Vestel 47pf9090 tv mb91 bluetooth

K Çevrimdışı

Karamaske

Yeni Üye
27 Nis 2018
24
54
Merhaba. Elimde vestel tv uyumlu ORICO BTA-408 bluetooth adaptoru var. Bluetooth tv de giray beyin programi sayesinde acik ancak bluetoot arama yapiyor ama bulamiyor. Ben bluetooth kulaklik baglamak icin almistim. Bu donanim haber formunda uyumlu bluetooth adaptoru olarak önerilmişti. Bu arada tv yazilimi 3.6.6n.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar değerli kardeşim;

Aslında elimizde bu aygıtlarla ilgili bir uyumluluk listesi yok açıkçası, Bu tarz aygıtlar için en güvenilir bilgi kaynakları ise GERÇEK kullanıcı yorumları oluyor. Bu anlamda size ''Keisn uyar'' diyemiyorum maalesef..

Umut Barış Umut Barış Kardeşim bir fikrin varmı chip seti ile ilgili ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Selamlar değerli kardeşim;

Aslında elimizde bu aygıtlarla ilgili bir uyumluluk listesi yok açıkçası, Bu tarz aygıtlar için en güvenilir bilgi kaynakları ise GERÇEK kullanıcı yorumları oluyor. Bu anlamda size ''Keisn uyar'' diyemiyorum maalesef..

Umut Barış Umut Barış Kardeşim bir fikrin varmı chip seti ile ilgili ?

Bluetooth işini ne yazık ki hiç araştırmadım.
göre içinde Broadcom BCM20702 varmış.

K Çevrimdışı

Karamaske

Yeni Üye
27 Nis 2018
24
54
Evet orico bta 408 de Broadcom BCM20702 cipset var. Bunu vestelden arastirma veya sorma sansim olmadi.yardimci olursaniz sevinirim saygilar.

R Çevrimdışı

rgok_46

Yeni Üye
30 Nis 2018
22
45
İyi günler bendede 9090 var bende bluetooth cihazından alacaktım son durum nedir acaba. Teşekürler.

R Çevrimdışı

rgok_46

Yeni Üye
30 Nis 2018
22
45
İyi günler dün akşam tv ye yeniden full 366n yazılımını yükledim daha sonra swpacther ile bluetooth açtım menü ses ayarlarına audio link menüsü çıktı orada kapalı headphones ve BT soundbar seçenekleri çıkıyor bende cihaz olmadıgı için deneyemiyorum sizde bu menü çıkıyorsa bu seçenekleri deneyip bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri