Vestel 50UD8100 TV nin MB130 V.5.7.20 güncelleme ardından gelen sorunlar??

M Çevrimdışı

Musti

Yeni Üye
2 Ocak 2019
48
46
Garantisi varsa ,servise göstermen daha iyi olur kanısındayım doğrusunu istersen,ama yinede sevgili dostlarım F fikoloji ve TEKNOwest teknovest yazılım için bakabilirler,bunun için tvnin arkasındaki barkod fotosunu OKUNAKLI olarak çekip full yazılım konusunda paylaşmalısın :ok

Ağ bağlantılarından kablosuz seçeneği hiç gözükmüyorsa yada kısa süre gözüküp kayboluyorsa ve sürekli kapanıp açılmaya başladıysa servis çağır başıma geldi aynisi

samsunadami Çevrimdışı

samsunadami 

` ϻєsuт
Yeni Üye
9 Eyl 2019
33
30
Ağ bağlantılarından kablosuz seçeneği hiç gözükmüyorsa yada kısa süre gözüküp kayboluyorsa ve sürekli kapanıp açılmaya başladıysa servis çağır başıma geldi aynisi
Servis evde mi yazılım güncelleme yaptı yoksa TV yi alıp götürdü mü ? Birde hocam bu sorunlarınız servis geldikten sonra düzeldi mi nasıl bir çözüm süreci yapmışlar yazılımsal mıymış sorun neymiş ?

M Çevrimdışı

Musti

Yeni Üye
2 Ocak 2019
48
46
Benimkinde wifi kar
Servis evde mi yazılım güncelleme yaptı yoksa TV yi alıp götürdü mü ? Birde hocam bu sorunlarınız servis geldikten sonra düzeldi mi nasıl bir çözüm süreci yapmışlar yazılımsal mıymış sorun neymiş ?
Benimki elektrik kesintisinden sonra wifi seçeneği çıkmamaya ve sürekli kapanıp açılmaya başlamıştı.servis götürdü wifi kartı yanmış.tamir edeceklerdi kabul ermedim başka bi modelle değişim yaptilar

samsunadami Çevrimdışı

samsunadami 

` ϻєsuт
Yeni Üye
9 Eyl 2019
33
30
Benimkinde wifi kar

Benimki elektrik kesintisinden sonra wifi seçeneği çıkmamaya ve sürekli kapanıp açılmaya başlamıştı.servis götürdü wifi kartı yanmış.tamir edeceklerdi kabul ermedim başka bi modelle değişim yaptilar

Benim tvnin de parça sıkıntısı cıkarsa eğer bende tamir kabul etmeyeyim mi o zaman bende mi değişim isteyeyim yeni sıfır bir 50UD8100 cihazı ile ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bir çok kişide aynı şikayet var, ama vestelde şu an için yeni yazılım yok , çıkarsa ilk burada ?
Bekliyoruz
Çıkarsa zaten bende benim tv ye yüklerim hocam belki burada bahsettiğim sorunlar da çözülmüş olur sizce ne zaman çıkabilir yeni yazılım :) :)

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Benim tvnin de parça sıkıntısı cıkarsa eğer bende tamir kabul etmeyeyim mi o zaman bende mi değişim isteyeyim yeni sıfır bir 50UD8100 cihazı ile ?

Çıkarsa zaten bende benim tv ye yüklerim hocam belki burada bahsettiğim sorunlar da çözülmüş olur sizce ne zaman çıkabilir yeni yazılım :) :)
Süreç konusunda ne yazikki bilgimiz yoktur

samsunadami Çevrimdışı

samsunadami 

` ϻєsuт
Yeni Üye
9 Eyl 2019
33
30
Konuyu yeniden hortlattigim için kusura bakmayın. Az önce yukarıdaki konuyla alakalı teknik servis geldi ve yarın tekrar gelecek USB flash ile yazılım güncelleme yapacak büyük bir ihtimalle eski yazılıma çevirecek bu dediğim sorunlar umarım çözülür eğer yazılımla çözülmezse wifi şasi kartını felan değiştireceklerini söylediler

samsunadami Çevrimdışı

samsunadami 

` ϻєsuт
Yeni Üye
9 Eyl 2019
33
30
Şu TV de wifi kopmasa da bende deneyebilsem keşke şuanda yazılımı yukleyebilsem

Screenshot_20191031-112101.png
buda benim TV nin seri nosu şase numarası mi oluyor hani panel bilgilerine bakmak için

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Şu TV de wifi kopmasa da bende deneyebilsem keşke şuanda yazılımı yukleyebilsem

Screenshot_20191031-112101.png
buda benim TV nin seri nosu şase numarası mi oluyor hani panel bilgilerine bakmak için
doğrudur seri numaran resimdeki,
yazılım konsuunda servis geleceği için denememen daha iyi olur sizin için :)

samsunadami Çevrimdışı

samsunadami 

` ϻєsuт
Yeni Üye
9 Eyl 2019
33
30
İnşallah sizin dediğiniz yeni yazılıma yükseltme yaparlar yarın TV yi ilk aldığımızda ki eski yazılıma çevirmezler umarım dedim ben ama bugün teknik servise yazılım güncelleme yapmadan önce sorun yoktu eski yazılımında wifi kopma TV restart sorunları yoktu dedim bu dediklerime istinaden eski yazılıma geri yüklemesinler yarın bu arkadaşlar ??

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İnşallah sizin dediğiniz yeni yazılıma yükseltme yaparlar yarın TV yi ilk aldığımızda ki eski yazılıma çevirmezler umarım dedim ben ama bugün teknik servise yazılım güncelleme yapmadan önce sorun yoktu eski yazılımında wifi kopma TV restart sorunları yoktu dedim bu dediklerime istinaden eski yazılıma geri yüklemesinler yarın bu arkadaşlar ??
yükleyeceklerini sanmam :)

samsunadami Çevrimdışı

samsunadami 

` ϻєsuт
Yeni Üye
9 Eyl 2019
33
30
Bakalım reyiz bi yüklesinler de yarın ben durumu yazarım yine buraya umarım yazılımla çözerler bu sorunu da TV yi alıp servise götürmezler çünkü evde 2. bi TV yok ??

C Çevrimdışı

command_4 

Aktif Üye
19 Nis 2019
141
38
49ud8200 televizyonumda bu yazılım yüklü idi. netflix, youtube'da donma, kendi kendine reset, wifi çekmemesi gibi saçma sorunlar vardı. manuel olarak yeni versiyonu yükledim. sorun kalmadı.

Geri
Üst Alt