VESTEL 55UD9650 Piramitin Tepesi 4K TV

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: VESTEL 55UD9650 Piramitin Tepesi 4K TV

selodonanım' Alıntı:
"Panelin VA yapısı nedeniyle tek eksiği Geniş açılı izleme olanağı sunmaması olacaktır."

Yani yanlardan bakarken görüntü kararıyor mu?

Kararma demek ne derece doğru our bilemem ancak renklerde performans kaybı olacağı kesin zira aynı sorunu her VA kullanıcısı zaten yaşıyor.

Kendi kullandığım VA panelli televizyonumda da şu an oturduğum konum itibariyle olması gereken tonda değil daha farklı tonda renkler görüyorum maalesef.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

gurkan' Alıntı:
Ado hocam bu tvdeki panel ile diger vestel urunlerdeki kullanulan va panel'den ne gibi farklar var. Vestelden bu cihazi talep etsem bendeki urunu verip uzerini tamamlasam olurmu boyle birsey acaba abim

Değerli kardeşim bu talebiniz ikili ilişkilere dayalı bir sonuca bağlıdır yani benim size ''Olur'' eya ''Olmaz'' demem mümkün değil, siz talep eden taraf olursunuz, VESTEL de kabul veya ret eden, Yani beni mazur görünüz bu konuda sağlıklı bilgi veremiyorum.

VA yapısı aynı değişen bir şey olmaz ancak yüksek bant genişliği, gamut, dolby ve hdr ile bu panel tam donanımlı tank gibi bir şey oluyor artık :))

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254

Ado' Alıntı:
gurkan' Alıntı:
Ado hocam bu tvdeki panel ile diger vestel urunlerdeki kullanulan va panel'den ne gibi farklar var. Vestelden bu cihazi talep etsem bendeki urunu verip uzerini tamamlasam olurmu boyle birsey acaba abim

Değerli kardeşim bu talebiniz ikili ilişkilere dayalı bir sonuca bağlıdır yani benim size ''Olur'' eya ''Olmaz'' demem mümkün değil, siz talep eden taraf olursunuz, VESTEL de kabul veya ret eden, Yani beni mazur görünüz bu konuda sağlıklı bilgi veremiyorum.

VA yapısı aynı değişen bir şey olmaz ancak yüksek bant genişliği, gamut, dolby ve hdr ile bu panel tam donanımlı tank gibi bir şey oluyor artık :))

Siz yazdikca benim istahim kabardi acikcasi :)) extreme serisi gibilerine gozum karariyor nedense suanki tvyi kredi cekip almisdim acaba 2.elde satsam krediyi kapatip tekrar kredi cekipde alsammi diye gece gece dert oldu simdi :)

S Çevrimdışı

Suga69

Yeni Üye
23 Şub 2018
7
Benim cihazda mb130 anakart var.mb130E ile ne kadar farkli onu ogrenmek istemistim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

gurkan' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Siz yazdikca benim istahim kabardi acikcasi :)) extreme serisi gibilerine gozum karariyor nedense suanki tvyi kredi cekip almisdim acaba 2.elde satsam krediyi kapatip tekrar kredi cekipde alsammi diye gece gece dert oldu simdi :)

Yok azizim tüketim toplumu olma yönünde yeterince iştahımız kabarık zaten.
Allahtan ki pazarlamacı değilim yoksa ideal bir tüketici olurdunuz benim için :jeo:
Hali hazırda kullandığınız bir ürününüz var ise bu alışveriş oldukça gereksiz olacaktır kanaatindeyim :ok:

N Çevrimdışı

nabu07

Yeni Üye
22 Şub 2018
100
Bu tv yi en düşük kaç liraya alabiliriz acaba. Alacak kişiler birleşse ve direk fabrikadan sipariş versek öyle bir şey olabilir mi? Yada tanıdığı olan bir vestel bayi çok düşük kar koysa toptan ondan alsak?

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
9650 serisini bende canlı izledim gerçekten çok güzel görüntüsü var, 

interenette tv bakarken grundig 55vlx8600 modelini gördüm panelde hdr wcg gibi özellikler mevcut,  4 çekirdek işlemci ve 30w üç yönlü ses sistemi var,  3199 tl fiyatı, bu özelliklere göre çok iyi değilmi sizce,  hemen hemen vestel 55ud9650 ye benziyor özellikleri, bir grundig bayisinde test edicem bu modeli

N Çevrimdışı

nabu07

Yeni Üye
22 Şub 2018
100
Ado' Alıntı:
nabu07' Alıntı:
Ado hocam 55ud8400b yokmu? İnternette bulamadım. 49ud8400b ise hep beyaz renk ve fiyatı yüksek çıktı.

Yok maalesef azizim.

azrael85' Alıntı:

interenette tv bakarken grundig 55vlx8600 modelini gördüm panelde hdr wcg gibi özellikler mevcut,  4 çekirdek işlemci ve 30w üç yönlü ses sistemi var,  3199 tl fiyatı, bu özelliklere göre çok iyi değilmi sizce,  hemen hemen vestel 55ud9650 ye benziyor özellikleri, bir grundig bayisinde test edicem bu modeli

Hocam ne zaman incelersiniz? Aylardır tv alacağım bir türlü alamadım. Dün samsung 50mu7000 alacaktım 2600tl ye kampanya bitti yine alamadım.
Ado hocam grundig bu modelinin özelliklerini panel ve anakart gibi. bulma şansınız varmı?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

nabu07' Alıntı:
Bu tv yi en düşük kaç liraya alabiliriz acaba. Alacak kişiler birleşse ve direk fabrikadan sipariş versek öyle bir şey olabilir mi? Yada tanıdığı olan bir vestel bayi çok düşük kar koysa toptan ondan alsak?

Adet sayısına göre değişir bu durum. Yani 10-15 kişi en azından birleşmeli ki etkili bir sonuç ortaya çıkabilsin.

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219

nabu07' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Yok maalesef azizim.

azrael85' Alıntı:

Hocam ne zaman incelersiniz? Aylardır tv alacağım bir türlü alamadım. Dün samsung 50mu7000 alacaktım 2600tl ye kampanya bitti yine alamadım.

hafta sonu bakabilirim ancak benimki tamamen amatör olur,  yani size alın veya almayın diyemem,  kendiniz bakmanız lazım, ya da @Ado hoca incelemişse fikir rica edebiliriz, kağıt üstündeki özellikler iyi gibi geldi bana.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

nabu07' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Yok maalesef azizim.

azrael85' Alıntı:

Ado hocam grundig bu modelinin özelliklerini panel ve anakart gibi. bulma şansınız varmı?

50MU7000 listemde var hatta sanırım 1 hafta 10 güne kadar canlı inceleyeceğim ürün siparipşi verildi ancak ufukta sizin bahsettiğiniz ürün şu an için yok maalesef. Grundig için de en kısa zamanda bir girişimde bulunurum ancak Grundig bazı modelleri bütçeyi aşıyor genelde o yüzden çok da ilgi alanıma girmemişti. İlk fırsatta listeme dahil etmeye çalışırım :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

azrael85' Alıntı:
nabu07' Alıntı:

hafta sonu bakabilirim ancak benimki tamamen amatör olur,  yani size alın veya almayın diyemem,  kendiniz bakmanız lazım, ya da @Ado hoca incelemişse fikir rica edebiliriz, kağıt üstündeki özellikler iyi gibi geldi bana.

Öyle demeyin azizim kullanıcı görüşleri benim incelemelerimden çok çok daha önemlidir. Bu nedenle sizin görüşlerinizi de mutlaka takip ediyor olacağım :ok:

N Çevrimdışı

nabu07

Yeni Üye
22 Şub 2018
100
Ado' Alıntı:
nabu07' Alıntı:

50MU7000 listemde var hatta sanırım 1 hafta 10 güne kadar canlı inceleyeceğim ürün siparipşi verildi ancak ufukta sizin bahsettiğiniz ürün şu an için yok maalesef. Grundig için de en kısa zamanda bir girişimde bulunurum ancak Grundig bazı modelleri bütçeyi aşıyor genelde o yüzden çok da ilgi alanıma girmemişti. İlk fırsatta listeme dahil etmeye çalışırım :ok:

Hocam 1 hafta 10 gün çok fazla hafta sonuna inceleme imkanınız olurmu? :) Paneli mesela vestelin hangi modelindeki panelden. Yada anakart hangi model. En önemlisi 50mu7000 yerine vestelin bir muadili varmıdır? Bunları merak ediyorum.

N Çevrimdışı

nabu07

Yeni Üye
22 Şub 2018
100
azrael85' Alıntı:
nabu07' Alıntı:

Hocam en iyi yorum kullanıcı yorumudur. Bende bakmaya çalışacağım tabiki.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri