Vestel 47pf9090 tv mb91 bluetooth

K Çevrimdışı

Karamaske

Yeni Üye
27 Nis 2018
24
54
İyi günler dün akşam tv ye yeniden full 366n yazılımını yükledim daha sonra swpacther ile bluetooth açtım menü ses ayarlarına audio link menüsü çıktı orada kapalı headphones ve BT soundbar seçenekleri çıkıyor bende cihaz olmadıgı için deneyemiyorum sizde bu menü çıkıyorsa bu seçenekleri deneyip bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin.
Bendeki yazilimda 366n ama bu menuler cikmadi. Swpacther ile bluetooth bolumunde dort tane bolum geliyor hepsini klikledim ama bu menu bana gelmedi.

K Çevrimdışı

Karamaske

Yeni Üye
27 Nis 2018
24
54
İyi günler dün akşam tv ye yeniden full 366n yazılımını yükledim daha sonra swpacther ile bluetooth açtım menü ses ayarlarına audio link menüsü çıktı orada kapalı headphones ve BT soundbar seçenekleri çıkıyor bende cihaz olmadıgı için deneyemiyorum sizde bu menü çıkıyorsa bu seçenekleri deneyip bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin.
Bana 366n degistirdiginiz profili gonderin. Bakayim yanlisbirseymi aciyorum. Benim yazilimda 366n

R Çevrimdışı

rgok_46

Yeni Üye
30 Nis 2018
22
45
Buyur usta dosya olarak nasıl atabilirim bilmiyorum

_20180501_125122-jpg.jpg

R Çevrimdışı

rgok_46

Yeni Üye
30 Nis 2018
22
45
bluetooth cihazını telefon görüyormu denedinizmi bendeki menü sizde çıktımı

R Çevrimdışı

rgok_46

Yeni Üye
30 Nis 2018
22
45
Kusura bakmayın tam olarak soruma cevap alamadım bluetooth cihazını pc ye takarak telefon dan tarama yapınca görülüyormu evet ise tv takınca yine telefondan taratınca bluetooth cihazı görülüyormu kulaklıgı degil teşekkürler

K Çevrimdışı

Karamaske

Yeni Üye
27 Nis 2018
24
54
Kusura bakmayın tam olarak soruma cevap alamadım bluetooth cihazını pc ye takarak telefon dan tarama yapınca görülüyormu evet ise tv takınca yine telefondan taratınca bluetooth cihazı görülüyormu kulaklıgı degil teşekkürler
Birinci sorun evet ikinci sorun hayir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt