Vestel 58U9500 TV İncelemesi

E Çevrimdışı

Emsay

Yeni Üye
26 Şub 2020
5
37
Arkadaşlar ben de bu TV den aldım. Ekranda çok fazla yansıma var yan açılardan. Bi taraftan bakınca odadaki eşyaları diğer taraftan bakınca karşı binayı görüyorum. Tam karşıdan bakınca sıkıntı yok. Bu konuda bilgisi olan var mı normal mi, iade mi etmeliyim

G Çevrimdışı

glycaz

Yeni Üye
5 Nis 2020
20
28
merhaba bende bu tv den aldım. yazılım güncellediniz mi herhangi bir değişiklik var mı ?

I Çevrimdışı

inciler

Yeni Üye
15 Nis 2020
2
36
Video izlerken yapıyor onu. Internet hizi düşükse daha belirgin oluyor. Ozellikle puhutvde benimde dikkatimi çekti
bende 55u9500 modelini almistim 2019 aralik ayinda. ilk once tvdeki uygulamalar guzel calisiyor ama tarayicidan film izlemek can sikici reklamlarla falan ugrasmak zor is. onun disinda film sitesine girip avatar gibi uzunca filmi izledim. neyse gelelim konuya hareketli sahnelerde titreme netflixte vardi 4k yayini alabilmeme ragmen. tv 15.25 hiz aliyor. fakat sorun internetle alakali degil normal uydu yayinlarinda da yapiyor. dizi izlerken biri koltuktan kalksa harelenme oluysuyor hafiften. diger aile bireyleri farketmiyor ama dikkatli kullanici hemen ayirt edebiliyor. en kotusu ise kameranin dondugu sahneler ornegin kamere dizide soldan saga dogru donerek odayi gosteriyor iste o an baya bi takilma hissediyordum. servis yazilim yukseltti pek bisey degismedi. bazen tv kendiliginden kapaniyor. bazen ilk acisimda kapanip tekrar aciliyor. 1 kere de kensiliginden acildi durup dururken. 5 aylik uzun kullanim dan sonra yazsim bunlari. bazen ses var goruntu yok oluyor internetten yutuptan falan ciktigimda kasiyor. video cektim yolladim en can alici nokta anakart arizasi imis tamir edelim desiler istemedim. yenisini verceklerdi hatta bir ust ekran olan 58 verelim fark istemiyoruz dediler kabul etmedim ve para iadesi yapcaklar. cuma gunu tv mi servis gelip aldi. hafta ici param yatacak. edindigim vestel tecrubem 10 uzerinden 8 cogu insan bu problemlerin farkina bile varmaz. haftada bir olunca fisi sok tak yapar kullanir. teknoloji sonucta her markanin problemi var. lg almistim geldi kuruldugu gun en olmayacak yerde isik sizmasi vardi servis degisim yazdi ona ragmen kavga dovus zor tv yi aldilar hatta almadilar ben postaladim. Zira su durumda tekrar vestel alacagim fakat yenileme hizi u serisindeki gibi 1000 olanlardan degil de ud 9xxx serisinden alacagim. vesltel urununun arkasinda duruyor. varsin bir iki eksigi olsun zamanla onu da asarlar insallah.

tahir40 Çevrimdışı

tahir40 

Aktif Üye
7 Haz 2018
96
41
55U9500 kullanıyorum. Bu sitede bi arkadaş güzel bir ince ekran ayarı paylaşmıştı bulamıyorum. Fabrika reset yapınca gitt.

R Çevrimdışı

rasittumbalı

Yeni Üye
1 Ocak 2020
37
41
Olmaması lazım ortada bile yapıyor o sorunu. Özellik koyuyorlar ama donanım kaldırmıyor ve de hepsinde aynı sorun var. Televizyonlar güzel aslında ama yazılımsal sorunlar var galiba.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
selamlar @vesteloji üstada soru, hocam bu 55U9500 ve 55U9400 modeller daha panda panel mı kullanıyor? yoksa şansa ne denk gelirse karma panel mi kullanıyor? bu 2 modele yoğunlaştım 55 veya 58inç alayım diyorum, lakin ıps panel çıkmayacak diye korkuyorum doğrusu... a101 beklersem daha çok beklerim sanırım, tv lazım hı-level uhl950 mb230 ıps panel den bir tane daha alacam ama yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri