VESTEL 17MB211 0.43.40 Çekirdek yazılım, Forumlarda İLK burada.

B Çevrimdışı

boranoglu 

Aktif Üye
6 Ocak 2018
84
Ado' Alıntı:
boranoglu' Alıntı:
usb ye atıp menüden 1505 tuşayıp yüklemeye çalıştım ama indiriliyor kısmında %93 de kaldı uzun süredir beklesemde, birazdan usb yi çıkarıcam inşallah çökmez tv :)

Not: Çökmedi :)

Selamlar; Doğru TV ye doğru yazılım ise yüklenmemesi için tek gerekçe bellek veri aktarım hızıdır.

Başka bellek ile yeniden denermisiniz rica etsem.  :ok:

Televizyonu sıfırdan kurduktan sonra sorunsuzca yükledim, akabinde internete bağlanma sorunu yaşamadım ama tekrar baştan kurulum yapınca o da halloldu paylaşım için teşekkürler :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
boranoglu' Alıntı:
Ado' Alıntı:
boranoglu' Alıntı:
usb ye atıp menüden 1505 tuşayıp yüklemeye çalıştım ama indiriliyor kısmında %93 de kaldı uzun süredir beklesemde, birazdan usb yi çıkarıcam inşallah çökmez tv :)

Not: Çökmedi :)

Selamlar; Doğru TV ye doğru yazılım ise yüklenmemesi için tek gerekçe bellek veri aktarım hızıdır.

Başka bellek ile yeniden denermisiniz rica etsem.  :ok:

Televizyonu sıfırdan kurduktan sonra sorunsuzca yükledim, akabinde internete bağlanma sorunu yaşamadım ama tekrar baştan kurulum yapınca o da halloldu paylaşım için teşekkürler :)

Sorun çözüldü ise sorun yok  :ok:

S Çevrimdışı

seref3

Yeni Üye
22 Eki 2017
24
Vestel Smart 32FD7100 32" 82 Ekran Smart LED TV---kablosuz internete nasıl baglanılır  hangi yazılım yüklemem  gerekiyor  saygılar

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: VESTEL 17MB211 0.43.40 Çekirdek yazılım, Forumlarda İLK burada.

seref3' Alıntı:
Vestel Smart 32FD7100 32" 82 Ekran Smart LED TV---kablosuz internete nasıl baglanılır  hangi yazılım yüklemem  gerekiyor  saygılar

Üründe widi ve wifi desteği görünmemektedir :ok:
Kablolu bağlantıda sorununuz var mı?

Geri
Üst Alt