Vestel 55UD9650 VUHD Slim Led Tv Hakkında

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
konuyu yine memc'e getirmek üzerim hocam. haberin olsun, kaç bence. :deli1

Söz konusu ürün Vestel ise faydaya bakacaksın hocam.
Samsung, LG kadar mühendislik yürütmüyorlar sonuçta.
Samsung, LG processor geliştiriyor, panel üretiyor.
Beklenti üst düzeyse, adres aşağı yukarı belli.
Bugün MEMC varsa yarın da başka bir şey çıkar.
Bu Samsung, LG için de geçerli.
Önemli olan benim için mesela uzun süre gitmesi.

Dipnot : Vestel alıyorsanız, servis altyapısı, fiyat & fayda oranı için alın derim. (Kendi üretimi Seg, Toshiba, Hi-Level vs. için de geçerli.)
Köfte-ekmek ilişkisi, altyapı belli, 100 beygirlik araba 1000 beygirlik spor arabanın verdiğini veremez sonuçta.
Her şey bir yere kadar. :kiskis

Son düzenleme:
devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Hoclarım bazı kanallar çok geç açılıyor 30 saniyeyi buluyor bazende sinyal yok diyor. Fox mesela bazen uzun süre beklediğimde açılıyor bazende sinyal yok diyor. Ne yapmam gerekir

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Hoclarım bazı kanallar çok geç açılıyor 30 saniyeyi buluyor bazende sinyal yok diyor. Fox mesela bazen uzun süre beklediğimde açılıyor bazende sinyal yok diyor. Ne yapmam gerekir
eğer harici bir uydu cihazınız varsa onu takıp kontrol edin. aynı değerleri görüyorsanız çanak ve-veya lnb ayarı bozulmuştur. f konnektör yerinden oynamıştır vb.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Söz konusu ürün Vestel ise faydaya bakacaksın hocam.
Samsung, LG kadar mühendislik yürütmüyorlar sonuçta.
Samsung, LG processor geliştiriyor, panel üretiyor.
Beklenti üst düzeyse, adres aşağı yukarı belli.
Bugün MEMC varsa yarın da başka bir şey çıkar.
Bu Samsung, LG için de geçerli.
Önemli olan benim için mesela uzun süre gitmesi.

Dipnot : Vestel alıyorsanız, servis altyapısı, fiyat & fayda oranı için alın derim. (Kendi üretimi Seg, Toshiba, Hi-Level vs. için de geçerli.)
Köfte-ekmek ilişkisi, altyapı belli, 100 beygirlik araba 1000 beygirlik spor arabanın verdiğini veremez sonuçta.
Her şey bir yere kadar. :kiskis
genel itibarı ile benim kadar, hareketli görüntüden şikayet eden yok sanki. acaba bende mi bir yanlış var. en son spor modunda kötünün iyisi performans yakaladım. onda da default movie sense (true flow) yok , sanırım ondan. hele film modunu görünce midem ağrıyor, menüde. sizin kişisel deneyimlerinizi öğrenmek isterim.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Menü > Ayarlar > İlk kurulum
Fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra TV'yi yeniden kurarken fabrika çıkışı gelen listeyi yüklemesini seçin.
O seçenek neydi tam hatırlamıyorum şimdi.
Slm
TKGS olabilirmi.

Slm fox bendede sıkıntılı idi line anfi ile duzelmisti birde frekans kaynakli mevcut frekans farkli kendi sitesinde bulunan frekanslari girin mutlaka duzelecektir.1 mhz fark var tv nin buldugu ile.

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Slm
TKGS olabilirmi.

Slm fox bendede sıkıntılı idi line anfi ile duzelmisti birde frekans kaynakli mevcut frekans farkli kendi sitesinde bulunan frekanslari girin mutlaka duzelecektir.1 mhz fark var tv nin buldugu ile.
Tkgs menüsünden güncelleme yaptım hepsi düzeldi ama kanalların sırası istediğim gibi olmadı ama sağlık olsun

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Tkgs menüsünden güncelleme yaptım hepsi düzeldi ama kanalların sırası istediğim gibi olmadı ama sağlık olsun
Ilk kurulumdaki siralamayi istiyorsaniz eger
Ilk kurulumdan sonra manuel arama kismindan tanimli kanal yuklemesini sorar yada altta seceneklerde tanimli kanal listesini yukle secenegi vardir evet derseniz listeyi yukler.

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Ilk kurulumdaki siralamayi istiyorsaniz eger
Ilk kurulumdan sonra manuel arama kismindan tanimli kanal yuklemesini sorar yada altta seceneklerde tanimli kanal listesini yukle secenegi vardir evet derseniz listeyi yukler.
O listeyi yükleyincede bazı kanallar açılmıyor. O yüzden en iyisi bu şekilde kalması olacak sanırım

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Evet dediğiniz gibi ön tanımlı ayar gibi birşeydi. Onu yaptım oldu fakat dediğim gibi kanalların bazıları ya açılmıyor yada geç açılıyor. Bende tkgs güncelle yaptım sıraları değişiyor ama tüm kanallar açılıyor

Fabrikadan gelen listede bazı frekanslar eski kalmış olabilir.
TKGS zaten en güncelini indirir.

E Çevrimdışı

enigma98

Yeni Üye
15 Şub 2019
49
40
Güzel TV 2019 1. Ay bant çıkışlı arızalı 55ud9360 ın yerine verildi şuan için çok memnunum şuan üretimi yok gibi 9360 ile farkı varmı + / - si nedir bilmiyorum ama 2200hz farkı var zannetmiyorum...

E Çevrimdışı

enigma98

Yeni Üye
15 Şub 2019
49
40
Görüntü bir tık iyi panel farkı var panele dokununca parlama farkı var ikiside va paneldi ama farklı panele sahip bütün özellikleri aynı 2200hz ve subwofer farkı var ama memnunum 10 numara tv şuan sıfır fiyatı 5000tl den yukarı,
55ud9360 fiyatı 3700 civarında bana değişimden verildi ekranda 2 çizgi vardı değiştirdiler ilk başta şaşırdım 55ud9360 şı 3300tl ye aldım verdikleri TV 4600tl idi o zaman balıklama atladım tabiki...

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Görüntü bir tık iyi panel farkı var panele dokununca parlama farkı var ikiside va paneldi ama farklı panele sahip bütün özellikleri aynı 2200hz ve subwofer farkı var ama memnunum 10 numara tv şuan sıfır fiyatı 5000tl den yukarı,
55ud9360 fiyatı 3700 civarında bana değişimden verildi ekranda 2 çizgi vardı değiştirdiler ilk başta şaşırdım 55ud9360 şı 3300tl ye aldım verdikleri TV 4600tl idi o zaman balıklama atladım tabiki...

Valla şanslısınız. ? Güle güle kullanın TV'nizi.

Geri
Üst Alt