala kargolanmadigi için iptal etme imkanım var ve hala çok kararsızım mağazada bulamadım forumdaki yorumlarda qled olmasının farklı olmadığı anlatılıyor o yüzden Philips ile arasında karar veremiyorum
ben görüntü kalitesi olarak ses kalitesi olarak ve androıd olusunu cok begendım tabı bı samsung lg degıl ama tam bır fıyat performans urunu,tabı ınsallah ısık sızması bulutlanma problemı cıkmaz tv de

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri