Vestel 65QA9700

M Çevrimdışı

mfatihdag

Yeni Üye
15 Ocak 2023
9
41
Arkadaşlar 65qa9700 model için görüntü ve ses ayarlarında neye dikkat etmeliyim siz ayarlarda ne kullanıyorsunuz biryerde micro dimming en üst seviyede olmalı denilmiş ama ben TV de bulamadım sizde var mı microdimming ayari

Ç Çevrimdışı

çağdaş yılmaz

Yeni Üye
26 Ara 2022
12
42
Arkadaşlar 65qa9700 model için görüntü ve ses ayarlarında neye dikkat etmeliyim siz ayarlarda ne kullanıyorsunuz biryerde micro dimming en üst seviyede olmalı denilmiş ama ben TV de bulamadım sizde var mı microdimming ayari
Valla ben çok anlamıyorum aslında teknik bilgim de yok bu konu ile ilgili. ben 4k bir video açıp genel anlamda gözüme hoş gelecek şekilde yaptım ilk aldığımda :) halen daha o şekilde duruyor

M Çevrimdışı

mfatihdag

Yeni Üye
15 Ocak 2023
9
41
IMG_20230129_002500.jpg

Arkadaşlar YouTube izlerken ekranda bu şekilde görüntü zaman zaman bölünüyor exite basınca geçiyor ama zamanla problem artar mı bu bir hata midir. Fikrinizi alavilirmiyim

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
servis menusunu ben de acamadim. Ayrica en iyi goruntu ayarlari medir bilen var mi ?
normal smarttv servis menüsü gibi giriyorsunuzdur büyük ihtimalle, linkteki seceneklere göz atin.

F Çevrimdışı

fcmndrg

Yeni Üye
18 Mar 2023
5
34
normal smarttv servis menüsü gibi giriyorsunuzdur büyük ihtimalle, linkteki seceneklere göz atin.

olmadi maalesef

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri