Vestel 55UD8800 İnceleme

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
Ado' Alıntı:
azrael85' Alıntı:
Bugün hdmi ile soundbar'a ses aktarabildim, soundbarda bir ayar yapmak gerekiyormuş kabloyla alakası yok, böyle çok iyi oldu tek kumandaya döndük, tv nin sesi kapandı ses direk soundbardan geliyor, kumandadan ses açıp kapatınca direk soundbarın sesi açılıp kapanıyor, tv yi kapatınca soundbarda kapanıyor açınca otomatik açılıyor.

Not: İlk sayfadaki mesajımı düzenleyemiyorum, düzenle seçeneği yok.

Sizin yazdığınızı görünce aklıma geldi.
Nasip olur bir terslik çıkmazsa yarın kumandanızı yollarım.  :ok:

Tek ricam,,ne olur ne olmaz diye sabah 10.00 gibi bana bir mesaj atınız lütfen. ricamdır.  :ok:

Tamam hatırlatırım,  zaten bir tek kumanda kaldı içime sinmeyen,  kurcalaya kurcalaya bayağı iyi duruma geldi TV, bir de yazılım güncellemesi ile hareketli sahnelerde biraz iyileştirme olursa bu fiyata bal kaymak olacak.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
azrael85' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Tek ricam,,ne olur ne olmaz diye sabah 10.00 gibi bana bir mesaj atınız lütfen. ricamdır.  :ok:

Tamam hatırlatırım,  zaten bir tek kumanda kaldı içime sinmeyen,  kurcalaya kurcalaya bayağı iyi duruma geldi TV, bir de yazılım güncellemesi ile hareketli sahnelerde biraz iyileştirme olursa bu fiyata bal kaymak olacak.

O da yakındır :)

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
Ado' Alıntı:
azrael85' Alıntı:
Bugün hdmi ile soundbar'a ses aktarabildim, soundbarda bir ayar yapmak gerekiyormuş kabloyla alakası yok, böyle çok iyi oldu tek kumandaya döndük, tv nin sesi kapandı ses direk soundbardan geliyor, kumandadan ses açıp kapatınca direk soundbarın sesi açılıp kapanıyor, tv yi kapatınca soundbarda kapanıyor açınca otomatik açılıyor.

Not: İlk sayfadaki mesajımı düzenleyemiyorum, düzenle seçeneği yok.

Hatırlatma,

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
azrael85' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Hatırlatma,

Tamamdır kumandayı aldım yanıma. Adresinizi de  maillerden alacağım şimdi  :ok:

A Çevrimdışı

adls11

Yeni Üye
15 Ocak 2018
2
Vestel 65UD9650 İnceleme

Ado' Alıntı:
azrael85' Alıntı:

Ado bey 65UD9650 modeli sipariş verdim ancak fash desteği olmadığını internet tarayıcısından film izlenemediğini  öğrendim.Bu sorunu Android set 
top box ile çözebilirmiyim..Eğer set top box ile çözümlenemiyorsa siparişi iptal edeceğim.Acilen bilgilendirilmeye ihtiyacım var.Yardımcı olursanız memnun olurum.Saygılarımla

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
Vestel 65UD9650 İnceleme

adls11' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Ado bey 65UD9650 modeli sipariş verdim ancak fash desteği olmadığını internet tarayıcısından film izlenemediğini  öğrendim.Bu sorunu Android set 
top box ile çözebilirmiyim..Eğer set top box ile çözümlenemiyorsa siparişi iptal edeceğim.Acilen bilgilendirilmeye ihtiyacım var.Yardımcı olursanız memnun olurum.Saygılarımla

Android TV box aldığın zaman TV yi monitör gibi düşün, kutunun bütün özelliklerini ekrana yansıtabilirsin, yani sana çözüm olur.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Vestel 65UD9650 İnceleme

adls11' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Kardesimizin verdigi bilgi dogrudur.

Tum imkan ve kabiliyet stb ye aittir :ok:

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
azrael85' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Çok teşekkür ederim.

Ado hocam kumanda geldi,  resmen zihnimi okumuşsunuz yön tuşları ve ok tuşu tam istediğim gibi, benim baktıklarımında yön tuşu iyi değildi,  çok teşekkür ederim ,  Allah razı olsun sizden.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
azrael85' Alıntı:
azrael85' Alıntı:
Çok teşekkür ederim.

Ado hocam kumanda geldi,  resmen zihnimi okumuşsunuz yön tuşları ve ok tuşu tam istediğim gibi, benim baktıklarımında yön tuşu iyi değildi,  çok teşekkür ederim ,  Allah razı olsun sizden.

Azizim anlatımlarınızdam hareketle ''Bu dur'' diye düşünmüştüm, Tuttuğuna sevindim. :ok:

Diğer arkadaşın da kumandası teslim edilmiş. Güle güle kullansın :kıskıs:

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
Bir gözlemimi daha paylaşayım.
Dün akşam ücretsiz 1 aylık netflix üyeliğini aktifleştirdim,  öncelikle süper bir platform olduğunu belirteyim ilk defa denedim, 4k yayınlar dahil hiç takılmadan kaliteli bir şekilde izleyebiliyorsunuz, TV ile bağlantısına gelecek olursak uydu yayınında yaşanan hareketli sahnelerde ki hafif bozulma neredeyse hiç olmadı, uygulama hiç kasmadı,  hareketli dövüş sahneleri olan filmi sorunsuz izledim, çok beğendim ,

Sebati06 Çevrimdışı

Sebati06

Yeni Üye
16 Ara 2017
15
Hocam bluetooth’u açmayı beceremedim. Nereden yapılıyor acaba menüyü baya karıştırdım ama bulamadım . Kbl goya baglamak istiyorum da ben de

Sebati06 Çevrimdışı

Sebati06

Yeni Üye
16 Ara 2017
15
Ado' Alıntı:
azrael85' Alıntı:
Yorumsuz, ne diyebilirim ki

Aslında basit bir de veya da eki bütün işi çözerdi. ''Bana da lazım, Benim de ihtiyacım var.'' gibi :) 

Sağlık olsun sorun yok, sizin için sadece bir kaç günlük gecikme olacak o kadar  :ok:

Ado hocam aynı tv’den bende de var. Ol tuşu ile dertlitşm ben de biraz. Elinizde var mıdır acaba bir tane daha?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Sebati06' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Aslında basit bir de veya da eki bütün işi çözerdi. ''Bana da lazım, Benim de ihtiyacım var.'' gibi :) 

Sağlık olsun sorun yok, sizin için sadece bir kaç günlük gecikme olacak o kadar  :ok:

Ado hocam aynı tv’den bende de var. Ol tuşu ile dertlitşm ben de biraz. Elinizde var mıdır acaba bir tane daha?

Frekans değişmediyse Vestel'in smart tv'ler için ürettiği tüm kumandaları kullanabilirsiniz. 

vestel-lcd-led-smart-tv-kumanda-rc4846-30076687-3948-35-B.jpg

EE_2786826.jpg

img-4365.jpg

Geri
Üst Alt