Vestel 58U9500 TV İncelemesi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selamlar @vesteloji üstada soru, hocam bu 55U9500 ve 55U9400 modeller daha panda panel mı kullanıyor? yoksa şansa ne denk gelirse karma panel mi kullanıyor? bu 2 modele yoğunlaştım 55 veya 58inç alayım diyorum, lakin ıps panel çıkmayacak diye korkuyorum doğrusu... a101 beklersem daha çok beklerim sanırım, tv lazım hı-level uhl950 mb230 ıps panel den bir tane daha alacam ama yok.
9400 hkc de kullanılıyor sanırım. Vestel genelde katma

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
55U9500 aldım, IPS panel çıktı.
kesin ıps çıkacağını bilsem direk alırım hiç başkaca bir şeye bakmadan, net bir bilgi yok U9500 Modeli nin tamamında ıps mı? yoksa karma mı? sanırım bu hususta yöneticilerimizin de bilgi alma sıkıntısı var, bu nasıl bir vestel amca onuda anlamak mümkün değil, A Adem Helvacı hocanın değimiyle bizleri 1960 ların kerizleri olarak gördükleri açık yazıklar olsun tv alacaksın kutudan bahtına ne çıkarsa mantığı güdüyor biz ülke tüketicilerine bu nasıl bo...a bir üretim anlayışı bilen varsa yazsın haksız mıyım arkadaşlar? yazıklar olsun kınıyorum bu tutumu.. gururla yerli sevsinler , sıkıysa dışarıya ihrac ettiği ürünlerde de bu ali cengiz oyunlarını yapsa ya sıkar tabii...

Yerel Basın Çevrimdışı

Yerel Basın

Yeni Üye
11 Eyl 2020
39
60

hayırlısı olsun güncellemesini yapmadınız galiba,
güncelleme sonrası tepkime daha iyi demişlerdi

Bende aldım daha kuralı 3 gün oldu lakin siz tv nin goruntu kalitesini beğendim diyorsunuz bende renkler vs tuhaf acaba bu vestel 58U9500 modeleri fabrika değişikmi üretiyor bana gelen çakmamı yoksa?

A Çevrimiçi

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
161
49
58 u da 9500 ayrı tv uydu alıcısı takın birde ses varmı vestel tvnin ses ayar bölümde otamatik veya kapalı yapın denedim ses yok çözüm nedir servis her ay çağrıyom gelip gidiyorlar pazartesi için randuvu kaydı oluşturdular tekrar gelecek bu 3yıl devam edecekmi ses bölümüyle ilgili yardım bekliyom ustalarımdan

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt