Vestel 58ua9600 Android Toshiba 58ua2063dt Android'e karşı :)

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
Logodur o gelen, UI (Arayüz) geliyor mu? Ondan bahsedelim, öyle bir boot PC'de yok. :sirit
Açılış ekranında samsung logosu yok :) Tv bastığınız anda aşağıda ki bar ile canlı tvdeyseniz kanal geliyor. Android olmadığı için ui yok zaten tizen uygulama barı bulunuyor. Diyorum ya hadi iddiaya girelim :) Üşenmeyeceğim akşam çekicem :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu tv leri bide şu video ile test edermisiniz motion testlerinde basarılımı acaba çünkü bendeki vestel 43 UA 9800 modelinde bu video yu hicbir sekilde akıcı seyredemedim..

Not aldım. Önümüzde 65ua9800 videosu gelecek onu daha önceden çektiğim için bu testi yapmamış oluyorum. Sonrakinde videoya alacağım

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
Sistem sürekli açık, sadece panel kapatıyor demek ki.
Bir elektrik gidip gelmesi sonrası boot uzar ya da depolaması uçar benden söylemesi. :sirit
Prizden fişi çektim aynı senaryo aslında. Birşey olmuyor. Gitti geldi elektrik daha önce :) süre konusunda sıkıntısı yok. Maksimum beklettiği 5-7 saniye oluyor. Oda aslında tv açılıyor sadece canlı tv yazısını beklemek ama youtube vs direk giriyor.
tizen işletim sistemi uyku modundan hızlı açılış sanırım
Evet uykuda inanımaz hızlı. Hatta en son youtube vs kalsın uzun süre kapalı kalmazsa direk oradan devam ediyor. Yanlışlıkla kapattınız diyelim direk ana menüye dönmüyor son uygulamadan devam ediyor. Fişi çekip devam edince anasayfa geliyor ama hız yine iyi.

Geri
Üst Alt