Üyelik silme talebi

• Konbuyu başlatan Pitbull
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
konu neydi , ironi mi ? eğer ironiyi doğru bir şekilde yapabilseydin bu formdaki kişiler mesajında ironi anlayacak seviyededir, kimseyi küçümseme , benim bildiklerimi sen senini bildiklerini ben bilmeyebilirim zaten bilği paylaşıyoruz bilği alıyoruz :sopa1
Sen kendini küçük görüyorsan ben zaten senin küçümseyemem o senin küçüklüğün olur. Konu ironiydi, ama sorun şu; ironiden anlamıyorsun diye ben yapamıyor değilim. Konuyu çok sevdiğim bir yazarın sözüyle sonlandırmak istiyorum.
Bkz: "Az anlamak, ters anlamaktan iyidir. Stefan Zweig"

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Sen kendini küçük görüyorsan ben zaten senin küçümseyemem o senin küçüklüğün olur. Konu ironiydi, ama sorun şu; ironiden anlamıyorsun diye ben yapamıyor değilim. Konuyu çok sevdiğim bir yazarın sözüyle sonlandırmak istiyorum.
Bkz: "Az anlamak, ters anlamaktan iyidir. Stefan Zweig"
yapamadığın ironiyi anlamadığımı söylemen çok komik :haha1
eğer ironi yapabilmiş olsaydın, adminde anlardı diğer arkadaşlarda, ironi dediğin mesajı oku
kendi yazdığını daha anlamıyorsun:haha
küçüklük meselesi seni aşar oraya hiç girme :sopa1
herşey kitaplarda yazmaz, tecrübede önemlidir
ironi yapamıyorum demiyorsun hala ben yanlış anlaşıldım demiyorsun, yazdığın mesajı oku ironi varsa bu forumdan valla istifa ederim :hihi
ayrıca yaptığın terbiyesizliktir, bir büyüğün olarak söylüyorum

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
yapamadığın ironiyi anlamadığımı söylemen çok komik :haha1
eğer ironi yapabilmiş olsaydın, adminde anlardı diğer arkadaşlarda, ironi dediğin mesajı oku
kendi yazdığını daha anlamıyorsun:haha
küçüklük meselesi seni aşar oraya hiç girme :sopa1
herşey kitaplarda yazmaz, tecrübede önemlidir
ironi yapamıyorum demiyorsun hala ben yanlış anlaşıldım demiyorsun, yazdığın mesajı oku ironi varsa bu forumdan valla istifa ederim :hihi
ayrıca yaptığın terbiyesizliktir, bir büyüğün olarak söylüyorum
:ogg sen anlamadın diye herkese anlamadı sanıyorsun. Belli oldu, seviyenin ne denli küçük olduğu sanırım gözlük yerine at gözlüğü takıyorsun yoksa bu kadar dar pencereden olaya bakmazsın. Eh cahil olmak güzel duygu bir olsa gerek. Çünkü; hiç hep haklısın şuan kendini haklı sandığın gibi
:deli1:deli1 bu arada senin okuduğunu anlama sorunun olabilir çünkü halen inatla ironiyi anlamıyorsun. Cahilliğine veriyorum :hoba1her şey kitaplarda yazmaz diye tez sunuyorsun ama neyin nerede yazıldığını senden daha iyi bildiğim kesin bu arada terbiyesizlik değil yaptığım konuyu sana anlatmak, çünkü; anlamıyorsun. Yaş konusuna gelirsek kimin büyük olduğunu bilmiyorum ama ben insanların akıl büyüklüğüne bakıyorum sanırım küçüksün akıl büyüklüğü olarak :yeah:yeah

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,548
Arkadaşlar silinen hesabı geri almak mümkün değildir.

tereddüte kaldığınız durumlarda (ibrahimin durumu gibi)
hesabı askıya alıyorum.

Hesabın açılma talebi gelirse aktif ederiz:ok

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
:ogg sen anlamadın diye herkese anlamadı sanıyorsun. Belli oldu, seviyenin ne denli küçük olduğu sanırım gözlük yerine at gözlüğü takıyorsun yoksa bu kadar dar pencereden olaya bakmazsın. Eh cahil olmak güzel duygu bir olsa gerek. Çünkü; hiç hep haklısın şuan kendini haklı sandığın gibi
:deli1:deli1 bu arada senin okuduğunu anlama sorunun olabilir çünkü halen inatla ironiyi anlamıyorsun. Cahilliğine veriyorum :hoba1her şey kitaplarda yazmaz diye tez sunuyorsun ama neyin nerede yazıldığını senden daha iyi bildiğim kesin bu arada terbiyesizlik değil yaptığım konuyu sana anlatmak, çünkü; anlamıyorsun. Yaş konusuna gelirsek kimin büyük olduğunu bilmiyorum ama ben insanların akıl büyüklüğüne bakıyorum sanırım küçüksün akıl büyüklüğü olarak :yeah:yeah
Yazdığın mesajı oku, kim cahil göreceksiz :hihi yazdığın mesajda ironi varsa , ben burdan admine sesleniyorum hemen benim üyeliğimi iptal etsin
eğer yoksa seninkini iptal etsin, tabi kabul ediyorsan ? hadi bakalım :cak
böylece seviyesiz mesajın kendinide ele verdi .

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,548
Ibrahim arkadaşımız ben şaka yaptim neden sildiniz diye mail attı.

tarafindan atılan mail. Ironiyi anladığım için bende ona şaka yaptım.

Screenshot_20200524-204500_Email.jpg

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yazdığın mesajı oku, kim cahil göreceksiz :hihi yazdığın mesajda ironi varsa , ben burdan admine sesleniyorum hemen benim üyeliğimi iptal etsin
eğer yoksa seninkini iptal etsin, tabi kabul ediyorsan ? hadi bakalım :cak
böylece seviyesiz mesajın kendinide ele verdi .
Üyeliğini kendin de silebilirsin istersen :deli1
Ne demişler demirden korksam trene binmek kabul ediyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

mesajda ironi yok hocam, şaka başka ironi başka
Sanırım ağlama duvarı berlindeydi oraya alalım seni

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,548
mesajda ironi yok hocam, şaka başka ironi başka
Hesabını sildirmek isteyen diger arkadaşa
dokundurmak istedi ama olmadı.

Bunu farkettim için hesabını silmedim.
Cümle hatalarına,eksik anlatımlara pek takılmamak gerekir ki bunu ençok ben yapıyorum.

sürekli mobilim ve birşeylerle uğraşırken de foruma mesaj atmam gerekiyor.
kaçınılmaz son olarakta devrik ve eksiltili cümleler peşipesine geliyor.

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Üyeliğini kendin de silebilirsin istersen :deli1
Ne demişler demirden korksam trene binmek kabul ediyorum

Sanırım ağlama duvarı berlindeydi oraya alalım seni
senin , durumun anladım vahim durmdasın :sirit
yazdığın mesajda ironi yok, ve sende bunun farkına vardın, ama kabullenemiyorsun, , kitap okumakla cehalet gitmez

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
yazdığın mesajda ironi yok, ve sende bunun farkına vardın, ama kabullenemiyorsun, , kitap okumakla cehalet gitmez
Ya he he tek sen öyle diyorsun haydi üyeliğini sildir adminlerde anladı olayı eğer delikanlıyım diyorsan haahah :hoba1 :clap

Ya he he tek sen öyle diyorsun haydi üyeliğini sildir adminlerde anladı olayı eğer delikanlıyım diyorsan haahah :hoba1 :clap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt