Vestel 65qa9700 ve bitmeyen sorunlar

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
IMG_20230501_182657.jpg

Merhaba arkadaşlar gorseldeki yazılım yuklenmisti bu nedir bileniniz varmı 🙏
Yüklenen yazılıma ilişkin herhangi bir detay bilgisi olmaz. Onlar servis kayıtlarında yer alır. Burada belirtilen yazılım yüklemesi yapıldığıdır.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba arkadaşlar süreç sona erdi ve değişim karari verildi bana aynı model veya toshiba 65qa7d63dt u verebileceklerini söylediler kararsız kaldım sizce hangisi 🤣
Daha önce sizinle paylaşıldığı gibi karar çıkmış. Sevindim. Bana göre birebir aynı modelle değişim yapılsın. Geldiğinde servis ile birlikte kontrollerinizi yapın. Hayırlı olsun.

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Daha önce sizinle paylaşıldığı gibi karar çıkmış. Sevindim. Bana göre birebir aynı modelle değişim yapılsın. Geldiğinde servis ile birlikte kontrollerinizi yapın. Hayırlı olsun.
Çok teşekkürler 🙏🙏🙏 Toshiba biraz daha pahalı ama bir iki özellik farklı ben sorunsuz bir TV istiyorum aslinda ve TV konusunda hiç şansım yok bunu anladım en az sorunlu ikisinden hangisidir diye tekrardan sorup bilgi alayım istedim

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Çok teşekkürler 🙏🙏🙏 Toshiba biraz daha pahalı ama bir iki özellik farklı ben sorunsuz bir TV istiyorum aslinda ve TV konusunda hiç şansım yok bunu anladım en az sorunlu ikisinden hangisidir diye tekrardan sorup bilgi alayım istedim
Tabii ki tercih sizin. Benim tavsiye etmemdeki yegane sebep marka hakları alınmış bir Vestel yan ürünü almak yerine yine Vestel markalı ve detaylarını bildiğiniz, öğrendiğiniz bir ürün almanızdır.

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Tabii ki tercih sizin. Benim tavsiye etmemdeki yegane sebep marka hakları alınmış bir Vestel yan ürünü almak yerine yine Vestel markalı ve detaylarını bildiğiniz, öğrendiğiniz bir ürün almanızdır.
Bu forum sayesinde çok şey öğrendim panel çeşitleri farkları vs ve herşeyden önemlisi hiç bir sorum cevapsız kalmadı öncelikle ilginiz için herkese sonsuz teşekkürler 🙏 gönlüm Vestel den yana ama yine sorunlu gelirse diye diğer seçeneği de düşündüm yarına kadar karar vermem lazım

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bu forum sayesinde çok şey öğrendim panel çeşitleri farkları vs ve herşeyden önemlisi hiç bir sorum cevapsız kalmadı öncelikle ilginiz için herkese sonsuz teşekkürler 🙏 gönlüm Vestel den yana ama yine sorunlu gelirse diye diğer seçeneği de düşündüm yarına kadar karar vermem lazım
Çözümün üretilmiş olmasına çok sevindik. Diğer aşamalarda verdiğimiz bilgileri dikkate alarak kontrollerinizi yaparsanız inşallah bir daha benzer bir problemle karşılaşılmaz.

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Çözümün üretilmiş olmasına çok sevindik. Diğer aşamalarda verdiğimiz bilgileri dikkate alarak kontrollerinizi yaparsanız inşallah bir daha benzer bir problemle karşılaşılmaz.
Teşekkürler desteginiz için sosyal medya ve Vestel servisi bu konuda etkili oldu ışık sızması normal dediler ekrandaki lekeler değişim sebebi oldu umarım yenisi sıkıntısız gelir 🤣🙏

Geri
Üst Alt