Vestel 58U9500 TV İncelemesi

S Çevrimdışı

s7eve7n

Aktif Üye
20 Ocak 2020
71
40
Merhaba sevgili dostlarim,
Yaklasik 3 gun once vestelin 58u9500 model tvsini kisa bi arastirma üzerine aldim, kisa sureli incelemelerim neticesinde tv nin goruntu kalitesini beğendim ses kaliteside tadmin edici duzeyde yalnız anakart kisminda sinifta kaldığını kesinlikle söyleyebilirim.

Menülerin tepkimesi cok kötü bazen tusa bastığınızda acaba basmadim mi diyerek tekrar basma istegi duyuyorsunuz bu seferde birden iki kez basisinizi algiliyor farkli yerlere girebiliyor bu kisa süreli bi sinir gecirmeme sebebiyet veriyor ?

3. günüm yanı bugün Netfilix izlerken ses açmak istedim birde baktım hiç bi tepki yok filmi izliyorum ama kumanda calısmıyor alla alla dedim bi kapatıp açayım dediğimde kapama tuşuna bastım ama tv tam kapanmadı bildiğiniz dondu kaldı hiç bir tepki vermedi kapanınca yanan standbay ışığı yanmadı Fişini çekip takmak zorunda kaldım.

Smart kisminin browser kismi berbat ötesi takilmalardan webde birseyler arayamiyorsunuz.

Diger uygulamalar stabil calisiyor netfilix puhutv vs gibi uygulamalar stabil youtube biraz yavaş ama uzecek bir yavaşlık bulunmuyor.

Panel kismina gelirsek yanlardan falan baktığınız da hic bir goruntu kaybi yasamiyorsunuz hosuma gitti ama tve ışık yansiyorsa bildiğiniz ayna gibi oluyor, tarak alip sacinizi tarayıp tras olabilirsiniz gayet iyi gorunuyorsunuz ?

Bu konu başlığında incelemelerim ve deneyimlerimi paylaşmaya devam edecegim.

15798557676948770282794411929875.jpg

S Çevrimdışı

s7eve7n

Aktif Üye
20 Ocak 2020
71
40
Karanlıkta siyah ekran varken bir resmini ceker misjn hocam flash patlatmadan
Tabiki cekerim. Almak istediginiz bilgi bulutlanma yada siyah ekran performansiysa cok hafif bir bulutlanma görünüyor ama rahatsiz edici değil ve siyah tonlarında koyuluk cok derin değil arkadan ledlerin sisli yapisini hafif gorebiliyorsunuz ama kullanimda hic bir sikinti yok goruntu guzel. Panda panelin bukadar iyi olacagini tqhmin etmemistim

theozan Çevrimdışı

theozan 

Aktif Üye
13 Ocak 2020
142
35
hayırlı olsun panel markası nedir acaba ? birde kontrast parlaklık nasıldır ?

R Çevrimdışı

rasittumbalı

Yeni Üye
1 Ocak 2020
37
41
Aynı tv den bende de var, siz hangi ayarları kullanıyorsunuz. Bende üründen memnunum açıkçası ama hareketli sahnelerde titreme yapıyor gibi ya da bana öyle geliyor ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri