Vestel 55UD8800 İnceleme

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
azrael85' Alıntı:
Ado' Alıntı:
azrael85' Alıntı:
Sinyal seviyem çok güçlü,  bana hd kanal geçişleri 3 saniyenin altında gibi geldi, aynı anten kablosuyla farklı uydu alıcılar ve dahili uydu alıcısı olan televizyonda kullandım onlardan kesinlikle daha hızlı,

Netflix tuşu çok önemlimi sizin için?

Şuan için netflix tuşu çok önemli değil,  bir aylık ücretsiz üyeliği varmış bir ara onu açıcam, tuş olasada olur smart menü içerisinden de giriş yapabilirim.

Önemi yok diyorsanız bana adresinizi mail atın ben kumanda yollarım size.  :ok:

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Oncelikle televizyonunuz hayirli olsun. O youtube banding testine fazla takilmamaniz bende yapmisdim o testi titreme bendede oluyor :) ama gunluk kullanimlarda goze carpan birsey olmuyor. Aslinda netflix filbox gibi net uzerinden izlenen flimleri şap diyede bulup flash diskden izleyebilsek gercekden cok farkli hem renk olsun hemde goruntu kalitesi olsun. Bu arada tv'nizin seri numarasi ado hocama verip paneli merak etmicekmisiniz :)))

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
azrael85' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:
azrael85' Alıntı:
ado hocam kumanda bu,

Vrp3OR.jpg

Onun daha kötüsü vardı. Bence siz şükretmelisiniz.  :sırıtma2:

O kanal ve ses tuşlarının o kadar ince olması kullanımı zorlamıyordur umarım? 

Hayırlı olsun televizyonunuz.  :ok:

Teşekkür ederim,  ses ve kanal tuşlarında sıkıntı yok sorunsuz ama en çok kullanılacak olan yön tuşları ve ok tuşu çok kullanışsız.

Bizim kumandada da ok tuşu göçtü, biraz fazla bastırmak gerekiyor. 
(Tabi biz alalı neredeyse 5 yıl oldu.) 

Bizim kumanda bu; 

[img=640x480]https://www.televizyonparcalari.com/image/cache/data/vestel/vestel%20kumanda-1000x1000.jpg[/img]

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
Ado' Alıntı:
azrael85' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Netflix tuşu çok önemlimi sizin için?

Şuan için netflix tuşu çok önemli değil,  bir aylık ücretsiz üyeliği varmış bir ara onu açıcam, tuş olasada olur smart menü içerisinden de giriş yapabilirim.

Ado hocam mail adresin nedir, profilinden bulamadım

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
gurkan' Alıntı:
Oncelikle televizyonunuz hayirli olsun. O youtube banding testine fazla takilmamaniz bende yapmisdim o testi titreme bendede oluyor :) ama gunluk kullanimlarda goze carpan birsey olmuyor. Aslinda netflix filbox gibi net uzerinden izlenen flimleri şap diyede bulup flash diskden izleyebilsek gercekden cok farkli hem renk olsun hemde goruntu kalitesi olsun. Bu arada tv'nizin seri numarasi ado hocama verip paneli merak etmicekmisiniz :)))

Teşekkür ederim,  evet normal TV izlerken videodaki gibi bir titreme olmuyor,  filmin çözünürlüğü ne kadar yüksekse görüntüde o kadar kaliteli oluyor,  paneli daha önce  ado hocamla teyid etmiştik, lg ips panel mb130 anakart

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
Umut Barış' Alıntı:
azrael85' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:
Onun daha kötüsü vardı. Bence siz şükretmelisiniz.  :sırıtma2:

O kanal ve ses tuşlarının o kadar ince olması kullanımı zorlamıyordur umarım? 

Hayırlı olsun televizyonunuz.  :ok:

Teşekkür ederim,  ses ve kanal tuşlarında sıkıntı yok sorunsuz ama en çok kullanılacak olan yön tuşları ve ok tuşu çok kullanışsız.

Bizim kumanda bu; 

[img=640x480]https://www.televizyonparcalari.com/image/cache/data/vestel/vestel%20kumanda-1000x1000.jpg[/img]

5 sene dayandıysa demek ki kaliteli kumanda yapmış vestel :) benim kumandalar o kadar dayanmıyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
azrael85' Alıntı:
Ado' Alıntı:
azrael85' Alıntı:

Mail geldi ama :alala:
O siz değilmisiniz? (TML)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
azrael85' Alıntı:
Ado' Alıntı:
azrael85' Alıntı:

Yok hocam ben mail atmadım. mail adresini bilmiyorum

Çok ilginç, Sizinle yazışmamız üzerine bana bu sabah mail geldi ben de o adrese gönderdim kumandayı. O arkadaşımız da forumdandır mutlaka :alala:

Sizin konuyu da çözeriz fakat şirket merkeze gitmeme gerekecek bir kaç gün beklemeniz gerekecek ister istemez zira o kargoyu verebilmek için gitmiştim bu gün.

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
Ado' Alıntı:
azrael85' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Çok ilginç, Sizinle yazışmamız üzerine bana bu sabah mail geldi ben de o adrese gönderdim kumandayı. O arkadaşımız da forumdandır mutlaka :alala:

Sizin konuyu da çözeriz fakat şirket merkeze gitmeme gerekecek bir kaç gün beklemeniz gerekecek ister istemez zira o kargoyu verebilmek için gitmiştim bu gün.

Yorumsuz, ne diyebilirim ki

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
azrael85' Alıntı:
Ado' Alıntı:
azrael85' Alıntı:

Yorumsuz, ne diyebilirim ki

Aslında basit bir de veya da eki bütün işi çözerdi. ''Bana da lazım, Benim de ihtiyacım var.'' gibi :) 

Sağlık olsun sorun yok, sizin için sadece bir kaç günlük gecikme olacak o kadar  :ok:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
azrael85' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:
azrael85' Alıntı:

Bizim kumanda bu; 

5 sene dayandıysa demek ki kaliteli kumanda yapmış vestel :) benim kumandalar o kadar dayanmıyor

Valla ben Vestel'in şöyle bir kumandasını elime aldım, o kumandayı neye dayanarak seçmişler bilemiyorum.  :seytan

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
Bugün hdmi ile soundbar'a ses aktarabildim, soundbarda bir ayar yapmak gerekiyormuş kabloyla alakası yok, böyle çok iyi oldu tek kumandaya döndük, tv nin sesi kapandı ses direk soundbardan geliyor, kumandadan ses açıp kapatınca direk soundbarın sesi açılıp kapanıyor, tv yi kapatınca soundbarda kapanıyor açınca otomatik açılıyor.

Not: İlk sayfadaki mesajımı düzenleyemiyorum, düzenle seçeneği yok.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
azrael85' Alıntı:
Bugün hdmi ile soundbar'a ses aktarabildim, soundbarda bir ayar yapmak gerekiyormuş kabloyla alakası yok, böyle çok iyi oldu tek kumandaya döndük, tv nin sesi kapandı ses direk soundbardan geliyor, kumandadan ses açıp kapatınca direk soundbarın sesi açılıp kapanıyor, tv yi kapatınca soundbarda kapanıyor açınca otomatik açılıyor.

Not: İlk sayfadaki mesajımı düzenleyemiyorum, düzenle seçeneği yok.

Sizin yazdığınızı görünce aklıma geldi.
Nasip olur bir terslik çıkmazsa yarın kumandanızı yollarım.  :ok:

Tek ricam,,ne olur ne olmaz diye sabah 10.00 gibi bana bir mesaj atınız lütfen. ricamdır.  :ok:

Geri
Üst Alt